Skoči na vsebino

Avtomobili pomembnejši od žensk


Vojč

Priporočene objave

bi ji rozico nesu?? O:-)

:lol1: :lol1: :lol1:

Mogoče bi ji blo pa všeč - enkrat za spremembo :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej tisti "mogoce" napis z najtavecjo pisavo, podcrtano, nagnjeno, pa z mastnim tiskom, pa se v rdeco dej - take babnce majo vsega polno rit, in sam predstavlas si lahk, kok bi zgledal vikend v druzbi pamele - hvala lepa za tako druzbo, raj sm s kako mal bol kjutkano bjondiko iz nasga dijaskega doma (ajde, Kylie mi se fajn zgleda, Brit povprecno, Pamela pa kr neki), se da vsaj pogovarjat, ko mas pa enkrat pred sabo zenska k ji pol sveta leze v rit, pa si lahk sam predstavlas kak karakter ma... :BUA:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, v bistvu mi povej kaj bi ti delala s Ferrarijem

pelala bi ga :naughty: :naughty: :naughty: ...

sm s kako mal bol kjutkano bjondiko iz nasga dijaskega doma (ajde, Kylie mi se fajn zgleda, Brit povprecno, Pamela pa kr neki), se da vsaj pogovarjat, ko mas pa enkrat pred sabo zenska k ji pol sveta leze v rit, pa si lahk sam predstavlas kak karakter ma...

zokmajster :OK: :004

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podn, pa sej na svet res ni samo ferari in Pamela....

...zame je avto prevozno sredstvo, v naši lepi deželi je pa tolk lepih deklet (med katerimi je tut moja žena), da se v tujino sploh ne splača hodit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-->>(med katerimi je tut moja žena)<<--

definitivno diplomat :grim

vprimerudazenaberepress :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne stekas poante clanka.... :rolleyes:

ce bi izbiral med

Pamelo in Enzom..in samo Pamelo in Enzom...katerega bi izbral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podn, pa sej na svet res ni samo ferari in Pamela....

mas res, je se aprilia... .)

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enzo.....

pamela ima hepatitis c. :naughty:

Zakaj pa to prej nisi povedal.....

..pa se ja ni od banan okužila? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami materialisti...če bi meni ponujali žensko ali pa dobr avto na izbiro bi izbral dober avto...žensko že imam...dobrega avta pa še ne.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plusi Enzota:

Enzo = 660.000 evorv... (ce ti jih senkajo... :blink:)

Pamela = meni nic spljoh, niti ni med zeljami... :)

Enzo = vrhunec sodobne avtotehnike B)

Pamela = seks simbol, sam ne men... :)

Enzo = omejena serija :notworthy:

pamela = samo ena, in je mamica. :afro1:

Enzo = AVTO (z velkimi ckrami!!)

Pamela = zenska, ki me privlaci nic spljoh.

Minusi Enzota:

-F50 mi je lepsi (tud od pamele mi je marsikatera lepsa)

-vzdrzevat ga mors (hmmm, a to za pamelo tud drzi, al bi ona mene vzdrzevala?? :hmm:)

-fajn potegne (pamela baje tud :P)

-je rasna zadeva (raj sm sportnik k pa pamelin karkoli ze)

-lacen sem. :)

pamele raj nism obravnavu, ker je ne poznam najbolj (ni hodla na nase partyje v DMS :D), vsekakor pa mi nekok ni do nje. aja, BTW, v tanovem playboyu je. .)

...si pa zelim met nekoc v garazi F50 in MV Agusto F4 1000 Tamburini, prebarvano na mat crno, pa gor navadne feltne (oz 750ke - lepse so mi). :wub:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da se pride stvari do dna, ce razbijes prasicka in kupis avto, bo deklica zeljna samopotrditve sama pripeketala... :naughty:

...in odpeketala... :lol1:

...kar se pa tice "Za en dan", ali pa "noc" ja pa Ferrari .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope. tommy lee bi jo naj "oplemenitil".

yellowTVpress

... ah kr tko... za predigro sta se šla transfuzijo krvi :kva2: :kva2: :kva2: ... tchja, saj res... zanimiv approach.... al sta se pikala...... :OK:

Sicer pa da.... avto zmore, kar ženska nikoli .... ponavadi za dedca ne privabla drugih žensk :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi v vseh treh primerih (torej tudi Carrera GT vs. Kylie) izbral avto. Jasna stvar. :yea2: Imam svojo ... Poleg tega je po karakterju gotovo lazja od prej nastetih zensk ... :lol1: Pamela je pa itak fatalna izbira, odkar ima hepatitis C celo res ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj zdravega logičnega pristopa manjka.

Te bejbe imajo salamensko preveč denarja, preveč prostega časa, so zdolgočasene in nagnjene k hedonizmu. torej potrebujejo mene.

Izbira ni težka - v kateremkoli primeru izberem bejbo. Če imam cel dan časa, se ji bo nedvomno zamenjala predstava imaginarnega boga z resničnim. Njena hvaležnost pa bo z malček pomoči izražena v obliki prijetnega prevoznega sredstva.

Treba je gledat mal naprej...malo dlje od kave, ki bi sicer vzela dobre pol ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anubis, te zenske ne vidijo drugih kot le in samo sebe. torej so same svoje boginje, ostali pa so za njih revcki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anubis, te zenske ne vidijo drugih kot le in samo sebe. torej so same svoje boginje, ostali pa so za njih revcki.

Zaradi takega prepričanja tudi večina misli, da so določene ženske pač nedosegljive. Patetično. Vse se da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce. ampak zenske, ki ji dvori pol drzave js neb mel ze zarad tega, k si pol nonstop na tapeti, kaj sele zarad drugih razlogov... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ah kr tko... za predigro sta se šla transfuzijo krvi :kva2: :kva2: :kva2: ... tchja, saj res... zanimiv approach.... al sta se pikala...... :OK:

Sicer pa da.... avto zmore, kar ženska nikoli .... ponavadi za dedca ne privabla drugih žensk :xx:

kolk si pa ti kaj spomladi na tej grudi vesoljski? :?

....in da "pikala" sta se, samo najbrz drugace kot ti to razumes. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk si pa ti kaj spomladi na tej grudi vesoljski? :?

....in da "pikala" sta se, samo najbrz drugace kot ti to razumes. :grim

Hmmmm, definitivno dovolj, da sem si kaj prebrala na o HVC-ju... in če že blebetaš o tem, pol bodi vsaj toliko točen in si preberi, da ga je dobila med tetoviranjem.

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi takega prepričanja tudi večina misli, da so določene ženske pač nedosegljive. Patetično. Vse se da.

B) B) B)

posebi un del: Vse se da. B) B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi v vseh treh primerih (torej tudi Carrera GT vs. Kylie) izbral avto. Jasna stvar. :yea2: Imam svojo ... Poleg tega je po karakterju gotovo lazja od prej nastetih zensk ... :lol1:

OTOH - tudi avto že imaš ... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OTOH - tudi avto že imaš ... O:-)

Ze res :lol1:

Imam pa glede avta precej pripomb in realnih in nerealnih zelja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pa glede avta precej pripomb in realnih in nerealnih zelja ;)

Zamenjaj ga za žensko :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!