Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Dons zjutri v Aucklandu en na crnem gxerju,mogoce Mausov bratranc??? :kva2:

 

 

Da nisi zamešal Mausa za Maorja:-P

kaj sm js storu :O

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sm js storu :O

 

:krneki:

Kriv si in upisan v bmflarsko knjigo :-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriv si in upisan v bmflarsko knjigo :-D

ja .. najlažje se je pa name spraut :cry:

 

čeule mi kup :ras:

 

fstran se bom obrnu, če boste bli vi tm kje :jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 15,20 v Kopru, 2x LJ tablica, na njih pa zelo zanimivo opremljena motorista. Čelada, jakna, eden teniske, drugi visoki škornji, vmes pa kosmate noge v rumenih kratkih hlačah :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes viden Kmet2 BREZ ČELADE B)  med Lavrico in Rudnikom 16:30. Važno da so bla sončna očala  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sem dobro videl, je bil danes Kmet v črni vasi (Barje) na svojem KTM-u in se opravičujem zaradi zastoja, ki smo ga naredili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 15,20 v Kopru, 2x LJ tablica, na njih pa zelo zanimivo opremljena motorista. Čelada, jakna, eden teniske, drugi visoki škornji, vmes pa kosmate noge v rumenih kratkih hlačah :P.

 

Je bil eden z Tracerjem sem jih videl na Vikiju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sem dobro videl, je bil danes Kmet v črni vasi (Barje) na svojem KTM-u in se opravičujem zaradi zastoja, ki smo ga naredili :)

Ja in vso družino na motorju :-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes viden Kmet2 BREZ ČELADE B)  med Lavrico in Rudnikom 16:30. Važno da so bla sončna očala  :D

Hahaha res je,imel motor pri Jamniku in ko me žena dostavi ugotovim da sem doma pozabil opremo ,do Viča je šlo brez plavih :-D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daes od krožišča pri lidlu v Postojni do krožišča na bivju ( pri kemiplasu) kjer sta zavila proti Ankaranu, vozil za dvema ki sta zgledala kot avtošolola, spredaj en na neki rdeči stvari za njim na cbf600 z rumenim brezrokavnikom in oznako L.

Me zanima samo če sta bila res inštruktor in učenec? Ker sem ožemal 250tko kot da mi je kaj dolžna da sm jima sledil ( do 100 komot potegne kamorkoli).

Če se ne motim cbf z oznako LJ, rdeč motor pa CE.

Kdo iz tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 19:00 si bila z nekim temnim cestakom SG tablce v modrih kavbojkah na pumpi v Lavamundu, malo kasneje pa si tilifonirala na Viču, si bila ti ..... kaka forumašica? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V brdovcih proti Nevesinjam,Kmet,Pik in Dami....fajn vas je blo srecat,dobr d sva zalutala :Phvala za navigacijo ;) pa srecno pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V brdovcih proti Nevesinjam,Kmet,Pik in Dami....fajn vas je blo srecat,dobr d sva zalutala :Phvala za navigacijo ;) pa srecno pot.

... super je po ene osmih urah vožnje zagledat SLO tablco ... :)

... sicer pa ...

... za "navigacijo" je zaslužen samo Dami ...

.. jest pa Kmet itak ne veva ... niti od kod prihajava ... niti kam greva :( :(

... sam voljo imava pa "top" :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V brdovcih proti Nevesinjam,Kmet,Pik in Dami....fajn vas je blo srecat,dobr d sva zalutala :Phvala za navigacijo ;) pa srecno pot.

Enako vas je blo lepo videt,vsaj ena lepa ženska v parih dneh ko gedam ob seb ta dva čelavca :-P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res je fajn srecat tadomace po 8 dneh :) .....sploh ce je to trio adijo hahaha....aja pa hvala Kmet za kompliment no ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res je fajn srecat tadomace po 8 dneh :) .....sploh ce je to trio adijo hahaha....aja pa hvala Kmet za kompliment no ;)

post-18923-0-02097700-1439705786_thumb.jpg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja... jest sem biu  :D

 

... in to po televiziji    :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja... jest sem biu  :D

 

... in to po televiziji    :closedeyes:

 

Sem te videl na Planetu ja  :OK:  Lepa letala imaš vem še iz modelarjev ko sem se z tem bavil  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja... jest sem biu  :D

 

... in to po televiziji    :closedeyes:

a dej nehi, a pol si bil to res TI? Sm pa že mislla, da je še kak konjujedan, k ga prjatli kličejo živnorc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!