Skoči na vsebino

Avtomobili pomembnejši od žensk


Vojč

Priporočene objave

Avtomobili pomembnejši od žensk

V Nemčiji bi se večina moških konec tedna raje popeljala naokrog z razkošnimi avtomobili, kot da bi ta čas preživela s privlačnimi zvezdnicami.

Kot je ugotovila raziskava revije "Men's Car", bi kar 86 odstotkov Nemcev raje izbralo avtomobil ferrari enzo kot igralko Pamelo Anderson.

Samo 25 odstotkov vprašanih pa bi svojo pozornost raje posvetilo pevki Britney Spears kot avtomobilu lamborghini gallardo. Se bi pa 53 odstotkov Nemcev raje odločilo za pevko Kylie Minogue kot za avtomobil porche carrera GT. Nemke bi se po drugi strani raje odločile za zvezdnike kot za jeklene konjičke. Kar 75 odstotkov vprašanih bi raje imelo pevca Robbieja Williamsa kot avtomobil bentley.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja logo, zakaj le? Voznja z bolidom je pristna, posedanje z zvezdnicami je pa fake. Torej ce ves kaj si zelis... bos izbral avto! Ps: Pa se svojo lubico lahko s sabo na voznjo vzames .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja logo, zakaj le? Voznja z bolidom je pristna, posedanje z zvezdnicami je pa fake. Torej ce ves kaj si zelis... bos izbral avto! Ps: Pa se svojo lubico lahko s sabo na voznjo vzames .)

Ej, Sharg', sem si ogledala tvoj avto :hmm: :rolleyes:

Pa tebe in tvojo punco tut. :)

Mi za v soboto posodiš avto in punco? :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bi bilo šele če bi med motoristi (pri nas ali v tujini) delali anketo če bi raje bili z zvezdnicami ali pa imeli na razpolago kak MotoGP ali superbike motor????

mislim da bi bili rezultati porazni za Pamelo & Co.

PS: za en dan na pisti z tekmovalnim motorjem sem pripravljem 1 mesec abstinirat od sexa z zvezdnicami ali "navadmimi" smrtnicami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Sharg', sem si ogledala tvoj avto :hmm: :rolleyes:

Pa tebe in tvojo punco tut. :)

Mi za v soboto posodiš avto in punco? :D .)

...hmm, zakaj pa ne? Saj ves, " Roka, roko umije, obe pa..." .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: za en dan na pisti z tekmovalnim motorjem sem pripravljem 1 mesec abstinirat od sexa z zvezdnicami ali "navadmimi" smrtnicami :P

...ja, sam na roke gulfat tud ne vela... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: za en dan na pisti z tekmovalnim motorjem sem pripravljem 1 mesec abstinirat od sexa z zvezdnicami ali "navadmimi" smrtnicami :P

...ufffff Pervy....tale bo pa težka.....pa to misliš cel mesec naenkrat,ali po obrokih? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kdo bi vzel Pamelo če ma pa hepatitis C menda :? :? :? No še vedno se jih je 14% odličilo za njo :blink: :blink: No sej če greš samo z njo na kavo je vseen.

Po moje res bolše dobit porša pa se zgont čez vikend kakor pa lizat sladoled(vsak svojega :wub: ) z Britney ali pa Pamelo:OK: Ker če maš porša ti hitro še kaj notri skoči.Baje O:-) V mojo Ibico ni še nobena pa čeprav je rdeča in sem mel odprto šipo :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja, sam na roke gulfat tud ne vela... :lol1:

na roke mi itak ni preveč fajn, brez tega gre, ni panike. .)

pa tudi drugače nebi bil problem, verjetno bi itak doživljel spontane orgazme še dolgo po tem ko bi že bil doma.

bmw: na obroke lahko tudi dalj, ampak sem pripravljen tudi v enem kosu, če bi bilo potrebno, da se uresniči.

PS: edino verjetno nebi smel piva pol tudi pit 1 mesec, to pa bi blo težje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< Dober avto dobro bejbo najde... :wacko: ne ne ne bejba

sebi primeren avto najde... :hmm: ma bejba se ze znajde :devil:

Jaz pa bi vzel GP motor :yea2: pa za tri dni na pisto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest tud tko mislm da prej bejba najde avto k pa avto bejbo, je pa res da avti niso vsi enaki p... je pa p.... pa ni važn a je črna, blond al pa rjava.

absolutno raj avto ali pa GP seveda

lp sharky

PS: pa še motor al pa avto bi mi bla bl hvaležna .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomobili pomembnejši od žensk

V Nemčiji bi se večina moških konec tedna raje popeljala naokrog z razkošnimi avtomobili, kot da bi ta čas preživela s privlačnimi zvezdnicami.

