Skoči na vsebino

Koliko češkega je še na Škodi?


Špilferderber

Priporočene objave

zato tudi veliko cenejša, povdarjam, tako, da mislim, da bi bila octavia RS lahko konkurenčna, povdarjam V RAZMERJU CENA/KAKOVOST/MOČ, da mi ne bo spet kdo govoril, da mislim, da bo octavia bolša, ker skoraj sigurno ne bo, v razmerju

Tole ima še boljše razmerje http://www.dacia.si sploh kar se cene tiče in velikosti prtljažnika, ki ga ima kar 510 l. Tako je v njem vedno dosti prostora za janezov plastation 2. Iz tega (ker gre plastation v prtljažnik) lahko sklepamo, da je avto namenjen družinam, saj se lahko brez težav v njem popelje pet odraslih ljudi in še vedno imajo na voljo kar 510l prtljažnega prostora.

Torej moraš bit prav pošteno vsekan, da kupiš škodo, da ne omenjam kako nor moraš šele biti če kupiš karkoli drugega, kar ni škoda.

Sicer pa, kot so mi razložili ljubitelji škodilakov, je vsakdo, ki mu ni všeč škodilak, čuden in je zagotovo z njim nekaj hudo narobe. :slap: :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ima še boljše razmerje http://www.dacia.si sploh kar se cene tiče in velikosti prtljažnika, ki ga ima kar 510 l. Tako je v njem vedno dosti prostora za janezov plastation 2. Iz tega (ker gre plastation v prtljažnik) lahko sklepamo, da je avto namenjen družinam, saj se lahko brez težav v njem popelje pet odraslih ljudi in še vedno imajo na voljo kar 510l prtljažnega prostora.

Torej moraš bit prav pošteno vsekan, da kupiš škodo, da ne omenjam kako nor moraš šele biti če kupiš karkoli drugega, kar ni škoda.

Sicer pa, kot so mi razložili ljubitelji škodilakov, je vsakdo, ki mu ni všeč škodilak, čuden in je zagotovo z njim nekaj hudo narobe. :slap:  :D  :D  :D  :D

jaz nisem govoril samo o prtjažniku in cena, cena/kakovost, :OK: , dacie sicer ne poznam prav dobro, vem pa da je to romunski renault, cena je dosti nižja, kvaliteta pa tudi, oprema pa sploh

kaj več ne bom govoril, ker ne vem prav veliko o daciji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda octavia II. je bila pri meni na 1. mestu na seznamu za štirikolesnega brata moje bemflice..

potem pa je prišla druga ljubezen, odlično ohranjena in za pravo ceno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kako naj povem

:hmm:

no, kot sem že dejav je A4 športen predvsem v kabini, na zunaj tudi meni ne deluje športen

nisem rekel, da je športnik, rekel sem da je namenjen športni vožnji BOLJ, kot octavia  .)

:topic: P.S. , če me vi skoz zajebavate, vas bom pa še jst

a vi res ne znate brat postov, vsakmu morm vsaj 3x povedat, da zastopi. Glede na to, da ste starejši tega od vas ne bi pričakoval

Ne v bistvu ni sporten ampak je udoben tudi pri hitrejsi voznji. To ce te po ovinkih pri enaki hitrosti manj premetava kot yugo se ne pomeni da je avto sporten ampak da je udoben. Vozil sem se tudi z M3 in je med njima obcutna razlika sporten/udoben. :yea2: M3 :yea2: Pa da ne bos mislu da govorim o tem iz glave tud doma mamo audija pa se vozmo dostkrat tud po 700km brez postanka in takrat najbols obcutis to razliko...

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne v bistvu ni sporten ampak je udoben tudi pri hitrejsi voznji. To ce te po ovinkih pri enaki hitrosti manj premetava kot yugo se ne pomeni da je avto sporten ampak da je udoben. Vozil sem se tudi z M3 in je med njima obcutna razlika sporten/udoben. :yea2: M3  :yea2: Pa da ne bos mislu da govorim o tem iz glave tud doma mamo audija pa se vozmo dostkrat tud po 700km brez postanka in takrat najbols obcutis to razliko...

jah, ko se še niste v škodi nikamor peljali... potem bi šele videli, kaj je to potovanje .... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti v najbolj norih sanjah.......TO NI MOGOČE!!!!

Ej, pa kaj vsi po defoultu napadate Cyc-a. Pa se blamirate. PA JE MOGOČE!

Ej, zdej toučete po fantu že kar, tko....brez razlogov...sej ne rečem, da kakšne "brihtne" ne prjav, recimo v politiziranju, ampak dragi moji, če bi v temle forumu pustili samo tisto, kar je res in preverjeno, verjemite, da ga ne bi bilo niti 30%!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, pa kaj vsi po defoultu napadate Cyc-a. Pa se blamirate. PA JE MOGOČE!

Ej, zdej toučete po fantu že kar, tko....brez razlogov...sej ne rečem, da kakšne "brihtne" ne prjav, recimo v politiziranju, ampak dragi moji, če bi v temle forumu pustili samo tisto, kar je res in preverjeno, verjemite, da ga ne bi bilo niti 30%!

