Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

Ste sv-raiderji kej zamenjal auspuhe na svojih motorčkih? Predvsem me zanima kak ste zadovoljni z Leo vince zamenjavo. LP

..jaz sem mel na svojmu SV-ju SEBRING-ov izpuh,.. je mel full dober zvok, če sem odstranil še notranji dušilec na izhodu dušilca je bil pravi bombnik. :OK: .. zvočnega posnetka na žalost nimam...

post-1291-1168848788_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

test suzukija sv 650 n l.2003 (novejši) je v motoristu št.54 december 2003 na strani 22-25 je pa to tudi primerjalni test z hondo cb600f :)

a res noben ne ve kje na netu bi js najdu test za starejšega SV-ja pred 2003??? ali pa če je bil v kakšni reviji pa kje bi se jo dalo dobit oz da kdo skenira in nalima na forum

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

test suzukija sv 650 n l.2003 (novejši) je v motoristu št.54 december 2003 na strani 22-25 je pa to tudi primerjalni test z hondo cb600f :)

a res noben ne ve kje na netu bi js najdu test za starejšega SV-ja pred 2003??? ali pa če je bil v kakšni reviji pa kje bi se jo dalo dobit oz da kdo skenira in nalima na forum

Kot sm ti že na mejl poslal maš še tu strani s testi - sej večinoma ga pač lep pohvaljo pa mal šinfajo prednje vilce - mehkota. :blink:

Evo:

http://www.motopuls.com/index.php/content/view/49/44/

http://www.motorbyte.com/mmm/pages/reviews/review8_99.htm

http://www.epinions.com/auto-review-1BF5-1...-3968A579-prod5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

js mam PUIG-ovo, po en stran se fajn obnese ker ni vetra v prsa-pluča, ampak zato pa ves zračni tok dobiš v čelado, zarad tega je pa čelada veliko glasnejša in nemirna. ko sm motor kupu je bila šipca ze gor, naredu z njo nekaj 100 km in sm jo odstranu. in spet po nekaj kilometrih namontiru nazaj ker je z šipco meni bolše vozit. ras da je motor malo manj lep, ampak važna je funkcionalnost in užitek... tko da presodi sam

pa še ena slikca z in brez

[attachmentid=91983] [attachmentid=91984]

post-8569-1171645684_thumb.jpg

post-8569-1171645729_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam par čednih slikc, če ti bojo kej pomagale - takale šipca ga niti ne pogrša - ne si pa kake večje kupt k sm lan vidu enga z vlko Givino pa je bil že SKOR grd - kokr je sv pač lahk :OK:

[attachmentid=91988][attachmentid=91989][attachmentid=91990]

post-14218-1171646787_thumb.jpg

post-14218-1171646797_thumb.jpg

post-14218-1171646807_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kak zdej sv-jevci? Sezona se je takorekoč začela pa povejte ka mate plane še na mopedih nardit (servis, dogradnja...)

Jz nabavlam kufer za zadi(ce ma kdo?), zamenjat bo treba olje v vilcah pa semeringe, pa v mašin seveda tud. Sm mislu tud ketno pa je serviser reku da je še ko nova (30000km)-skor ne morm verjet sam je pa res, da v nizkih prestavah nism nikol turiru pa dost mazat pa gre :OK:

izpričajte :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa moj bivši SV, prodal sem ga lani poleti, mogoče kdo ve kdo je sedaj njegov lastnik, ker naj bi se prodal naprej. Prodan je bil z original izpuhom in ne LeoVincetom, kot je na sliki.

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu maš enga hudičevo lepo zrihtanga pa če boš mel takega kdaj mi le povej - a kdo ve ke se da dobit vsaj tist kar ma ta na prednjem disku - ščit mislim?!

post-14218-1173359519_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

dons sm zamenu sprednje zavorne ploščice... a kej veste kolk časa oz km potrebujejo da se utečejo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm zamenu sprednje zavorne ploščice... a kej veste kolk časa oz km potrebujejo da se utečejo???

Ene 100-200km, nikakor ne smeš na silo bremzat-s tem mislim da držiš bremzo in gas... Ker jih lahko zažgeš... Počasi, po malo bremzaj, tudi ne it na kake ride pa gor pa dol žgat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm zamenu sprednje zavorne ploščice... a kej veste kolk časa oz km potrebujejo da se utečejo???

Tole si preberi - piše KAKO in tudi ZAKAJ TAKO... :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par slikic iz moje strani :)

[attachmentid=93817] [attachmentid=93818]

[attachmentid=93816] [attachmentid=93819]

[attachmentid=93820] [attachmentid=93821]

[attachmentid=93822]

post-4351-1174167681_thumb.jpg

post-4351-1174167775_thumb.jpg

post-4351-1174167861_thumb.jpg

post-4351-1174167945_thumb.jpg

post-4351-1174168144_thumb.jpg

post-4351-1174168177_thumb.jpg

post-4351-1174168210_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo pri roki zračni filter od svja. Kupujem K&N za Cometa, pa bom vzel kar od SVja. Se pa baje dimenzijsko malce razlikuje, pa me zanima koliko, da vidim če se da predelat airbox pri cometu brez kakšnih posebnih operacij.

Tako da bi bil zelo hvaležen, če lahko kdo izmeri dimenzijo filtra, če ima slučajno kje v predalu kakšnega odrabljenega. Mora bit pa od prejšnjega modela, do 2003 al koliko..

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo pri roki zračni filter od svja. Kupujem K&N za Cometa, pa bom vzel kar od SVja. Se pa baje dimenzijsko malce razlikuje, pa me zanima koliko, da vidim če se da predelat airbox pri cometu brez kakšnih posebnih operacij.

Tako da bi bil zelo hvaležen, če lahko kdo izmeri dimenzijo filtra, če ima slučajno kje v predalu kakšnega odrabljenega. Mora bit pa od prejšnjega modela, do 2003 al koliko..

Imam. Sicer zdaj ne morem zmerit, ampak po spominu je razlika prevelika za predelavo airbox-a.

Bom poiskal popoldne in zmeru.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, tnx.. Nekako bom že predelal, ni hudič, vprašanje je le koliko truda bo potrebno vložit v to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, tnx.. Nekako bom že predelal, ni hudič, vprašanje je le koliko truda bo potrebno vložit v to :D

Evo:

[attachmentid=94025]

Nekje imam še airbox od SVja...

D.

post-2208-1174409929_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ful hvala, vidim da si se res potrudil. :OK: Mislim da ne bo velikega problema s predelavo, bom kar nabavil K&N :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegi bajkerji pomoč rabim - tole se mi je zgodilo na auspuhu (pokat je začet po robu-slika) zadi preden se cev zoža zdej pa nimam nobene ideje kak zadevo lepo popravit.

Ideje nadvse dobrodošle. :OK:

thnks

[attachmentid=94309]

post-14218-1174746899_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!