Kot je ugotovila raziskava revije "Men's Car", bi kar 86 odstotkov Nemcev raje izbralo avtomobil ferrari enzo kot igralko Pamelo Anderson.

Samo 25 odstotkov vprašanih pa bi svojo pozornost raje posvetilo pevki Britney Spears kot avtomobilu lamborghini gallardo. Se bi pa 53 odstotkov Nemcev raje odločilo za pevko Kylie Minogue kot za avtomobil porche carrera GT. Nemke bi se po drugi strani raje odločile za zvezdnike kot za jeklene konjičke. Kar 75 odstotkov vprašanih bi raje imelo pevca Robbieja Williamsa kot avtomobil bentley.

matr so bedni, a motorjev pa niso omenjal al kva.............. :P :D

pi es:

raj od vsega zgoraj nastetega............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenega dvoma ni, da mi je avto bolj pomemben od vsake kakršnekoli ženske!

Kakoneumnovprašanjespljoh!!! :?

VeRonika

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjam.....koga ze :hmm: ...pač enga fuuul dobrga tipa z radiatorčki in mišičasto ritko....za R6...... anytime :grrr :grrr :grrr

ce je v igri kak bolj apealing moped pa sploh ni debate :kva2: :naughty:

ce mi ponujate naj izberem med bentlijem ali benom aflecom......za teden dni :hmm:

.. :hmm:

.....vzamem avto :grrr

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj Hondo RCV 211 za tri dni... :wub: ...kot kylie za en teden!! B)

PamelaMiJeKrNekiPress :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni kaj razmišljat: če sta v igri ženska in avto........................................................avto odpade, kot gnilo jabolko!

Mogoče, ampak res zelo malo vrjetno bi me ogrel kakšen črn bolid na vročem soncu, drugač je pa pleh preveč hladen in se z nežnejšim spolom sploh ne da primerjat......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahhh romantik... :wub:

just give me the damn bike :angry:

:grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz vas moram razočarat in povedat da bi izbral Pamelo, Britney ali Kyle. :P

Katerokoli. Ni pa avta ali motorja med katerim bi izbiral.

Ne da bi kaj pričakoval od njih, nekaj bi pa le povedale, križem rok tud ne bi stal, sigurno bi kaj probal B) . Na koncu bi me pa sigurno k seb v L.A. povabila.

Kaj čem pa z enim vikendom in Ferrarijem ali Porschom? Po mestu se vozit pa šminkirat. To lahko tud brez avta. :devil: ali motorja :devil: :devil: .

Ni tega avta ali motorja.

PS: Porsha si bom pa itak sam kupu, tako da mi ga ne rabi noben posojat.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep.....

al pa en teden poslusat ljepotana z radiatorcki, ki ne zna izustit nic uporabnega....:SS

.... :grrr ...ce res nimas ideje kaj bi lahko pocel s ferarijem razen da bi sminkiral po mestu..je bolje da izberes Pamelo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep.....

al pa en teden poslusat ljepotana z radiatorcki, ki ne zna izustit nic uporabnega....:SS

.... :grrr ...ce res nimas ideje kaj bi lahko pocel s ferarijem razen da bi sminkiral po mestu..je bolje da izberes Pamelo :grrr

aha, mas res!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka, pa je v ferariju dost prostora za en dober seks, a je vseeno bolje dekco sabo nosit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep.....

al pa en teden poslusat ljepotana z radiatorcki, ki ne zna izustit nic uporabnega....:SS

.... :grrr ...ce res nimas ideje kaj bi lahko pocel s ferarijem razen da bi sminkiral po mestu..je bolje da izberes Pamelo :grrr

Jaz že vem kaj bi delal z Pamelo in ne bi mi bilo dolgčas.

Ti pa vprašaj tiste, ki bi izbrali Ferrarija, kaj bi oni z njim delal, razen šminkiral.

V krogu vozil cel vikend se ziher nebi. Pol raj ne bi mel ne eno ne drugo. :devil:

Ja, v bistvu mi povej kaj bi ti delala s Ferrarijem? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz že vem kaj bi delal z Pamelo in ne bi mi bilo dolgčas.

bi ji rozico nesu?? O:-)

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!