Skoči na vsebino

Nakup preko e-bay


Priporočene objave

Dobil odgovor od prodajalca :D z vsemi podatki ki jih potrebujem za nakazilo in kaj vse rabim se zraven napisat,tako da jutri grem nakazat denar potem pa samo upam da to stvar tudi dobim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud zanima kako je potem s denarjem ce ti un ne posle tistga kaj si kupo :?

V mojem primeru je blo tako, da artikla trenutno ni imel na zalogi, s skladiščem pa so imeli probleme... Smo počakali kak mesec, pol pa mi je možic lepo nakazu dnar nazaj! Zgubil sem praktično samo stroške nakazila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti ne pošlje si popušil k...c, čeprav naj bi potem E-bay od njega terjal denar. Samo se ve kako je potem s temi stvarmi pa dokazovanje.........

So se tudi že zgodili primeri ko je kdo namesto prenosnega računalnika dobil prazno škatlo za čevlje. Prodajalec pa je imel papir da si ti paket prevzel.

ZAto ni kupovati vsega od vseh, če se pojavi najmanjši sum o nategu tace stran. Če si previden in veš kaj delaš boš lahko spretno krmilil po teh vodah drugače te lahko nategnejo ko elastiko od gat.

a bi mi ti prosim lepo pomagal kupiti cilinder za mojga zaribanga :angry2: mitota :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi mi kdo tole pomagal kupiti oz svetovati na kaj naj pazim da me ne bo kdo iz uzadi(nategnu) pa te fore...NUJNO rabim lepo prosiiiimmm :D

klikec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi mi kdo tole pomagal kupiti oz svetovati na kaj naj pazim da me ne bo kdo iz uzadi(nategnu) pa te fore...NUJNO rabim lepo prosiiiimmm :D

klikec

od tega prodajalca lahko skoraj da 100% kupiš, ampak vprašanje je če pošlje v SLO!!! Prvo se pozanimaj če pošlje in kolk bi prišla potem poštnina .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi mi kdo tole pomagal kupiti oz svetovati na kaj naj pazim da me ne bo kdo iz uzadi(nategnu) pa te fore...NUJNO rabim lepo prosiiiimmm :D

klikec

Prodajalec ima 177 pozitivnih ocen, ki si jih je pridobil z prodajo delov za Aprilio, tako, da je rizik, da bi te nagnil minimalen-ga ni.

Zate sem sem že povprašal za stroške poštnine v Slovenijo, tam navedena cena velja za Nemčijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajalec ima 177 pozitivnih ocen, ki si jih je pridobil z prodajo delov za Aprilio, tako, da je rizik, da bi te nagnil minimalen-ga ni.

Zate sem sem že povprašal za stroške poštnine v Slovenijo, tam navedena cena velja za Nemčijo.

se pravi si že ti vprašal da ne bom še jaz?...hvala :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje

rad bi se prijavil na ebaju kot prodajalec ,sedaj pa ne vem kaj moram upisati v formular za prijavo

Bitte geben Sie Ihre Bankleitzahl ein. ???????

tega ne vem katero številko moram upisati v ta kvadratek

če bi kdo hotel pomagati bi bil zelo vesel :OK: ker bi rad nekaj prodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se tudi hotel prijavit kot prodajalec pa mi ni uspelo. Ustavilo se je pri bančnem računu. Sploh mi ni hotel sprejeti številke mojega računa.

Ne vem v čem je finta pa še Nemščina ni moje področje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se tudi hotel prijavit kot prodajalec pa mi ni uspelo. Ustavilo se je pri bančnem računu. Sploh mi ni hotel sprejeti številke mojega računa.

Ne vem v čem je finta pa še Nemščina ni moje področje.

Tukaj sem tudi jaz nekaj časa imel probleme. Številko bančnega računa ti ne sprejme, ker kontrolira ali je to res št. (Nemškega) bančnega računa. Vpisati pa jo je treba, ker ti potem od tam trgajo stroške, kot pri nas preko trajnika. To pa seveda z ne-Nemškimi računi ne gre.

