Skoči na vsebino

Avtomobili pomembnejši od žensk


Vojč

Priporočene objave

Avtomobili pomembnejši od žensk

V Nemčiji bi se večina moških konec tedna raje popeljala naokrog z razkošnimi avtomobili, kot da bi ta čas preživela s privlačnimi zvezdnicami.

Kot je ugotovila raziskava revije "Men's Car", bi kar 86 odstotkov Nemcev raje izbralo avtomobil ferrari enzo kot igralko Pamelo Anderson.

Samo 25 odstotkov vprašanih pa bi svojo pozornost raje posvetilo pevki Britney Spears kot avtomobilu lamborghini gallardo. Se bi pa 53 odstotkov Nemcev raje odločilo za pevko Kylie Minogue kot za avtomobil porche carrera GT. Nemke bi se po drugi strani raje odločile za zvezdnike kot za jeklene konjičke. Kar 75 odstotkov vprašanih bi raje imelo pevca Robbieja Williamsa kot avtomobil bentley.

dedi ferderbani, te si pa avte mejte, ne pa žeske! :kva2: zakaj nas pa pol mate? da vam peremo pa likamo pa kuhamo. majku, kak ste me razpištolili s to temo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj nas pa pol mate? da vam peremo pa likamo pa kuhamo. majku, kak ste me razpištolili s to temo...

Pa povej ti men, kokim descem pa ti pereš pa rit odnašaš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš ti vidu zakaj že... :wacko:

bolje da odneham....hudič je met žensko za vratom..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nina, ne vem ce si pravilno razbrala tele poste ... zase sem napisal, da bi izbral avto, ker punco imam. :) In v tem ne vidim nicesar, kar bi katero zensko lahko razkurilo ...

Ostalim se povecini zgleda tudi ne ljubi ukvarjat s takimi, ki imajo gotovo tezak karakter, so polne same sebe in lebdijo v oblakih :) Vsaj zdi se jim O:-)

To sploh velja za izbiro s hepatitisom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, se ena frustrirana, zakompleksana in nepotesena. ;) :grrr

govora je bilo o tocno dolocenih subjektih (ce me spomin ne vara britney, pamela, kylie.... se kaksna?). nina, ce se smatras za spadajoco v ta razred (visokonosatih, polnih samih sebe, dodobra "narcisoidnih" - a zenska _verzija_ obstaja :? - itd.) ti nisem jaz kriv. :grrr

razen kylie se mi nobena ne zdi niti atraktivna, kaj sele kaj vec. ker mene tudi ima boljsa polovica ostajam pri izbiri avtomobil. :afro1:

in upostevaj cycov nasvet - dihaj vsake toliko. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prasec!

No sej Nina sploh ni bla v izboru. To cist menja situacijo, ce bi bla Nina namesto Pamele, pol valda, da bi vecina rekla raje "Nina". Jebes Ferrari! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je neki krvi v meni pikantne...

Ko bi pred mano stala pikanten ferrari

in še bolj pikantna Nina

ne bi bil niti za hip v dilemi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, js sm čist navadn deklič, ki se vsake tok časa razpištolim...

..... cisto po nepotrebnem. <_<

BTW kruse ima res; nekaj jih res se za v kuhinjo ni.

in da vem, hvala. sem sovinisticno praseto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem... je neki krvi v meni pikantne, tko da... :)

V kulinariki so začimbe (do mere pikantno) začeli uporabljati, da so prikrili vonj in okus po pokvarjenemu. Pikantna zaradi pokvarjenosti, ker so te pozabili kje ležat predolgo? Včasih pa se kaj usmradi samo od sebe...kdo ve....

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi pred mano stala pikanten ferrari

in še bolj pikantna Nina

ne bi bil niti za hip v dilemi... :)

aston martin DB 9. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pravjo, da ne razumem poante teme...

zdej smo od Pamele prišli do ognjevitih Madžark...in do prelepih Slovenk ni daleč...

in kdo bo poj sploh še mislil na avtomobile? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dedi ferderbani, te si pa avte mejte, ne pa žeske! :kva2: zakaj nas pa pol mate? da vam peremo pa likamo pa kuhamo. majku, kak ste me razpištolili s to temo...

Ostalim se povecini zgleda tudi ne ljubi ukvarjat s takimi, ki imajo gotovo tezak karakter, so polne same sebe in lebdijo v oblakih :) Vsaj zdi se jim  O:-)

To sploh velja za izbiro s hepatitisom  :P

...Ninchek... ...ne se pizdit za brezveze... ...skodi zdravju!! :004 :wub: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: Najboljši kuharji so itak moški.

Babe itak nimajo tako prefinjenega okusa in so brez občutka, pa furjaste...., lohk pa vsak dan nekaj spackajo tako, da nam vrli kuharji ne pomrejo od lakote. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!