Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Dns sreču en kup motoristov. Na OMV-ju u postojni cbr se mi zdi oranžna pa črne nalepke...ta mi je znana z motosveta pa zravn r1...

Pa Dex pred ene pol ure na pumpi u Cerknci (sm vidu k na motorju piše Dex :D)

Drugače pa lepa uvodna furca.

oranžna cbr...črne nalepke :naughty: ...moja malenkost... :whistle: z r1 pa jurko tud z motosveta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En pozerček tm na OMV pr postojni je biu pa prow luškan...kdo je bil? :lol:

mogoce sm biu pa jz :naughty: ampak sm se sam mim pelu :krneki:

Na turci lj-piran-trst-sezana-komen-ajdovscina-col-logatec-lj srecala s kolegom (jz crn KTM 620 SM, kolega oranzen duke 2) malo morje motoristov.

V oci padli:

- manjsa skupinca med vrhniko in ridami (~13:15 - 2x kr tablca 2x xy, s kolegom sva jih potem na ridah prehitela)

- en na enduri med razdrtim-kozino, vozil pred nama s kolegom okoli 13:45..

- rumen mislm da suzuki SM in se nekdo okoli hillburgerja nad Izolo nekje ob 15:45

- med Komnom in Branikom okol 16:45, en z BMW v jarku ob cesti, so mu drugi BMWjasi ze vn vlekl motor - upam da blo vse ok

kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetn smo se srečal ja, mi2 sva šla mim , sam nisva se pa ustavlala. :naughty:

Ja sj sm šel tut jz sam mim...pa še prjatla enga sm pelu zad. Pa itak k dva bebca u trenirkah (mtka ko pere si ga uzame na izi :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oranžna cbr...črne nalepke :naughty: ...moja malenkost... :whistle: z r1 pa jurko tud z motosveta

hehe se mi je zdel ja, sj bi kdaj dal za kavo pa ne vem keri ste točn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En pozerček tm na OMV pr postojni je biu pa prow luškan...kdo je bil? :lol:

:naughty: ;)

sam...dns pa res...motoristov tok na cestah da je joj...sam važn da uživamo :yes:

do morja in nazaj pelal skor skos z eno roko ;) - le tako naprej :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe se mi je zdel ja, sj bi kdaj dal za kavo pa ne vem keri ste točn :D

ja....un z taoranžno cbr sn jst... :naughty: :naughty:...ti sam pocuki za rokav...pa reč d b rad dal za kofe...veš d sn gorenc...kuj zagrabm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja....un z taoranžno cbr sn jst... :naughty: :naughty:...ti sam pocuki za rokav...pa reč d b rad dal za kofe...veš d sn gorenc...kuj zagrabm :whistle:

no zmenen...če pa te ne bom najdu pa me ti cukn za rokav :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi v MS veliko motoristov. nekateri se peljali :worship: nekateri pa kazali ob kavi :photo: verjetno tudi kdo od tu? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok se nas je danes srečalo na poti do morja? Jaz in Zmajček sva bila z Suziko GSX600R?

Zanima me, če kdo ve, kaj je bilo z motoristoma, ki sta padla pri Senožečih na stari cesti?? Baje sta bila 2 in da je celo helikopter priletel. Upam, da je z njima vse OK, cesta je bila zaprta, nas pa so poslali na avtocesto.

En pozerček tm na OMV pr postojni je biu pa prow luškan...kdo je bil? :lol:

Ja, velik motoristov je bilo danes tam. Sma se ustavla na -2 deci potem pa pičila do Portoroža

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr dosti tišačev čez šempeter :) ...sej prav pozirat treba :evilgrin:

Učeri večkrat mim ja.. :whistle:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj tudi jaz čez Šempeter , ampak po predpisih. :krneki:

Se mi pa zdi, da sem vidu gogi5 med Šempetrom in odcepom za Prebold (vsaj moped je bil tak) okoli 14.00 ure :rolleyes:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Radar je bil potem okol 12 proti koncu šempetra.. sm mel ene 85 notr k sm kolono prehotevu k so se 40 vozl, pa me zgleda ni mogu zmert O:-) S katerimi smo se pa dopoldne srečali na Marički?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, okoli pol 1ih v kranju na križišču pri bolnišnici ena zelena ninja 6, starejši model.

Pa med pol 2 in 3 uro en kp motoristov v smeri kranj -šk, poljanska dolina. Z enim smo še na hitrco podebatirali ko smo obrnili zaradi nesreče.

Pa, na zbilah je bilo tud kr neki motoristov.

Pa še na laborah, ena fz1 pa rdeča vfr že v dežju.

Kdo od tukej?

rdeča vfr že v dežju. :whistle: direkt iz postojne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce sm biu pa jz :naughty: ampak sm se sam mim pelu :krneki:

Na turci lj-piran-trst-sezana-komen-ajdovscina-col-logatec-lj srecala s kolegom (jz crn KTM 620 SM, kolega oranzen duke 2) malo morje motoristov.

...

Aha, se pravi sta bila vidva tista inteligentneža, ki sta skozi Vrhniko kazala svoj IQ po zadnjem kolesu. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vozil za motoristom na Transalpki z sopotnico malo pred Vitanji po ridah, kdo od tu?

jp... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, se pravi sta bila vidva tista inteligentneža, ki sta skozi Vrhniko kazala svoj IQ po zadnjem kolesu. :rolleyes:

Nope, to pa ne. Cez vrhniko izi 50 v kolonci s temi, ki sem jih omenil... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MARJA... dons zjutrej letu na šiht :yes:

:yes:

sam res, na omv postojna bi komej lohk še kkšn motor parkirou....

:krneki: :krneki:

Seveda k si gužvo delu in to 2x :evilgrin: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rdeča vfr že v dežju. :whistle: direkt iz postojne

:yea1:

Jest pa Roky sva pa čakala pri rdeči v smeri iz orehka (pa bla v 5ih minutah premočena do gat), tko da vrjetno nisi opazil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!