Zato moraš izbrati plačilo stroškov preko kreditne kartice, tam potem vneseš vse podatke in ti potem enkrat na mesec trgajo denar za stroške. V tem primeru ne zahteva od tebe nobenega bančnega računa. Ne spomnim se več točno kam klikneš, da izbereš kreditno kartico, vem da ni ravno preveč jasno. Malo poišči sedaj ko veš kaj iskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi si že ti vprašal da ne bom še jaz?...hvala :blush:

Tvoj prodajalec se mi ne javi, morda ni zainteresiran za prodajo izven Nemčije, sicer pa ima napisano "Nur innerhalb Deutschland", mogoče misli resno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj prodajalec se mi ne javi, morda ni zainteresiran za prodajo izven Nemčije, sicer pa ima napisano "Nur innerhalb Deutschland", mogoče misli resno...

ej najlepša hvala usen :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej najlepša hvala usen :D :OK:

Tako, ravnokar dobil odgovor od tvojega prodajalca. Poštnina za Slovenijo znaša 17€. Lahko mirno licitiraš. Počakaj na zadnjih 30s in podaj svoj max znesek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ka mi lahko neki pomagate

se mi zdi da me je trgovina z deli iz anglije nategnila :angry2:

pa bi prosil koga, če se mu da, da bi poslal mail na ta naslov, pa če bi vprašal, če imajo še kaj mitakinih (firma ki dela cilindre - mitaka) cilindrov za aprilio rs125 na zalogi (sam rabim za mitota, pa da nebi bilo sumljivo)

pa če mi potem pove kako kdaj je dobil odgovor

evo naslov:

russel@dpsracing.co.uk

meni se že en teden ne javijo na mail :angry:

najlepša hvala

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, ravnokar dobil odgovor od tvojega prodajalca. Poštnina za Slovenijo znaša 17€. Lahko mirno licitiraš. Počakaj na zadnjih 30s in podaj svoj max znesek.

ni licitacije, ker lahko takoj kupiš ("sofort saufen")!!!! Se logiraš, stisneš tipko sofort kaufen in potem dvakrat potrdiš in izdelek je tvoj. Prišteješ stroške pošiljanja in lahko denar že jutr nakažeš, seveda če ima prodajalec v profilu podane podatke (za tujino rabiš IBAN in BIC kodo), če ne pa mu napišeš da ti naj pošlje podatke!! :)

ajnfah ko pasulj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, ravnokar dobil odgovor od tvojega prodajalca. Poštnina za Slovenijo znaša 17€. Lahko mirno licitiraš. Počakaj na zadnjih 30s in podaj svoj max znesek.

dobiš za pivo...lahko celo gajbo...največji car si!!!!!!!!!!! :OK:

P.S. erik a bi ti to zame pogledu??k nevem kaj to mislte?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zadeva je že moja...sam nism dobu nobene številke prodajalca al pa kej..??mal me je strah :? :?

je erik pomagu...on je tud legenda...hvalaaaaa :OK: :D :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni licitacije, ker lahko takoj kupiš ("sofort saufen")!!!! Se logiraš, stisneš tipko sofort kaufen in potem dvakrat potrdiš in izdelek je tvoj. Prišteješ stroške pošiljanja in lahko denar že jutr nakažeš, seveda če ima prodajalec v profilu podane podatke (za tujino rabiš IBAN in BIC kodo), če ne pa mu napišeš da ti naj pošlje podatke!! :)

ajnfah ko pasulj :D

Pri nakazilu v tujino rabis popolnoma vse podatke,od racuna do samega prodajalca(naslov),od racuna pa se rabis kje ma banka sedez(mesto),....sam sem v sredo nakazal denar,tako da upam da drug teden ze dobim :D

evo zadeva je že moja...sam nism dobu nobene številke prodajalca al pa kej..??mal me je strah :? :?

Dobis po kakem dnevu na mail od prodajalca samega,vsaj tako je bilo pri meni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nakazilu v tujino rabis popolnoma vse podatke,od racuna do samega prodajalca(naslov),od racuna pa se rabis kje ma banka sedez(mesto),....sam sem v sredo nakazal denar,tako da upam da drug teden ze dobim :D

Dobis po kakem dnevu na mail od prodajalca samega,vsaj tako je bilo pri meni!

Za nakazilo je dovolj ime lastnika računa, IBAN in BIC(swift) koda. Nemci pa radi oprerirajo z njihovimi BLZ(številka banke) in Kntnr(št. računa), samo se dajo te številke enostavno pretvorit v IBAN/BIC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko dobim mail vam tukaj napišem pa mi boste pretvorili al karkol pač bo treba :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst sem vse uredil,....tisti uslužbenec ki dela tam je bil bolan in zato ni bilo odgovora

cilinder je na poti :OK:

sem se pa zapomnil, da od zdaj naprej delam vse preko ebaya (jaz sem namreč tu dobil samo email in komuniciral z njimi na privat)

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, kaj sedaj pomeni to :) ("kakšno" plačilo oz. postopek)

-Überweisung

-Barzahlung bei Abholung

-Nachnahme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor mi je nemško poznano: - nakazilo

- plačilo v gotovini ob prevzemu

- priimek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri zadnji si malo zgrešil (Cash on delivery-tako je prevedel online translator). Zanimalo pa me je predvsem to prvo, 10Q :)

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!