Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

Ni receno, da moras rezat dobis ze izpusne sisteme, ki jih montiras s pomocjo dodatnih vmesnih cevi, katere pritrdis na originalne

kolektorje oz. na del kolektorjev, ki ostane ko odstranis original izpusni lonec s cevmi.....

Vendar ker zivimo v Sloveniji in ker je trg premajhen se bos moral odpravit v tujino oz. poiskat malo po netu....

Res pa je, da je najbolj poceni in najlažje rezat original lonec dol in namestit drugega.

V Italiji so cene sledece:

LeoVince samo lonec cca. 220-330EUR odvisno od materjala 220 EUR alu, 330 EUR carbon in Ti.

ARROW samo lonec cca. 300 EUR aluminij

MIVV lonec s cevmi za spojit na orig. kolektorje cca. 350 EUR

GPR samo lonec 280 EUR

Akrapović komplet 750 EUR

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero tank-torbo priporočate za sv-ja?

Jaz imam eno iz Luisa. mala, 10L( mislim da je bla okol 10€ ). Magneti držijo, nekaj placa je, kadar jo rabim, mi dobro služi, pa še ročko za nosit ima.

lp,

Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero tank-torbo priporočate za sv-ja?

Kšn mesec nazaj sm nabavu Oxford First Time. 38litrov (gre integralna čelada not oziroma kompletna dežna oprema(kombinezon, dežne rokavice, nepremožljiva prevleka za čez škornje)-tko mal za primerjavo). Trije manjši predali, od tega se edn da snet in postane torbica za okoli pasu, celotna torba lahko postane ruzak oziroma potovalna torba(trakovi dodani) Med vožnjo jo na mestu drži kopica močnih magnetov + trak za čez križ, če je res močn vetr. Standard pač. Mogoče malce ovira pregled nad števcem ko je povišana - ampak res čist mal, tko da je za prežvet. Kvaliteta solidna, tko da mislm da mi bo kr dobr služila :)

2005033020213082_max.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

najprej me zanima, koliko od vas uporablja kovček na sv650s (star model)... mene namreč nekaj zanima... imam nosilce in kovček s podložno ploščo. pa ne gre skupi... kaj ukrenit? :?

potem pa me še zanima, če ima kdo kakšen povišan vetrobran kot tale na sliki od givi-ja. kako se kaj to obnese? men namreč piha direktno v čelado in je kar glasno, kjub temu da sem kupila novo čelado. je pa bolje, če se malo dvignem ali spustim. torej bi lahko bilo to bolje. kaj pravite?

JWjnh3DZobox3eouNyTwE.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

imam vprašanje!

a je kdo pri original loncu zbijal tisto cevko ki je v loncu? se jo da vzet vn če jo sam na koncu odbiješ? so lahko kake posledice?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

najprej me zanima, koliko od vas uporablja kovček na sv650s (star model)... mene namreč nekaj zanima... imam nosilce in kovček s podložno ploščo. pa ne gre skupi... kaj ukrenit? :?

potem pa me še zanima, če ima kdo kakšen povišan vetrobran kot tale na sliki od givi-ja. kako se kaj to obnese? men namreč piha direktno v čelado in je kar glasno, kjub temu da sem kupila novo čelado. je pa bolje, če se malo dvignem ali spustim. torej bi lahko bilo to bolje. kaj pravite?

JWjnh3DZobox3eouNyTwE.jpg

js mam kufer gor. pa paše skupi. ostaneta ti samo 2 stvari, al kufer prodat pa kupit takega da bo pasal na to ploščo ali pa ploščo prodat pa kupit tako da bo pasala na kovček... no ja al pa oboje proda pa kupit nov komplet... mislim da predelovat ploščo ali kufer bi bilo nesmiselno, NEVARNO, ker če ti med vožnjo odleti bo joj pa še če v koga prileti kar bog nedaj boš kriva ti zato ker kovček ni več tovarniški itd...

za vetrobran ti pa predlagam da pogledaš v louisu ali pa na netu če je kakšna firma ki se ubada z izdelavo vetrobranov. js mam nakeda se pravi sv n verzijo in imam od puiga steklo gor, za razliko od tebe meni paše marsi katero univerzalno steklo...

