Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

ob ene 15.35 čez Soro en z gixxerjem, novejši letnik...nism glih dobr vidla k sm bla na hribu na sprehodu s psom...se mi je čudn zdel kot da bi zašel, edino če si bil mogoče namenjen k Čarmanu??kdo od tuki?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Ljubljani na Celovški (pri hotelu Lev) okoli 16ih (malo prej), oranžna jamaha, na kufru zadaj nalepka motosvet (no vsaj zdi se mi da je bila :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans srečav enga supercitiya okoli 18 ure v ljubnu (sm po blendov in pomahov :P )

pa 2 skuteraša sta neki probavala me prehitet čez novo mesto pa jima ni nikakor ratal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za glasbeno spremljavo (radio v našem jajčku ne vleče glih) dvema na neidentificiranih cestakih (v temi ne vidm že tko nč, če mam pa še sončne špegle gor je pa itak kriza B) ) okol 5ih v tunelu pod gradom, k tkole stat v koloni je pa kr mal dolgčas, pela pa zarad varnosti rajš bi ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je mel to smolo, da so ga policaji ustavili v Radovljici, okoli 5ih ? Kawasaki Versys .Upam se je dobr izšlo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe srečal jerryspringer-ja in kamarata . . . . . pozdrav je bil pa neki posebnega . . . . :lol1: a starina!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes en retardiranec v beli trenirki s CBRko po zadnjem kolesu po Slovenski cesti v LJ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je mel to smolo, da so ga policaji ustavili v Radovljici, okoli 5ih ? Kawasaki Versys .Upam se je dobr izšlo :whistle:

srebrn? to bejbo sm srecov na polici okrog 15.25 na semaforju

pa se rdeca cbr1000rr repsol ob 16.30 v kranju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Ljubljani na Celovški (pri hotelu Lev) okoli 16ih (malo prej), oranžna jamaha, na kufru zadaj nalepka motosvet (no vsaj zdi se mi da je bila :D )

...a ti si bil ---solo 1 rider---- ;)

L.P.MAX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

v soboto sva malo čez poldne s SN srečala mislim da Stroma na XSki, križišče na Vrhniki, smo se pozdravili :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa dons proti Jezerskem okol 4-5ure prehitu en z belo ???možno da je bla R1??? v belem kombinizonu, pol sm pa še jes enga na BMWju v obe smeri(zgleda da smo se usi trije vozil damo do Kokre) :whistle: Je blo kr fletn.

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

Seveda k si gužvo delu in to 2x :evilgrin: :naughty: :whistle:

ja jst sm gužvo delu z mojo mejhno suziko :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med Radljami in Dravogradom sem imel en problem z mojo kanto in sem obstal ob robu ceste(ker pač nisem imel kam zavit), kar je videl tudi en čoperist, ki sem ga ustavljal, ker sem rabil pomoč, ampak gospod ni ustavil, in tudi dva Mr. turinga en z Yamaho in drug z BMW-jem, ki sta lepo pozdravila in se odpeljala mimo....

Upam, da je kdo od Vas tukaj, da se vam najlepše ZAHVALIM za POZDRAV..... :rtfm: :rtfm: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe srečal jerryspringer-ja in kamarata . . . . . pozdrav je bil pa neki posebnega . . . . :lol1: a starina!?

se brat se je čudu kaj za en hudič je bil ko se tko pozdravljava... drugič pa še noge v luft.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med Radljami in Dravogradom sem imel en problem z mojo kanto in sem obstal ob robu ceste(ker pač nisem imel kam zavit), kar je videl tudi en čoperist, ki sem ga ustavljal, ker sem rabil pomoč, ampak gospod ni ustavil, in tudi dva Mr. turinga en z Yamaho in drug z BMW-jem, ki sta lepo pozdravila in se odpeljala mimo....

Upam, da je kdo od Vas tukaj, da se vam najlepše ZAHVALIM za POZDRAV..... :rtfm: :rtfm: :fight1:

A ti si stal tam ob robu...pa še dve gospe uravn? Sam to je bilo včeraj okoli 17 ure :hmm: Smo se trije peljali mimo (tuono,cbr,fz1) in sem še gledal, če boš kaj mahal, da se ustavmo. Sam ni blo znaka :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...@maus, a si se u nedeljo na morje pelov v skupini svojih kameradov...opažen mimo OMV, kjer je stal Mr. PoliceMan...a n?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si stal tam ob robu...pa še dve gospe uravn? Sam to je bilo včeraj okoli 17 ure :hmm: Smo se trije peljali mimo (tuono,cbr,fz1) in sem še gledal, če boš kaj mahal, da se ustavmo. Sam ni blo znaka :hmm:

gospe?? jaz sem bil sam, a ste šli iz Dravograda v smeri MB mogoče? Ker enim trem nisem nič mahal, ker sem sam zadevo uredil!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, točno v tej smeri. Sam tam nisi sam stal. Ali pa je bil nekdo drug :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons zjutri u lj en crn gs, na celovski mal pred tivolijem pomoje...ura je bla okol osmih, skor te je posekou edn z BMWjem...emnu kabriotam...slo je na tri centimetre. penzl te ni vidu, da si ga prehitevou

Popravljeno . Popravil Im_a_ridah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus, si bil ti v nedeljo v Novem mestu ?

Ma skor sigurn sem da si bil ti... Krška vas, Muljava tablo sem vidu. Že proti LJ....

Jaz sem bil nažalost v avtu našibal ko eni ravnici ko je šlo pa mimo ej. Jaz sem vozu 120 un pa vsaj še 100 zravn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če kdo ve, kaj je bilo z motoristoma, ki sta padla pri Senožečih na stari cesti?? Baje sta bila 2 in da je celo helikopter priletel. Upam, da je z njima vse OK, cesta je bila zaprta, nas pa so poslali na avtocesto.

Ja, velik motoristov je bilo danes tam. Sma se ustavla na -2 deci potem pa pičila do Portoroža

Dva motorista sta čelno trčila, ker je eden pripeljal po nasprotnem pasu iz ovinka baje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm gužvo delu z mojo mejhno suziko :nono: :nono: :nono:

GUŽVAAAAAAAČČČČČČČČČČČ :naughty:

...@maus, a si se u nedeljo na morje pelov v skupini svojih kameradov...opažen mimo OMV, kjer je stal Mr. PoliceMan...a n?!

mrbit sem bil res :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!