Skoči na vsebino

Koliko češkega je še na Škodi?


Špilferderber

Priporočene objave

a še vedno mnogo, mnogo premalo...  :fredy:

no, pa ti povej, ali si že kdaj vozil škodo, si bil mogoče že kdaj sopotnik v škodi

sedaj, pa še povej, kaj te pri škodi moti (znamka ti očitno ni najbolj všeč), mislim da je zato kriv predvsem znak in ime, če bi škodo vozil, sigurno ne bi imel takega mnenja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa ti povej, ali si že kdaj vozil škodo, si bil mogoče že kdaj sopotnik v škodi

Oboje.

A to je vse :topic:

Tako kot ti ne boš mene prepričal, da bi kdaj vozil to karjolo, tudi jaz tebe ne bom odvrnil od prepričanja, da to ni karjola, ampak fantastičen avto.

100 ljudi, 200 sisa, pardon, 100 okusov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro si poglej slike AUDI RS4 in potem si poglej še slike Škode RS ... in to ti primerjaš človek... :slap: :slap: Ko si boš avtomobil vredu ogledal boš tudi razumel zakaj ga lahko prodajajo za toliko kot ga.

post-3-1109205272_thumb.jpg

post-3-1109205280_thumb.jpg

post-3-1109205288_thumb.jpg

post-3-1109205294_thumb.jpg

post-3-1109205302_thumb.jpg

post-3-1109205309_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oboje.

A to je vse  :topic:

Tako kot ti ne boš mene prepričal, da bi kdaj vozil to karjolo...

No Noise malo se pomiri s to tvojo karjolo, ki je vse prej kot to :wacko: .Sej ne, da nismo vajeni tvojega nacina komuniciranja in ponizevanja, tudi vse ostale endure so srot, razen LC8 seveda.Ce v tem fantu vidis osebo, ki te lahko preprica v nakup Skode, ceprav ti ni vsec, se mi preprosto smilis.In s tem si se spustil se na nizji nivo, kot ga ima on. :slap:

BTW, ali ti se zmeraj vozis tisto piksnico brez pokrova :? Aja, kako izgleda ta prava karjola, ti pa lahko kadarkoli pokazem, samo oglasi se.Lahko jo bos celo popeljal kaksen krog.

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No..zdej so 4 strani zraven napisane pa smo tam kjer smo bli..nabijanje v prazno je tole. Audi je boljši ampak dražji, tud bolj kvaliteten, Škoda je pa cenejša in nekoliko slabša od Audija. Vsak si bo pa jasno kupu tisto kar mu dopuščajo finančne zmožnosti oz. kar se mu bo zdelo pomenbnejše. Kar pa je blo do zdej napisano pa nikjer ni blo bistva vsaj jest ga nisem zasledil.(opica ki je jedla drek je rekla "stvar okusa") .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Ajajaj, Noise :grrr ... in tako po dveh letih zvem, da z veseljem zaničuješ mojo sexy češko ritko :kva2: ... pa sem res :slap:

sej mal ti pa že mora bit všeč, a? a? :naughty:

:whistle:

post-34-1109236813_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite od vseh avtomobilov, ki ste jih tu prikazali (Codeine) mi je Škoda še vedno najbolj všeč.

Zakaj? Predvsem zato, ker po kakovosti nič ne zaostaja, je pa bolj realna cena glede na to, kaj dobiš, kot pa so audi in ostala jajca.......... Ne hvala za avtomobile, kjer plačuješ za firmo - razen če je to Honda - to se pa splača plačati, ker ti ne bo žal - ampak to je že druga zgodba.......

In Noise, kot je rekel Lightning mal se umiri s temi izjavami, ker res ni dobro samo tisto, kar imaš ti. Sicer pa, si že vozil kako škodo?

Glede na to, da sem jaz z njo naredila kar nekaj KM po evropi, ti povem, da avto zelo dobro dela in nima nobenih pomanjkljivosti.........

Lahko pa sam strokovno podaš oceno, kaj manjka takega na tem avtu, da je krjola... al mogoče samo zato, ker piše Škoda gor?

Bi ti zamenjala znake, pa da te vidim, koliko bi jo potem prehvalil......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi z BMWjem in Audijem sem se že peljal

no, ko boš pa tudi sam lahko naredil vsaj nekaj desetk kilometrov za volanom kateregakoli od avtov, ki jih tako zelo hvališ ali ne hvališ, boš pa mogoče celo lahko relevanten :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Ajajaj, Noise :grrr ... in tako po dveh letih zvem, da z veseljem zaničuješ mojo sexy češko ritko  :kva2: ... pa sem res :slap:

sej mal ti pa že mora bit všeč, a? a? :naughty:

:whistle:

JA IN TO ŠE TA RIT, KI MU DELA REKLAMO PO CELI EVROPI........ TOLIKO O HVALEŽNOSTI :grrr

Sicer pa je očistno vsaka karjola dobra za motosvet :lol: :lol1:

:whistle: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite od vseh avtomobilov, ki ste jih tu prikazali (Codeine) mi je Škoda še vedno najbolj všeč.