Lp.Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

imam vprašanje!

a je kdo pri original loncu zbijal tisto cevko ki je v loncu? se jo da vzet vn če jo sam na koncu odbiješ? so lahko kake posledice?

hvala

najbolje da se oglasiš pri kakšnem mojstru ki se s tem ukvarja in ti ga bo odpru koplet in izpraznil tiste prekat, pišuke ipd... za tisto pa ne verjamem da bi šlo kar tako ven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa meče te pišuke vn?

nebi vedu... praši kkšnega serviserja, al pa kkšn k ma servis izpuhov za enga vem v srednjih bitnjah pri kranju ma za cesto delavnico, npr. meni ko sem mel še jamaho dt mi je vaški klepar odpru komplet avspuh pa vn porezu... mal poglj po netu al pa rumene strani v imeniku....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam kufer gor. pa paše skupi. ostaneta ti samo 2 stvari, al kufer prodat pa kupit takega da bo pasal na to ploščo ali pa ploščo prodat pa kupit tako da bo pasala na kovček... no ja al pa oboje proda pa kupit nov komplet... mislim da predelovat ploščo ali kufer bi bilo nesmiselno, NEVARNO, ker če ti med vožnjo odleti bo joj pa še če v koga prileti kar bog nedaj boš kriva ti zato ker kovček ni več tovarniški itd...

za vetrobran ti pa predlagam da pogledaš v louisu ali pa na netu če je kakšna firma ki se ubada z izdelavo vetrobranov. js mam nakeda se pravi sv n verzijo in imam od puiga steklo gor, za razliko od tebe meni paše marsi katero univerzalno steklo...

Lp.Aleš

hvala za tole...

samo je problem, ker nobena plošča, ki jo dobiš s kovčkom, ne paše na nosilce. pa me zanima, kakšne plošče imate vi. nosilce pa se tudi ne da dobiti druge.

aja... sem bila danes v tc motoshop, kjer mi je začel naštevat prvi prodajalec plošče, pa drugi, pa tretji... na koncu pa niso več vedli kaj in kako :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za tole...

samo je problem, ker nobena plošča, ki jo dobiš s kovčkom, ne paše na nosilce. pa me zanima, kakšne plošče imate vi. nosilce pa se tudi ne da dobiti druge.

aja... sem bila danes v tc motoshop, kjer mi je začel naštevat prvi prodajalec plošče, pa drugi, pa tretji... na koncu pa niso več vedli kaj in kako :unsure:

Kako ne paše? Daj ti to malo poslikaj...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... nosilci so taki

vx45sqU3JVNcPFeaUDdn7.jpg

plošča pa je standardna od kovčka kappa k46 ali pa

KM5M.jpg

takšna od givi-ja. nobena ne paše na nosilce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, tole je pa res malo drugače od mojega, js mam spodnji del pritrjen na nosilse od sopotnikovih stopalk, zgornji del pa pride notri v "gaštel" od zadaj pri straneh ki je takšen cvni profil.... mam pa od givija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta deluje na isti princip. samo je problem na vrhu... ki pride tako ven in naravnost gor. potem pa se plošče ne da pritrdit.

tut ta nosilec je od givi-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kir od vas pove zakaj mi je kr naenkrat crknu akomolator....ker bom popi...... :headbang:

Ko sem ga vzel ven je bl ful vroč...tak da sem ga komi prjel....potem ko smo ga vžgal na porivanje je vse delal normalen,lučke svetle in vse to

sam ko pa sem ga spet vgasno ni šans da vžge.A ma to kej veze ker mam podblatnik iz inox-a.....ker pa je tam celinder in cev za izpuh....

Sem klical pa so rekl da lahk da je šel reglar (150 eur) al pa neko navitje (200 eur).....kok bi to kej zmiru...prosim pomagite...ker bom popi..... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kir od vas pove zakaj mi je kr naenkrat crknu akomolator....ker bom popi...... :headbang:

Ko sem ga vzel ven je bl ful vroč...tak da sem ga komi prjel....potem ko smo ga vžgal na porivanje je vse delal normalen,lučke svetle in vse to

sam ko pa sem ga spet vgasno ni šans da vžge.A ma to kej veze ker mam podblatnik iz inox-a.....ker pa je tam celinder in cev za izpuh....

Sem klical pa so rekl da lahk da je šel reglar (150 eur) al pa neko navitje (200 eur).....kok bi to kej zmiru...prosim pomagite...ker bom popi..... :headbang:

Kolk pa je star akumulator? Če je star (že izven garancije), je verjetno najceneje, da ga zamenjaš, šele nato pa meriš regulator in ostalo...

