Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

eni očitno ne vejo ka govorijo... mojmu frendu je tik pred mano pri hitrosti 90 kmh prijelo bat... pa je ketna še cela... :whistle:

ja samo je verjetnno mel že keten kit totalno zanič :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj ko porivleš bolj uničujes ketno pa zobnike!

In obstaja mozno da ti jo vtrga! :whistle:

Men je pri 60 km/h ketno vtrgalo in jo zavilo okrog prvega zobnika...:S

Na srečo je bil ob cesti jarek... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pri 60 km/h ketno vtrgalo in jo zavilo okrog prvega zobnika...:S

Na srečo je bil ob cesti jarek... :D

ketna je še bila vredu?:D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ketna je še bila vredu?:D

Ja vrjetno mi je odpelo sponko in je razpadla... :S Zdaj sem jo glih zaflikal in motor že gre...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pri 60 km/h ketno vtrgalo in jo zavilo okrog prvega zobnika...:S

Na srečo je bil ob cesti jarek... :D

Možno je da je nisi imel dovolj našpanane in jo je zato dol vrglo. Kot drugo te ketne ne dajat več gor, edino če imaš zobnike že bolj pri koncu. ketno je zdaj nabilo in ji je ziher kaki členek malo prepotegnilo. Zaradi tega pa ti bo počasi uničlo zobnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno je da je nisi imel dovolj našpanane in jo je zato dol vrglo. Kot drugo te ketne ne dajat več gor, edino če imaš zobnike že bolj pri koncu. ketno je zdaj nabilo in ji je ziher kaki členek malo prepotegnilo. Zaradi tega pa ti bo počasi uničlo zobnike.

Ostali členiki so še vredi videt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj razmišlam če bi 13-ko dal predni zobnik...

moj kolega je mel na tzr 13-47 zobnike...mašina je bla bol umirjena vendar pri pospeških se ni poznalo,razen malo nad breg..seveda mel je org. cilinder...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni :naughty:

zanima me kako bi SAM tole naredil : http://www.youtube.com/watch?v=-pQstgxaoLM ; led obratomer mislim :) lahko je tudi lučka, ki sveti od 8000 obratov dalje, karkoli :D

lp.

upam da ti pomaga http://www.motosvet....25/page__st__90 :D

Popravljeno . Popravil 666
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoho hvala majster...sam iz sheme nimam pojma :D sm mislo da je to bl u izi...misleš, da se da celo zadevo kje, kako kupit?

celo vezje že sestavljeno boš bolj težko dobil lahko pa greš k enemu ki se s tem ukvarja pa nabaviš material pa ti to skup naredi, to mu nebo problem samo ni pa sigurno da je to prava shema

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celo vezje že sestavljeno boš bolj težko dobil lahko pa greš k enemu ki se s tem ukvarja pa nabaviš material pa ti to skup naredi, to mu nebo problem samo ni pa sigurno da je to prava shema

bom še vidu...js sm si zadevo zastavo, da bi s fotrom to čez vikend kej probala spacat...pa vijim, da nima nobeden osnovnega znanja o tem :D

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom še vidu...js sm si zadevo zastavo, da bi s fotrom to čez vikend kej probala spacat...pa vijim, da nima nobeden osnovnega znanja o tem :D

seveda da ne,ker pa si bo tak glupo idejo zastavil za neko predelavanje motorja:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da si malo premaknjen v glavi da delaš take bedarije gor na motor:lol1:

ja hvalabogu da mamo na svetu take k si ti... :headbang::wallbash: ... samo išeš probleme, namest da bi kej pametnega pripomnu KADARKOLI.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hvalabogu da mamo na svetu take k si ti... :headbang::wallbash: ... samo išeš probleme, namest da bi kej pametnega pripomnu KADARKOLI.

sem že kaj več pametnega povedal na motosvetu kot ti :winkiss:

zgleda da se rad z glavo v zid zaletavaš:winkiss: ,pomoje zaradi tega tudi te smešne zamisli o obratomerju:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že kaj več pametnega povedal na motosvetu kot ti :winkiss:

zgleda da se rad z glavo v zid zaletavaš:winkiss: ,pomoje zaradi tega tudi te smešne zamisli o obratomerju:lol1:

bravo! men si car :lol1: ... ampak nevem zakaj vedno siliš v :topic: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo! men si car :lol1: ... ampak nevem zakaj vedno siliš v :topic: ?

sploh ne silim v off topic ampak ti povem da je to butasto:winkiss:

zakaj boš te lučke na tzr gor montiral?če se boš pozimi vozil in se pretvarjal si božiček?:photo::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!