Zakaj? Predvsem zato, ker po kakovosti nič ne zaostaja, je pa bolj realna cena glede na to, kaj dobiš, kot pa so audi in ostala jajca.......... Ne hvala za avtomobile, kjer plačuješ za firmo - razen če je to Honda - to se pa splača plačati, ker ti ne bo žal - ampak to je že druga zgodba.......

In Noise, kot je rekel Lightning mal se umiri s temi izjavami, ker res ni dobro samo tisto, kar imaš ti. Sicer pa, si že vozil kako škodo?

Glede na to, da sem jaz z njo naredila kar nekaj KM po evropi, ti povem, da avto zelo dobro dela in nima nobenih pomanjkljivosti.........

Pupa - kaj pa je realna cena? Hočeš rečt, da fabrika s Škodami nič ne zasluži? yeah, you wish... Verjetno pri škodi octavii zaslužijo sorazmerno (v odstotkih) toliko, kot pri kakšnem audiju... Now go figure... Zastonj pač škode ne izdelujejo, brez marže itd...

Glede tega, da naj se Noise umiri - kolikor jaz vidim, je čisto calma, miren... je pa v "taboru zagovornikov škode" kar nekaj nemirnežev ;)

PS. saj je men tut škodilak, sploh kak novejši, čist všeč...ampak če bi imel tiste maljone, bi si še zmer z veseljem prvošču audija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA IN TO ŠE TA RIT, KI MU DELA REKLAMO PO CELI EVROPI........ TOLIKO O HVALEŽNOSTI  :grrr

:topic:

Pupa, nisem vedu, da imaš www.motosvet.com vtetovirano nad ritno rinko :D

/JOKE

gremo dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

... mojo sexy češko ritko  :kva2: ... . :whistle:

moški način preletavanja besedila.. to je vse, kar sem si zapomnil.. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA IN TO ŠE TA RIT, KI MU DELA REKLAMO PO CELI EVROPI........ TOLIKO O HVALEŽNOSTI  :grrr

Sicer pa je očistno vsaka karjola dobra za motosvet  :lol:  :lol1:

:whistle:  :xx:

:topic:

Pupa, nisem vedu, da imaš www.motosvet.com vtetovirano nad ritno rinko :D

/JOKE

gremo dalje.

In če to dvoje povežemo...hehehe...in če rečemo veliki riti karjola... :devil: :devil:

Pa je motosvet nalepka oz tattoo glede na obiskanost ali kaj drugega? :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss: ammm, malece smo zašli :oops:

in to že tam, ko so se začele tiste drastične primerjave ... :grrr

no, kar se tega tiče, dovolite, da izpostavim:

sem imel 2 octavii,prva bencinka po letu in pol tdi ,poj sem imel pa zadost poslušanja a škodo mašššššššššššš,po letu in pol prodal kupil A4 130ks TDi vse ok dokler vozilu ni potekla garancija eno samo prokleto sranje od audija sem bil več po servisih kot pa na cesti..enostavno se ne da primerjat ..s Škodo ne eno ne drugo nobenih najmanjših problemov(razen z debili ki so pluvali po znaku)žal sem se prekmalu naveličal sranja z audijem ki je dvakratna cena Škode in ga enostavno pustil na servisu in vzel novega golfa ...drgač pa definitivno čez 2 leti pade škoda pa nj pljuvajo pametnjakoviči kolkr čjo..mimgrede s škodo sem se enostavno igral z uglednimi znamkami po cesti in so gledali samo zadek :lol1: revčki v mondeotih,pa pežojih pa bmvjčkih.tko da kdor ni obremenjen z značko mu toplo priporočam nabavo :yea2:  :OK:  :grim

sicer, zgodi se, da tako nabašeš, v glavnem pa opažam na celi črti miselnost, ki mi da vedeti, da "škoda, da je samo škoda". :kva2:

če pa se vrnemo na začetek ... priznam, sama se premalo spoznam na zadevo, da bi lahko odgovorila na vprašanje iz naslova teme (btw: Koliko češkega je še na Škodi?), a že površen pogled mi pove, da to niso več tiste škode kot pred desetletji - dejansko tistih starih škod pri nas ne vidimo več, na Češkem, recimo, pa jih je še mnooogo. In od tistih starih škod so se kar precej spremenile - kot vemo z "zunanjo" pomočjo, kar pa je kvečjem velik plus. Jasno, da ne gre posploševati in ...

