Skoči na vsebino

Prebrana knjiga


Broj Jedan

Priporočene objave

Rudi Kerševan-Kako naj pticam to povem

"Knjiga Kako naj pticam to povem ni knjiga, ki bi jo brali in prebrali. Je splet prelepih misli in spoznanj, ki jih je vredno prebirati. Večkrat. Se sprehajati med njimi in si izbrati misel dneva, o njej razmišljati in se z njo zvečer zazibati v sladke sanje."

"Neko jutro sonce ni in ni vzšlo.Izza gore, kjer je običajno vzhajalo, se je močno svetlikalo.Odšel sem in zagledal sonce, ki je padlo na tla.Tak je videti človek, ki je poln ljubezni, a je nima komu dati."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: A je že gdo prebrau Kamosutra :? Sm glih frej, pa pojma nimam, kam bi svojo kobilco na sprehod pelu.

:naughty: Ja sej vem da je :topic: Ampak je pa :worship: resnica.

:yea1: Jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alamut....edina slovenska knjiga, ki sem jo po sredješolski prisili, ker je blo pač mus za domače branje, z užitkom še enkrat prebrala :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urška čepin - Prekletstvo v zlati kletki .... E-knjiga, plehko :headbang: če koga mika .....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urška čepin - Prekletstvo v zlati kletki .... E-knjiga, plehko :headbang: če koga mika .....

ja jz jo tudi berem.. kolk je pa ta bejba sebe osmešila.. če bi blo pol tega res je neumna da je vstrajala ob takem tipu... šit.. napisano pa kot da bi pisala 14 letnica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jz jo tudi berem.. kolk je pa ta bejba sebe osmešila.. če bi blo pol tega res je neumna da je vstrajala ob takem tipu... šit.. napisano pa kot da bi pisala 14 letnica

maš ti kj druzga za brat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jz jo tudi berem.. kolk je pa ta bejba sebe osmešila.. če bi blo pol tega res je neumna da je vstrajala ob takem tipu... šit.. napisano pa kot da bi pisala 14 letnica

saj je ostala na razvojni stopnji 14 letnice.....kaj vse mora zemlja nosit....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pozna mogoče kdo kakšno knjigo o arhitekturi...da je zanimiva za prebrat??

pa kakšne znanstveno-fantastične zanimive knjige??

al pa kakšne ljubezenske??

prosim...dolgcajt mi je pa ne vem kaj bi delu :rolleyes:

hvala vnaprej

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns šla na hrvaško istro nardila 270km da sm prišla do knjige Mirana Juvančiča-Nevidno bogastvo

tako za začnem čez praznike ko jo uvozim zopet na hrvaško le da u dalmacijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo prebral Sebični gen od Richard Dawkins???

sem.....pa bog kot zabloda, tudi

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pozna mogoče kdo kakšno knjigo o arhitekturi...da je zanimiva za prebrat??

pa kakšne znanstveno-fantastične zanimive knjige??

al pa kakšne ljubezenske??

prosim...dolgcajt mi je pa ne vem kaj bi delu :rolleyes:

hvala vnaprej

lep pozdrav

znanstvena fantastika - vse knjige od jules verna

ljubezenske - victoria holt. daniele steel...to se spomnim

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Pošast hodi po Evropi – pošast komunizma. Vse moči stare Evrope so se zvezale za sveto gonjo proti tej pošasti, papež in car, Metternich in Guizot, francoski radikali in nemški policaji.

pravkar ponatisnjena in aktualna

post-770-125181069279.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima če ve kdo kje se bi dalo dobit angleško verzijo Joe Bar Team stripov. Po monožsti v elektronski obliki.

Aja pa da ne bom čisto off topic. Rvnokar berem Stephena Hawkinsa, drugače pa rad posežem po znansveni-fantastiki in utopičnih knjigah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Corinne Hofmann: Bela Masajka, Zbogom Afrika, Vrnitev v Barsaloi.

Zanimiv vpogled v Masajsko kulturo in kako se je neka izjemna ženska zaradi ljubezni odpovedala vsemu evropskemu luksuzu ter šla živet v kenijsko savano. Po prvem delu je bil posnet tudi film.

Ampak ker živlljenje ni pravljica, se je za njo tudi ta pravljica o srečnem življenju z njenim masajskim "princem" nekega dne končala - kruta realnost boja za lastno življenje in zdravje ter prihodnost svoje hčerke jo je primorala, da je na vrat na nos zapustila svojo ljubljeno Kenijo ter se vrnila v rodno Švico. Tu si je z mnogo odločnosti, poguma pa tudi sreče s svojo hčerko ponovno ustvarila eksistenco. Hkrati pa nesebično od daleč skrbela za svojo afriško družino ...

V tretjem delu se Corinne ponovno vrne v Kenijo - rane so zaceljene in napočil je čas za ponovno snidenje z njeno afriško družino in bivšim masajskim soprogom. Snidenje je prisrčno, še posebej z Mamo ...

Vse tri knjige sem prebrala "na mah" - neznansko me je pritegnila njena življenska zgodba in enostavno nisem mogla nehati, dokler nisem prišla do konca rolleyes.gif . Očitno sem še vedno tak mali knjigožer ... grim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marlo Morgan-Imenovali so jo Dvoje src

Zgodba o ženski,ki je potovala z avstralskimi domorodci.spoznala skrivnosti in modrosti starega plemena...

kako spoštovati vse živa bitja in živeti v sozvočju z zemljo...

Vredna branja...smile.gif

Mogoče še misel ,ki mnogo pove...

Šele ko bo posekano poslednje drevo,

šele ko bo zastrupljena poslednja reka,

šele ko bo ujeta zadnja riba,

šele potem boste ugotovili,da denarja ni moč jesti..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!