Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Misliš? meu sm ga na servisu 2 meseca nazaj, kjer je djed to štelau vse...na delta team, natančneje, tak da ne dvomim v njih...motor to naredi samo v hrib!!!, po ravnem gre super ;) ... ko pa pridem v klanec oz. se mašina mal bol obremeni ga pa zmankuje...majko milo :)

pa drgac če se nisi ugotovu maš ti 50cc motor in ne gre k u vsak klanc s 6 prestavo :blink:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa drgac če se nisi ugotovu maš ti 50cc motor in ne gre k u vsak klanc s 6 prestavo :blink:

Pa pizda, če sm pravu no...da ni zmankval normalno mašine...ne počas ampak nahitr, skor kokr da bi benza zmankal...trance_39_thumbdown.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa drgac če se nisi ugotovu maš ti 50cc motor in ne gre k u vsak klanc s 6 prestavo :blink:

sej z nibenim motorjem nemoreš v klanec v 6. prestavi (odvino od tega kolko % je klanec)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sm se zapelo na servis da so dal elektronsko ven.. ka si nor kak zdej potegne... ne se zajebavat ah.. pm ka gre :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

heh fajn da bol gre :worship:

zdej pa kak onboard da vidmo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh fajn da bol gre :worship:

zdej pa kak onboard da vidmo :naughty:

bo ja... sam morm nekak skapirat kak bi mobija kotr pritrdiu... pa lepo vreme seveda... včere cel motor vmil pa spoliral dans pa po deži iz cela... trud zaman :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kaka šansa da bi z 70 ccm kitom in prenosi 14/47 dosegel hitrost 150 kmh? mislim da bo to v načrtu za naslednjo sezono.. :naughty:

Popravljeno . Popravil carjevic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kaka šansa da bi z 70 ccm kitom in prenosi 14/47 dosegel hitrost 150 kmh? mislim da bo to v načrtu za naslednjo sezono.. :naughty:

Pomojm mu prej moči zmanjka...na avotnetu maš enga z 80 kitom, pa pravi, da ma končno 120...drugače pa malo hekaj pa daj prenose 13/37 :D:Dtrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojm mu prej moči zmanjka...na avotnetu maš enga z 80 kitom, pa pravi, da ma končno 120...drugače pa malo hekaj pa daj prenose 13/37 :D:Dtrance_25_naughty.gif

ja on ma pol ziher kurac prenose... moram pa študirat dam mam kr fajn breg do doma pa neke hude prenose ne morm dat... drgač pa zadi je menjan letos spomladi iz 60 na 47... zdej študiram če bi dal spredi 13 brez dodatnih predelav al pa 14 + kit 70

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kaka šansa da bi z 70 ccm kitom in prenosi 14/47 dosegel hitrost 150 kmh? mislim da bo to v načrtu za naslednjo sezono.. :naughty:

vprašaj xzibit-a če bi njegova rs-ka mela tolko moči da bi šlo 150 z drugimi prenosi... dobro v grabo mogoče že po ravnem pa ne verjamam da bi šlo.. je pa na youtube posnetek kak se en 164 pela s tzr-ko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki mu gre 164 ma zaher gor top alu87...

sicer pa je mel moj brat na tzr 14/47 prenose pa MHR80 pa je šla 130

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je šla 120.. kit 80. pa še to je vretn šteuc kšne 10kmh lagau..

tist k pa prau da mu gre 160... pa mene ne bo prepriču razn če sam ne sprobam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pospeške vem da je mela bolše od vseh 4t 125 :D

Ma cbf125 že kolca proti stock 50cc tzrki ;)...oz. se mi je vsaj zdelo, ko se mse peljal za eno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma cbf125 že kolca proti stock 50cc tzrki ;)...oz. se mi je vsaj zdelo, ko se mse peljal za eno :)

med temi vsemi 4t 125 sem mel v mislih predvsem yzf r125, cbr 125:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med temi vsemi 4t 125 sem mel v mislih predvsem yzf r125, cbr 125:D

te pa tak no...pa sej cbf ma tak isto mašino ko cbr..a se motim ? trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa tak no...pa sej cbf ma tak isto mašino ko cbr..a se motim ? trance_19_hmm.gif

nene cbf je zračno hlajena, cbr je vodno, pa mislim tudi da ma cbf-ka okoli 2kw manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene cbf je zračno hlajena, cbr je vodno, pa mislim tudi da ma cbf-ka okoli 2kw manj...

11km mata oba se mi zdi...pa nima veze ;)...pač, blizu je blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja včeri postavo now rekord 101 km/h.. samo je še rezerve, ampak si ne upam več ker to je blo blizu 12k....

moj rekord je 103 km/h po ravnem... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj rekord z rs50 je 116 v grapo po ravnici pa je šla 107kmh, res pa je da na rs50 (nov model) pri končni včasih nekaj števec skače, amapk še zmeraj malo manj pokaže kot na tzr50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj rekord z rs50 je 116 v grapo po ravnici pa je šla 107kmh, res pa je da na rs50 (nov model) pri končni včasih nekaj števec skače, amapk še zmeraj malo manj pokaže kot na tzr50.

sej js bi tut po ravnem še kej več dobo, pa mi je škoda motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!