... sorry, moram it ... mogoče kasneje dodam, kar sem hotla povedat ... bom pa blazno vesela, če bom tlele končno prebrala kaj smiselnega :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, da še jaz povem povzetek vseh mojih sporočil, ki sem jih napisov!!

Škoda je zame čist vredu avto, ni drag, je kakovostne izdelave, je vzdržljiv, tudi servisi niso dragi, je udoben, ima veliko prostora za prtljago itd.

Predvsem je škoda družinski avto (AUDI A4 je namenjen bolj športni vožnji).

TOLE PROSIM PREBERTE VSI, KI ŠE VEDNO MISLITE, DA SEM ŠKODO IN AUDIJA PRIMERJAL TAKO, DA JE ŠKODA BOLJŠA, KAR NI RES!!!!!!! REKEL SEM, DA IMA ŠKODA BOLJŠE RAZMERJE MED CENO IN KVALITETO (codein, ne kaži mi slik RS4, ker ta avto sigurno ne bo poceni, seveda je boljši kot Octavia RS, razmerje pa je sigurno slabše, btw, cena bo sigurno okoli 7 mio, mogoče malo manj)

Vem, da ne bom nikogar prepričal, da naj namesto audija rajši kupi škodo, kar pa tudi ni moj cilj. Moj cilj je povedati, da je škoda konkurenčen avto in da ima zelo dobro razmerje cena/kvaliteta (nekateri imate tako počasne možgane, da tega še niste dojeli in mi še ves čas nabijate "audi je boljši", seveda je boljši (še enkrat bom napisov, da si boste zapomnili), ŠKODA IMA BOLŠE RAZMERJE CENA/KVALITETA.

Noise, sicer pa ne vem kaj te tako moti na ŠKODI, če ti je škoda favorit l.94 tako smešna, poglej še kakšnega hyundaya, kio, itd. letnik okoli 90, in se nasmej. .)

Potem pa poglej sliko nove octavie in sliko sephie, elantre, mazde 3, itd. .)

Ne bi pa imel nič proti, če bi napisal kaj te pri škodi moti!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne vem kaj vas moti, da mene moti.

Meni se pač zdi to, kar sem napisal, nekaterim se zdi pa fantazija.

In prepričevati prepričane (mene ali pa koga od "vas") je itak nesmiselno. Ne razumem, zakaj je potrebno "dokazovanje" v smislu anket "kateri avto je boljši"? Vsak pač hvali tisto, kar je njemu najbolj všeč, in zato ima vsak v danem trenutku (zanj) seveda najboljše prevozno sredstvo.

Najboljše iz kateregakoli vidika: lahko to pomeni po performansah, po ceni vzdrževanja, po barvi, obliki, velikosti kuferrauma, neuničljivosti, whatever, whatever -- skratka, zagovarjam tezo, da ima vsak v danem trenutku najboljši možni avto.

Zato pa pišem, 100 ljudi, 100 okusov. Ker o tem ne gre razpravljati. In če nekdo da par sto jurjev manj, ker dobi za to "isto" vrednost (vrednost meri vsak subjektivno), je to res 1A. Če da nekdo milijon več za nekaj drugega, kar nekomu drugemu sicer pomeni "isti drek" (in potemtakem ta drugi ne bi dodal te ekstra vrednosti za nakup tega), temu prvemu nedvomno pomeni toliko več, da je dodatno vrednost pripravljen odšteti.

To je vse, o čemer govorim.

Pa ne zdej tle nekaj vsi takoj v jok pa na drevo.

Prepričan sem, da ste vsi lastniki Škod,VW,BMW,etc.etc (vstavi poljubno znamko). zelo zadovoljni s svojimi avti. Drugače jih ne bi imeli. Nesmiselno pa je prepričevati prepričane. No, lahko pa jih, seveda. Saj veste, psi lajajo, karavana gre dalje. :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa pišem, 100 ljudi, 100 okusov. Ker o tem ne gre razpravljati. In če nekdo da par sto jurjev manj, ker dobi za to "isto" vrednost (vrednost meri vsak subjektivno), je to res 1A. Če da nekdo milijon več za nekaj drugega, kar nekomu drugemu sicer pomeni "isti drek" (in potemtakem ta drugi ne bi dodal te ekstra vrednosti za nakup tega), temu prvemu nedvomno pomeni toliko več, da je dodatno vrednost pripravljen odšteti.

zato pa jaz vozim že tretjega Audija A8 zapovrstjo (v sanjah seveda)... Dva sem že zvozil ;)

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOLE PROSIM PREBERTE VSI, KI ŠE VEDNO MISLITE, DA SEM ŠKODO IN AUDIJA PRIMERJAL TAKO, DA JE ŠKODA BOLJŠA, KAR NI RES!!!!!!! REKEL SEM, DA IMA ŠKODA BOLJŠE RAZMERJE MED CENO IN KVALITETO (codein, ne kaži mi slik RS4, ker ta avto sigurno ne bo poceni, seveda je boljši kot Octavia RS, razmerje pa je sigurno slabše, btw, cena bo sigurno okoli 7 mio, mogoče malo manj)

