Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

Poskusi v KAM d.o.o. v Šenčurski industrijski coni. Ima jaht program inox vijakov in vse mogoče druge izdelke iz inoxa.

jaz sm isku vijak za luč prednjo tisti nosilni vijak pa ga niso mel, tko da težko verjamem da imalo za na hladilnik ker je zelo podoben...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mislim, da ni več dileme tuki. itak mu je T.o.M.i. ponudil vijak.

Mislim da ima 1000 sočka enake vijake, tako da če boš kaj v naše konce hodu (Šoštanj) ti šenkam kakega ;)

041 799 989

Drugače pa ODAR; 1,5 eurota pa maš novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!!!!

Fantje zelo lepo je brati vaše besede glede sv. Tudi jaz sem si ga nabavil pred 3 dnevi, sicer je sv650s letnik 2000 in sem dotalen začetnik glede motorjev.

Zanima me par stvari, če mi lahko pomagate:

1. zavorne ploščice, pri suzukiju v Mariboru so mi svetovali naj dam orginal. Kaj uporabljate vi in kje nabavite. Ali vozite menjati zavorne obloge na orginal servis ???

2. ali lahko namestim spredaj gumo pirelli mtr01 in zadaj metzeler.

3. Ali mogoče rabi kdo karbonske ploščice za ta motor???

4. Imate mogoče kakšne rezerne dele za motor. rabil bi med drugim tudi sprednji nosilec ki drži plastiko in armaturko.

Vesel bi bil vašega odgovora

Boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav Boris.

Na tela tvoja vprašanja ti ne morem odgovorit, ker imam svoj motor še premalo časa.

Dobrodošel med nami. Lahko prilimaš kakšno slikco, da vidimo, kaj si nabavil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!!!!

Fantje zelo lepo je brati vaše besede glede sv. Tudi jaz sem si ga nabavil pred 3 dnevi, sicer je sv650s letnik 2000 in sem dotalen začetnik glede motorjev.

Zanima me par stvari, če mi lahko pomagate:

1. zavorne ploščice, pri suzukiju v Mariboru so mi svetovali naj dam orginal. Kaj uporabljate vi in kje nabavite. Ali vozite menjati zavorne obloge na orginal servis ???

2. ali lahko namestim spredaj gumo pirelli mtr01 in zadaj metzeler.

3. Ali mogoče rabi kdo karbonske ploščice za ta motor???

4. Imate mogoče kakšne rezerne dele za motor. rabil bi med drugim tudi sprednji nosilec ki drži plastiko in armaturko.

Vesel bi bil vašega odgovora

Boris

dobrodošel na motosvetu!

jaz imam na svojem (tudi 2000letnik) neoriginal ploščice in sem čisto zadovoljen. glede servisa se odloči sam, na originalnem le dobiš štempiljko ampak so tudi malo dražji, lahko pa pelješ k kakšnemu drugemu serviserju ki je npr. neuraden pa veš da dobro dela, narejeno bo enako, cenejšm, samo v servisni ne bo štempiljke

na ostala vprašanja pa bo kdo drug odgovoril...

Lp.Aleš

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. zavorne ploščice, pri suzukiju v Mariboru so mi svetovali naj dam orginal. Kaj uporabljate vi in kje nabavite. Ali vozite menjati zavorne obloge na orginal servis ???

2. ali lahko namestim spredaj gumo pirelli mtr01 in zadaj metzeler.

3. Ali mogoče rabi kdo karbonske ploščice za ta motor???

4. Imate mogoče kakšne rezerne dele za motor. rabil bi med drugim tudi sprednji nosilec ki drži plastiko in armaturko.

1. Vsak ti svetuje tist kar sam prodaja. Jaz mam spredaj Lucasove, zadaj pa ene, ki mi jih je Čarman namontiral.( ne vem kake so, ker se za zadnjo gumo niti nisem sekiral, mi pa škripajo ko so hladne )

2. Ni priporočljivo mešat gum

4. Par stvari mi je ostal od mojega ( v glavnem deli, ki so na S in jih ni na nakedu )

lp,

Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!!!!

.

.

.

.

Vesel bi bil vašega odgovora

oi.

za zacetek bi lahko malce precesal to temo. v nadaljne obstaja se veliko tem, kjer bos lahko nasel odgovore na vsa svoja vprasanja. iskalnik pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve, kje bi se dalo dobiti ta spodnji spojler za modrega suzukija sv650s letnik 2000.

IPB Slika

kaj pa te stranske plastike?

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!!!!

Fantje zelo lepo je brati vaše besede glede sv. Tudi jaz sem si ga nabavil pred 3 dnevi, sicer je sv650s letnik 2000 in sem dotalen začetnik glede motorjev.

Zanima me par stvari, če mi lahko pomagate:

1. zavorne ploščice, pri suzukiju v Mariboru so mi svetovali naj dam orginal. Kaj uporabljate vi in kje nabavite. Ali vozite menjati zavorne obloge na orginal servis ???

