Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

dns ob 2h črnosrebrna cbr-ka letnik 05 (tm okoli) čez kongresni trg kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 12h po Titovem mostu v MB en čoperist pun netof in ketn lovil dva policaja. Pri Europarku ju je dobil in zgrabo za uhe. Pol pa so šli vsi trije nazaj do čopera in policaja sta se morala motorju globoko opravičit :evilgrin: , ker sta mu prej rekla, da je drek pumpa :rolleyes: .

Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zavidanjem sem opazoval motoriste, ki so se ustavili v Slamci na pijači. (Kočevje-nasproti Lidla).

Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR600RR Hanspree, danes Lj-vzhodna obvoznica okrog 14:50. Pa tak vijugal med avti in tulilo je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR600RR Hanspree, danes Lj-vzhodna obvoznica okrog 14:50. Pa tak vijugal med avti in tulilo je...

A je mel bel berik kombinezon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa pri atiIBA redno opažam gruče parkiranih motorjev (pa ne njegovih), je kdo od tu? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem srečal kar precej motorjev prejle v smeri proti morju. Vsi lepo odmahal - go on! :worship:

Ne vem možno sem srečal Minnie pred kakšno wurco pa pol v Grčarevcu? Pa ena modra cbr, novejši model, mi je padla v oko. Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 12h po Titovem mostu v MB en čoperist pun netof in ketn lovil dva policaja. Pri Europarku ju je dobil in zgrabo za uhe. Pol pa so šli vsi trije nazaj do čopera in policaja sta se morala motorju globoko opravičit :evilgrin: , ker sta mu prej rekla, da je drek pumpa :rolleyes: .

Kdo od tu?

Kaj ti je štajerski luft naškodu pa si narobe vidu?Al je blo to res... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črn tanov Z750 za njim pa belo-modr GSX-R pršla iz obvoznce na izvoz Lj-Dravlje, pol pa gor proti Pržanu, k sta pol zavila proti Šentvidu. Anybody?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tadejz si bil mogoče ti dons na aškerčevi z 1098 okol pol 2 :whistle: smo ti iz pločnika kazal da ga dej mal na zadno :evilgrin: zvok pa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes vidla oso na rakeku v avtu :winkiss:

potem irencko u centru rakeka :winkiss:

3minute za tem jurko v rakeku(bar jelka) :winkiss:

iztočasno pred luxorjem moj jawa man :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons zjutri okol 9ih.......proti rukniku en z suzukijem gsx 600...pa črn kombinezon mislim da dainese....pa črni sidi škornji :whistle: :whistle:

kdo od tuki ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes (itaq) zjutraj... 9:30 s Kranja proti Šenčurju ena simpatična ritka na Dukatiju (Monster se mi zdi). Kera od tu?

Aja, pa prehitevanju čez polno črto v podvozu se lahko izogibaš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes vidla oso na rakeku v avtu :winkiss:

potem irencko u centru rakeka :winkiss:

3minute za tem jurko v rakeku(bar jelka) :winkiss:

iztočasno pred luxorjem moj jawa man :worship:

hehe v avtu že na ljubici pa ne . . . :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem srečal kar precej motorjev prejle v smeri proti morju. Vsi lepo odmahal - go on! :worship:

Ne vem možno sem srečal Minnie pred kakšno wurco pa pol v Grčarevcu? Pa ena modra cbr, novejši model, mi je padla v oko. Kdo od tukaj?

Mene?! :D Res? Ja možn de, hehe... :P Nism nč vidla.... :D Sm pa srečala eno kolono motoristov tm...si biu med njimi slučajn? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil lepih 250km danes. Srečal deja vuja na pumpi, in z imperatorjem smo šli na kavo+ srečal še 100 drugih nepoznanih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred parimi minutami mino "kolena" proti Begunjam Sanda z kawojavo, je blo že pr "žajfnci" slišat kako si zaštartala :rolleyes: (huda štimca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tadejz si bil mogoče ti dons na aškerčevi z 1098 okol pol 2 :whistle: smo ti iz pločnika kazal da ga dej mal na zadno :evilgrin: zvok pa :worship:

dukati ne gre na zadnjo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil lepih 250km danes. Srečal deja vuja na pumpi, in z imperatorjem smo šli na kavo+ srečal še 100 drugih nepoznanih.

pepsi! :)

Mnja ... Lj - logatec - Lj.

Sem mel plan it do črnega kala pa sem hitro obupal. Ta blokada ni za nikamor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!