Vem, da ne bom nikogar prepričal, da naj namesto audija rajši kupi škodo, kar pa tudi ni moj cilj. Moj cilj je povedati, da je škoda konkurenčen avto in da ima zelo dobro razmerje cena/kvaliteta (nekateri imate tako počasne možgane, da tega še niste dojeli in mi še ves čas nabijate "audi je boljši", seveda je boljši (še enkrat bom napisov, da si boste zapomnili), ŠKODA IMA BOLŠE RAZMERJE CENA/KVALITETA.

ej, tamau - "tebi boljše". Nekomu drugemo pa je neko drugo razmerje bolj všeč. Kapiraš? Vsak ima svoj okus, enim škoda niti pod razno ni všeč, eni so pa vanjo zaradi cenovne dostopnosti popolnoma zaljubljeni (poznam nekoga, ki je zaljubljen v golfa2) ;) . Nekateri si lahko privoščijo škode, nekateri audije, nekateri pa imam tak čuden okus, da hodimo peš :) (ta okus je predvsem okus stanja na TRR in prioritet) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, da še jaz povem povzetek vseh mojih sporočil, ki sem jih napisov!!

Predvsem je škoda družinski avto (AUDI A4 je namenjen bolj športni vožnji).

To je pa bedarija....Od kdaj je A4 športnik? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(codein, ne kaži mi slik RS4, ker ta avto sigurno ne bo poceni, seveda je boljši kot Octavia RS, razmerje pa je sigurno slabše, btw, cena bo sigurno okoli 7 mio, mogoče malo manj)

Cena česa bo 7 mio? :blink: Audija al škode... Audi se šele osnovni A4 začne pri 5.724.363SIT, za primerjavo... S4 (tj. mašina 4.2 quatro 344KM) je 14.598.134 SIT Zdej pa primerjej to tvoje sklopucalo :devil:

btw: Octavie RS sploh še ni zuni (ta nov model) tko d nevem kaj bi ti sploh primerju :hmm: :slap:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena česa bo 7 mio? :blink: Audija al škode... Audi se šele osnovni A4 začne pri 5.724.363SIT, za primerjavo... S4 (tj. mašina 4.2 quatro 344KM) je 14.598.134 SIT Zdej pa primerjej to tvoje sklopucalo :devil:

btw: Octavie RS sploh še ni zuni (ta nov model) tko d nevem kaj bi ti sploh primerju :hmm:  :slap:

to primerjavo je postavil codein, ne jaz .)

to vem, da nove octavie RS sploh še ni, mislim pa da bo cena okoli 7 mio, vasj nekako tako pričakujem (sevede je odvisno kakšno opremo ji bodo dodelili in kakšen motor bo vsebovala), prejšni model RS je stal okoli 5,5mio, če se prav spovnem (180 KM, 1.8 ccm, pa tudi oprema ni bila skopa)

primerjava škoda RS in Audi RS sploh ne more biti "všečna", škoda sigurno ne bo imela tako močne mašine, pa tudi opremljena sigurno ne bo tako dobro, bo pa zato tudi veliko cenejša, povdarjam, tako, da mislim, da bi bila octavia RS lahko konkurenčna, povdarjam V RAZMERJU CENA/KAKOVOST/MOČ, da mi ne bo spet kdo govoril, da mislim, da bo octavia bolša, ker skoraj sigurno ne bo, v razmerju pa 80% bo .)

aja, pa še to, A4 je zame avto, ki je namenjen bolj športni vožnji (sicer ni na zunaj najbolj športnega izgleda, kabini pa je), eleganci in uživanju, škoda pa je družinski avto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa bedarija....Od kdaj je A4 športnik? :whistle:

ne vem kako naj povem

:hmm:

no, kot sem že dejav je A4 športen predvsem v kabini, na zunaj tudi meni ne deluje športen

nisem rekel, da je športnik, rekel sem da je namenjen športni vožnji BOLJ, kot octavia .)

:topic: P.S. , če me vi skoz zajebavate, vas bom pa še jst

a vi res ne znate brat postov, vsakmu morm vsaj 3x povedat, da zastopi. Glede na to, da ste starejši tega od vas ne bi pričakoval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

humoristiko;-),

a pol če ma kdo familijo, mora škodo kupit, če pa ne, pa audija?

+ lej, saj ti ni treba 100-krat enga in istga pisat... vsi te dobro razumejo... no, razn če res nimaš pametnejšga počet. Pol boš kmalu znan kot maratonski hvalilec škodilakov. To je pa tudi nekaj, če ti je škoda všeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!