Skoči na vsebino

Poroka


cartika

Priporočene objave

v glavnem sozalje doticnemu paru........ pa naj bosta to ZM, ZZ ali MM.

Hmm... A je to tvoje pisanje mogoce metanje peska v oci... A se bos ti obrockal z Ice-lady?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah poanto ste zgrešili...če se misli kdo z motosveta poročit in bi to novico in veselje delil z nami naj to pove, da veselje delimo z njima ne pa da se tle kr neki ugiba in dela norca....če se dotični par odloči za izpoved njune ljubezni na teh straneh smo mu člani sposobni narediti vikend pred poroko eno tako motoristično izkušnjo, katero ima malokdo-marsikateri član bi se z veseljem udeležil ene fajn vožnje oz. mitinga v njuno čast...če jima je do tega...če pa ne pa vseeno srečo mladoporočencema..... :OK: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartika:

Ni letelo sam nate, ampak na vse tiste, ki na forumu nabijajo brezveznosti. "Slučajno" sem repliciral tebi.

Če sta se dva odločila za poroko naj se to objavi (če želita) na način, da se pove kdo se poroča in ostali jim bomo lahko zaželeli srečen zakon.

V kratkem se bosta poročila dva Motosvetovca. Pa pred kratkim sta se poročila dva.

Neka taka novica (špekulacije) se pa lahko razume kot norčevanje, lahko se razume kot ena tema več za opravljanje in nabijanje postov.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le zakaj ne pišete v recimo...Severina tako in drugače :devil: ..u kaka ritka :naughty: ....hlače z nizkim pasom :doze: ....skratka v v temah ki so pač primerne za MS in so strogo motoristično usmerjene :kva2: :kva2: :kva2: ...

O ja! Pridi na kak motozbor in boš videla, da so te teme strogo povezane z motorizmom.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Tadej, ali ti mogoče veš v katerem bolj profi usmerjenem motoshopu prodajajo severinine cd-je in hlače z nizkim pasom (če se le da v beli barvi)????? :devil:  :devil:  :devil: ...sem vedela da zahajam v napačne trgovine :cry: ...

Vnaprej hvala!

Lp,

O:-)

CD-ja ti ne bo potrebno kupit, ti bom v sredo v OLP-a prinesel enega. Častim.

Hlače z niskim pasom ne prodajajo v motoshopih.

Tole je malo :topic: , ampak najbolj kurbiš bele hlače in hlače z nizkim psaom imajo v MIA butiku v stari LJ in BTC-ju hala A.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še slikca (dokaz) za Ejđela, da vidi kaj gre skupaj z motorji:

PS: glej levo slikco in beri tretjo vrstico za petek in tretjo vrstico za soboto

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartika:

Ni letelo sam nate, ampak na vse tiste, ki na forumu nabijajo brezveznosti. "Slučajno" sem repliciral tebi.

Če sta se dva odločila za poroko naj se to objavi (če želita) na način, da se pove kdo se poroča in ostali jim bomo lahko zaželeli srečen zakon.

V kratkem se bosta poročila dva Motosvetovca. Pa pred kratkim sta se poročila dva.

Neka taka novica (špekulacije) se pa lahko razume kot norčevanje, lahko se razume kot ena tema več za opravljanje in nabijanje postov.

Tadej

... ker ti to želiš tako razumeti, pol tako bo...

... želja po informacijah... dela nevoščljivost, strah, jezo, pohlep...

... živel pasemski narod... :yea2:

... sicer pa sem vprašala, če kdo kaj ve, tudi jaz sem dobila samo namig...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... A je to tvoje pisanje mogoce metanje peska v oci... A se bos ti obrockal z Ice-lady?

hmmm.... vprasanje sicer na mestu, samo jaz ne vem o nic ne spljoh. in mislim, da ce bi ze, bi moral biti vsaj obvescen kje kdaj in s kom. I think.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ne sproščaj svojih emocij o tem, kdo se norca dela in kdo ne.... a prav?

oo kok se mata pa vidva rada :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razvajena......

ona yellow press z vso "resnostjo", kontra prepovedan. :wacko:

A mora zmer biti kontra, al kako.... daj, preber si še enkrat, kaj piše v izvorniku...

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep. prebral. definitivno yellow press.

:kva2:

Še zmeraj razvajena, kontra na polemikah strastno zaželjen, DA, yellow press....nadnaravna moč poneumljanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki umira kot mučenec, dokazuje le to, da ni bil pokvarjenec, ne pa tudi tega da ni bil bedak ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm.... vprasanje sicer na mestu, samo jaz ne vem o nic ne spljoh. in mislim, da ce bi ze, bi moral biti vsaj obvescen kje kdaj in s kom. I think.

No ja, ce nic ne ves, potem najbrz nisi ti - glede na moje izkusnje vem, da je zenin vedno prej obvescen o datumu in uri (razen, ce je "surprise party") - And what a surprise!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!