2. ali lahko namestim spredaj gumo pirelli mtr01 in zadaj metzeler.

3. Ali mogoče rabi kdo karbonske ploščice za ta motor???

4. Imate mogoče kakšne rezerne dele za motor. rabil bi med drugim tudi sprednji nosilec ki drži plastiko in armaturko.

Vesel bi bil vašega odgovora

Boris

1. Zavorne ploščice nujno originalne.

2. Lahko. Jaz imel različne gume in se je odneslo super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Zavorne ploščice nujno originalne.

Se šališ? :eek:

2. Lahko. Jaz imel različne gume in se je odneslo super.

Pri tem je seveda potrebna previdnost - verjetno se dve gumi preveč različnih lastnosti ne bi najbolje obnesli...

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se šališ? :eek:

Pri tem je seveda potrebna previdnost - verjetno se dve gumi preveč različnih lastnosti ne bi najbolje obnesli...

lp, D.

1. Malček :) , čeprav je pa treba biti vseeno previden pri zavroni. Iz Louisa ne bodo kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj. jaz imam tudi eno vprašanje. v soboto sm kupil sv 650 pa mi pri prostem teku "cvili" v mašini kot bi bila ketnca odšponana. ko pa sklopko stisnem je malo bolje ampak se mi zdi da se še malo sliši. je to "normalno"?

sicer ga mislim peljati na servis ma me vseeno zanima.

hvala

ima pa 40.000 km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake pa kaj izpuhe uporabljate ali ni nihče nič menjal?

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

mene pa zanima koliko mora biti našpanana veriga pogonskega zobnika?....oz kakšna merila uporabljate.. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake pa kaj izpuhe uporabljate ali ni nihče nič menjal?

jst mam gor drug izpuh... samo se ne spovnem točno kaj... vem samo XX EXTREME... še ene besede pa se ne spovnem. ma pa hud zvok :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: noben ni pravi... bom pogledla v petek, ko pridem domov. bom naredla slikco in jo prilepla sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake pa kaj izpuhe uporabljate ali ni nihče nič menjal?

LP Bajsi

Gor mam LeoVince SBK slip-on že prbližn en let, pa je res superca.Zadeva grmi :devil: , moč se je mejčkn zvišala oziroma lažje in bolj uglajeno vleče, lažji&lepši od originala(duh!)....ko spustim gas se sicer sliš pokanje, sam mene to ne mot :evilgrin: - sicer se pa zadevo da rešt z zamašitvijo cevčice pri PAIR sistemu, tko da to tud ni nevem kakšn poseg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Ker vem da ste mojsti za vse …….bi prosil za vaše komentarje ali celo izkušnje…

Pri predelavi zadka mojga SV-ja, sem po sreči ali nesreči opazi, da imam v kanalu zadnje gume, zapiknjen tujek…..(nek drot…tam okol 1mm)…..ja in kaj druga kot to, da ta drot izvlečem…..in zaslišim zvok, ki ga potihoma nisem želel…..guma spusti.Guma pa je nova, vožena cca 120km.Nato sem klical vulkanizerja in mu povedal za svoj problem.Baje se v motorske gume injekcija ne daje…….Je pa možnost, da se po domače povedano, zaflika in sicer z notranje strani se vlije nek vlitek….al nekako tako.Sedaj pa me zanima, kako to kej drži in če je kdo od vas že imel podoben problem.Ni mi glih za devat 100 eurov za novo gume, ker je ta praktično nerabljena……Hvala za vse predloge in vaš čas…

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

….Je pa možnost, da se po domače povedano, zaflika in sicer z notranje strani se vlije nek vlitek….al nekako tako...

Ja peli jo k vulkanizerju - vsak ti zna not v tisto lukno neko maso zabasat pa zalit okol in je guma ko nova - to sm mel že na avtu 2x pa kolega na motorju tud pa ni blo nikol problemu - tak da ti peli!!!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

mene pa zanima koliko mora biti našpanana veriga pogonskega zobnika?....oz kakšna merila uporabljate.. :doze:

20-30 mm po service manualu. zmeris tko da na sredini pac pomigas z njo... (kar verjetno ves :) Ce hoces prevert, ce je pa ketna se ok pa prestejes 21 pinov in zmeris razdaljo vmes. Ce je > 319.4 mm ( tko pise :doze: ) menjaj. :)

Popravljeno . Popravil triler
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje se v motorske gume injekcija ne daje…….Je pa možnost, da se po domače povedano, zaflika in sicer z notranje strani se vlije nek vlitek….al nekako tako.Sedaj pa me zanima, kako to kej drži in če je kdo od vas že imel podoben problem.

V bistvu se uporabi posebna injekcija z notranje strani , ki ima tudi veliko prekrivno površino, da prekrije nekaj cm2 okoli luknje.

Sem že večkrat uporabil to varianto, saj se guma praviloma (Murphy) preluknja, ko je nova... :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko moped vžgem, mi po vžigu takoj dostkrat neki "zaškrta". Je to normalno ali že klaže znake kake patologije :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!