Meritve s pokvarjenim akumulatorjem so lahko napačne. Kako se pa izmeri, pa boš verjetno našel v tej temi.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta deluje na isti princip. samo je problem na vrhu... ki pride tako ven in naravnost gor. potem pa se plošče ne da pritrdit.

tut ta nosilec je od givi-ja.

Na ta nosilec paše plošča od kappe. Tudi sam imam isti zgornji del nosilca, ploščo pa sem kupil na dolenjski cesti skupaj z priterdilnim kompletom, cena cca 40E . Na ploščo naj bi pasali vsi kovčki od 46l

naprej(givi,kappa)sam imam givi maxi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala.

sem pozabila povedat, da sem v četrtek naročila to ploščo in je dobavni rok do 14 dni. bo prišla pa nekaj manj kot 40€. bomo potem videli, kako bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo pove kje bi lahko najceneja kupil regulator za akomulator ker je hin :headbang:zmerjeno in preverjeno .......polni akomulator z 18v pri 5000 r/min kar je občutno

preveč...in je po približno 30 km vožnje akomulator vroč kot pes....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

najprej me zanima, koliko od vas uporablja kovček na sv650s (star model)... mene namreč nekaj zanima... imam nosilce in kovček s podložno ploščo. pa ne gre skupi... kaj ukrenit? :?

JWjnh3DZobox3eouNyTwE.jpg

Rozi - jaz sem SVja skoz vozil s kovčkom in je eden redkih motorjev, ki mu kufer ne pokvari voznih lastnosti. Mislim - ima skoz dober geštel in ga take malenkosti kot je kufer sploh ne zmotijo.

Problem kovček GIVI - podložna plošča NONFANGO sem imel tudi jaz. Potem sem kupil podložno ploščo givi, da je pasala na kufer in jo pritrdil na prtljažnik nonfango (to je bilo na Yamahi XT). Pritrdil sem jo s pomočjo rosfrajaste plošče, ki sem jo privil na prtljažnik v širini vijakov za original ploščo, na to rostfrei ploščo pa sem privil ploščo za kovček Givi. Bilo je prav seksi.

Imam pa (mensezdi) to nonfango ploščo še nekje v garaži, tako da, če imaš kufer nonfango lahko pri meni dobiš ploščo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala osama za ponudbo plošče. če jo do konca meseca ne bo v trgovini (ker je že naročena), se ti oglasim in se priporočam. kovčka še tako nimam, tako da je vseeno kaj potem nabavim, samo da paše skupi.

potem pa mene še nakaj zanima. v nedeljo se je na sejmu (mislim da v mariboru) prodajal en sv. ati se je malo zanimal in mu je tisti, ki ga je prodajal rekel, da je sv nastavljiv po višini v 3. stopnjah. je to res?

potem pa mi še povejte, kakšne gume mate vi kaj gor? jaz bom letos mogla menjat (če ne med sezono, pa skor ziher po sezoni, da ne bo naslednjo sezono preveč stroškov, ko bo treba naredit še servis), pa ne vem, za kaj se naj odločim. a je bolš, če je zadaj širša guma? zdej mam 170/65 17 gor (se mi zdi, da je taka mera).

kaj vi priporočate?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala osama za ponudbo plošče. če jo do konca meseca ne bo v trgovini (ker je že naročena), se ti oglasim in se priporočam. kovčka še tako nimam, tako da je vseeno kaj potem nabavim, samo da paše skupi.

potem pa mene še nakaj zanima. v nedeljo se je na sejmu (mislim da v mariboru) prodajal en sv. ati se je malo zanimal in mu je tisti, ki ga je prodajal rekel, da je sv nastavljiv po višini v 3. stopnjah. je to res?

Kolikor vem, ni res. Je pa možno, da je imel aftermarket zadnji amortizer - nekateri omogočajo tudi nastavitev višine.

potem pa mi še povejte, kakšne gume mate vi kaj gor? jaz bom letos mogla menjat (če ne med sezono, pa skor ziher po sezoni, da ne bo naslednjo sezono preveč stroškov, ko bo treba naredit še servis), pa ne vem, za kaj se naj odločim. a je bolš, če je zadaj širša guma? zdej mam 170/65 17 gor (se mi zdi, da je taka mera).

kaj vi priporočate?

Pravilna dimenzija zadnje gume je 160/60-17 in je po moje kar najboljša izbira.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!