Skoči na vsebino

Poroka


cartika

Priporočene objave

A je res, kar se govori ???

Bela obleka in usoden "Da" menda je polovička(ek) med moderatorji ???

No, da vidimo, kaj pravi rumeni tisk... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderatorji smo:

Dave

Ice

Brrrm

Gregs

Hanzi

Cyc

Symru

Moderatorki sta:

Perla

Alla

Kateri/a je :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa srečno in veselo Novo leto, pardon, preostanek življenja, dokler ju Smrt ne loči, pa kdorkoli to že je. :)

Cartika, packa. :o

Vse veš, potem pa tu provociraš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa naj bi zgledala poroka? Kaj pridemo gas nabivat namesto riž metat :D Lahko bi padlo vabilo na motosvetovce-sej nas ni dosti, tko da stroški za večerjo nebi smeli bit previsoki-bomo pa panine sabo prnesli :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi padlo vabilo na motosvetovce-sej nas ni dosti, tko da stroški za večerjo nebi smeli bit previsoki...

...ma ja, sej vsak kak bestek ali pa multipraktik s seboj prinese, tko da se nekak odkupi za tisto pozrtijo... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi dan poroke je prvi dan "dozivotnog". :grim

BTW brrrm iz te definicije odpade. razen ce..... ma neeee..... on ze ne. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa vem, jaz pa vem, :kva2:

samo vabil pa še noben ni :cry: , saj jaz nebi bil na poroki, pol mam vedno freak-out, samo fantovščine so pa fajn :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK OK priznam, ne vem kdo se ženi in me ne zanima, razen če si morem splanirat termin za pijanko (jap ko da bom povabljen :? ).

samo malo žleht sem se počutil, zdaj me pa vest peče O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz res ne.

Saj ne, da bi bila Lady težka, ampak, da bi si pa še enega :devil: domov privlekel, mi pa tudi ni. :P

Ampak, če Pervy ve, potem se pa meni tudi svita. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ane kolk se da enim nabijat? Sem mislil, da je MS forum namenjen bolk motorističnim zadevam.

Tadej

Sam bi blo res fajn izvedet, kdo se bo zajebal (na osnovi lastnih izkusenj)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ane kolk se da enim nabijat? Sem mislil, da je MS forum namenjen bolk motorističnim zadevam.

Tadej

1. Ponavadi sem zelo skromno tiho, torej ne sodim med tiste, ki se jim da nabijat.

2. Je tema Kr neki, ki v definiciji uporabniških navodil pravi: "Vse kar NI povezano z motociklizmom in ostalimi forumskimi kategorijami, filmi, zdrav duh v zdravem telesu, blodnje, blah blah blah... kr' neki v glavnem!" Sem sodi menda tudi rumeni tisk, kot sorodnik Vomitoriuma :lol1:

3. Ker je nestrpnost ne teh forumskih strani že kritičnih vrednosti pred fizičnimi obračuni in ker me nekateri poznate, veste kje delam in živim, vas prosim milosti in za uslugo brisanja te nesrečne teme.

Pa prav prijeten vikend in miren spanec.

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Ponavadi sem zelo skromno tiho, torej ne sodim med tiste, ki se jim da nabijat.

2. Je tema Kr neki, ki v definiciji uporabniških navodil pravi: "Vse kar NI povezano z motociklizmom in ostalimi forumskimi kategorijami, filmi, zdrav duh v zdravem telesu, blodnje, blah blah blah... kr' neki v glavnem!" Sem sodi menda tudi rumeni tisk, kot sorodnik Vomitoriuma :lol1:

3. Ker je nestrpnost ne teh forumskih strani že kritičnih vrednosti pred fizičnimi obračuni in ker me nekateri poznate, veste kje delam in živim, vas prosim milosti in za uslugo brisanja te nesrečne teme.

Pa prav prijeten vikend in miren spanec.

:kva2:

Sem vedla, da bom zajebala ind ala Poroko na Ljubezen. Pismo rosno... zdaj pa res treba pobrisat nesnago....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ane kolk se da enim nabijat? Sem mislil, da je MS forum namenjen bolk motorističnim zadevam.

Tadej

sej res...kok se enim da nabijat.....v takih trač in drugačnih temah.... :hmm:

le zakaj ne pišete v recimo...Severina tako in drugače :devil: ..u kaka ritka :naughty: ....hlače z nizkim pasom :doze: ....skratka v v temah ki so pač primerne za MS in so strogo motoristično usmerjene :kva2: :kva2: :kva2: ...

P.S. Tadej, ali ti mogoče veš v katerem bolj profi usmerjenem motoshopu prodajajo severinine cd-je in hlače z nizkim pasom (če se le da v beli barvi)????? :devil: :devil: :devil: ...sem vedela da zahajam v napačne trgovine :cry: ...

Vnaprej hvala!

Lp,

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!