Lojzi......žal pa tukaj vem nekaj več........Omega in swatch mata samo eno skupno lastnost......made in Helwetia.......

Tut baterije so drgačne.....žal........

IpaQ ni omega.....ko momogrede košta 100Ksit in več isto,kot Swatch,ki ga dobiš za 20ksit!!!!!!!

Pa še nekaj........ne napadam Cyc-a.........nikol in nikjer......sam nekak se mi zdi butasto,da prodaja .......WE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi......žal pa tukaj vem nekaj več........Omega in swatch mata samo eno skupno lastnost......made in Helwetia.......

Tut baterije so drgačne.....žal........

IpaQ ni omega.....ko momogrede košta 100Ksit in več isto,kot Swatch,ki ga dobiš za 20ksit!!!!!!!

Pa še nekaj........ne napadam Cyc-a.........nikol in nikjer......sam nekak se mi zdi butasto,da prodaja .......WE

Aja.....pozabu

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nisem govoril samo o prtjažniku in cena, cena/kakovost,  :OK: , dacie sicer ne poznam prav dobro, vem pa da je to romunski renault, cena je dosti nižja, kvaliteta pa tudi, oprema pa sploh

Neee, kje pa, to je v bistvu RENAULT, se pravi "ista" "kvaliteta" izdelave, opreme... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neee, kje pa, to je v bistvu RENAULT, se pravi "ista" "kvaliteta" izdelave, opreme...  :glare:

tudi škoda je v bistvu VW .)

sicer pa dacia, kot blagovna znamka še ni priznana, zato so cene tudi nižje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristico glede na to da si zaslepljen s škodo ko da je sploh in oh nekaj posebnega naj ti povem še moje mnenje.

Imam Felicio 1.6 letnika 99 in toliko problemov kot sem imel s tem avtom jih nisem imel ne jaz ne naši doma z nobenim drugim, pa je bil pri hiši Nissan, Jeep, Lada, Fiat..... in še kaj.

Avto je star 5 let in ima 107 000km v tem času mu je dvakrat počilo vetrobransko steklo zaradi šlampaste montaže. :BUA:

Dvakrat so bili menjani izpušni lonci ker so bili dobesedno gnili :BUA:

Crknilo je daljinsko centralno odklepanje :BUA:

Dvakrat menjan mehanizem za odklepanje vrat :BUA:

Sprednja sopotnikova šipa se odpira ali pa tudi ne ( kot ga uščipne) :BUA:

Luči so v kurcu zato vozim z dolgimi tudi ko gre kdo nasproti saj zaradi svoje moči ne zmotijo nikogar :BUA:

Če dolgo stoji se zavorne ploščice prilepijo na disk in ti je cela znanost avto premaknit z mesta, pa še ko ti uspe misliš da si vsa kolesa za sabo pustil. :BUA:

DA ne govorim o preverjeno kakovostni koroziji ki po šestih letih že napada avto. :BUA: :BUA:

V bistvu edini plus tega avta je da vleče ko pri norcih in da so deli poceni. :OK:

Avto je imel pred mano moj stric od katerega sem ga tudi kupil, je bil redno servisiran na pooblaščenem servisu.

Prej sem imel Fiata UNO 1.0 starega 10 let s 170 000km in nisem imel z njim nobenih težav pa čeprav sem z njim delal kot prasica z mehom. Servisi so bili včasih tudi na 20 000km svečke menjal enkrat,zračnega filtra nikoli. Edina stvar ki mi je crknila je bila bencin pumpa pri 160 000km.

Za moje pojme je Škoda jajc od jajca in vem da jaz je ne bom več vozil, izbiram samo še med Toyoto, Nissanom, Mazdo in Hondo.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Mu Bo Uspelo?

Pred Gerhardom Plattnerjem je velika naloga.

S škodo Fabio 1.4 TDI se bo iz Hamburga odpeljal na 18.000 kilometrov dolgo pot, ki ga bo vodila preko 31 držav, med njimi tudi Slovenija, nazaj v nemško mesto.

Da pa vse skupaj ne bi bilo tako preprosto, znaša njegov proračun za gorivo tisoč evrov :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Sicer pa, kot so mi razložili ljubitelji škodilakov, je vsakdo, ki mu ni všeč škodilak, čuden in je zagotovo z njim nekaj hudo narobe. :slap: :D :D :D :D

Kot pribito pa drži, da se boj Škod na cesti oz. njihovih voznikov. V precejšnji večini so pacienti, ki najedajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pribito pa drži, da se boj Škod na cesti oz. njihovih voznikov. V precejšnji večini so pacienti, ki najedajo.

:grim še pomnite škodafarerja Lubenico? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z porabo okoli 4 litre, občasno še manj ob seveda dinamični vožnji :lol1: ....spomnimo,spomnimo...na Mobisuxu je bil dokaj aktiven,sedaj pa rahlo poniknil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!