Skoči na vsebino

Prebrana knjiga


Broj Jedan

Priporočene objave

Robert Sutton, Ni prostora za prasce

Knjiga o ljudeh, ki izvajajo 'teror' na različne načine na delovnih mestih. Priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjega si uspel dobit v slovenščini? Jaz sem si zrihtal eno prvih v sloveniji, ampak je na zalost v anglescini... no, za prebrat je vseeno.. :D

šesti del sem dobil v hrvaščini, žal ne v angleščini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šesti del sem dobil v hrvaščini, žal ne v angleščini.

kje??????....tečem kupit

Včeraj končal 5 del :-D .....no, mal premal akcije....v primerjavi s prejšnjimi deli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje??????....tečem kupit

Včeraj končal 5 del :-D .....no, mal premal akcije....v primerjavi s prejšnjimi deli

prebral sem jo, ko sem bil službeno v zagrebu, pričakoval sem sicer več od zaključka sage...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebral sem jo, ko sem bil službeno v zagrebu, pričakoval sem sicer več od zaključka sage...

to se pa strinjam, ni blo nekih blaznih preobratov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel pri njih v spletnih knjigarnah......ampak, ceno pa imajo........pri nas je bila 9 EUR......tam pa kao ugodno.....270 kun.

Bom še pri Srbih preveril....če majo kej v latinici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Po priporočilu Matori Hanzota trenutno berem:

Christopher Moore: JAGNJE - Evangelij po Focnu, kristusovem prijatelju iz otroštva

Enkratno branje, Monthy Phyton v knjižnji obliki z dobro dozo Douglasa Adamsa :OK:

Tukaj je prvih 70 strani za pokušino: http://www.didakta.si/doc/Jagnje_mehka_poglavje_1_4.indd.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prek e-baya naročil knjigo zen and the art of motorcycle maitenance. poročam ko preberem zadevo.

P.S.-na e-bayu se splača pogledat za rabljenimi knjigami. Tole sem dobil za 0.99 funta + poštnina (okol 3 funte)

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hola,

po priporočilih tule prebral (eBook) Christopher Moore - Lamb, The Gospel According to Biff, Christs Childhood Pal

3 dni -> :lol1: duhovito, zabavno, a ne žaljivo; priporočam naprej!!

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po priporočilu Matori Hanzota trenutno berem:

Christopher Moore: JAGNJE - Evangelij po Focnu, kristusovem prijatelju iz otroštva

Enkratno branje, Monthy Phyton v knjižnji obliki z dobro dozo Douglasa Adamsa :OK:

Tukaj je prvih 70 strani za pokušino: http://www.didakta.s...je_1_4.indd.pdf

Se popolnoma strinjam z oceno. Meni jo je Hanzo tudi posodil :)

Prek e-baya naročil knjigo zen and the art of motorcycle maitenance. poročam ko preberem zadevo.

P.S.-na e-bayu se splača pogledat za rabljenimi knjigami. Tole sem dobil za 0.99 funta + poštnina (okol 3 funte)

Zen etc. od Pirsiga ni lahka knjiga, je pa zelo dobra in definitivno not usual stuff. Zelo priporočam.

Sem pa pred kratkim, na podlagi zelo dobrih ocen, prebral 'Catcher in the rye' od J.D. Salingerja. Osebno menim, da je to ena najslabših knjig, kar sem jih prebral v življenju.

Ljubiteljem Fantasya priporočam Salvatorejevega 'Highwaymana' in še posebej Jordanovo sago 'The wheel of time'.

Drugače pa vam predlagam, da si počasi nabavite eBralnik Kindle, ebookov je na netu kolikor hočete in tisto, kar vam bo res všeč potem še vedno lahko kupite in nagradite avtorja (no, predvsem založbo a o tem kdaj drugič). Čeprav že v originalu nima hudih omejitev pa kindla vsekakor jailbrejkajte po nakupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đorđe Balašević je napisal tudi nekaj knjig. Dve sem našel na spletu in sta mi kar všeč - mehko in nežno pisanje, polno zanimivih prispodob:

Tri posleratna druga in Jedan od onih života.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Transurfing realnosti - Vadim Zeland

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Transurfing Realnosti 4. stopnja - Upravljanje realnosti : Vadim Zaland

Sash, kje si dobil te knjige, al je možno, da jih samo v Kamniški knjižnici ne držijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sash, kje si dobil te knjige, al je možno, da jih samo v Kamniški knjižnici ne držijo?

Ne vem za knjižnico..meni jo je dala sinova punca za prebrati.Pa obljubila še 5, del..:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!