Skoči na vsebino

Poroka


cartika

Priporočene objave

DAMN! Vsi ste že sprevideli, da jo osvajam, le ona ne :ph34r:

Tadej

:kva2: ce ne porajta hint-a kako naj se kaj bolj subtilnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah poanto ste zgrešili...če se misli kdo z motosveta poročit in bi to novico in veselje delil z nami naj to pove, da veselje delimo z njima ne pa da se tle kr neki ugiba in dela norca....če se dotični par odloči za izpoved njune ljubezni na teh straneh smo mu člani sposobni narediti vikend pred poroko eno tako motoristično izkušnjo, katero ima malokdo-marsikateri član bi se z veseljem udeležil ene fajn vožnje oz. mitinga v njuno čast...če jima je do tega...če pa ne pa vseeno srečo mladoporočencema..... :OK: :wub:

kaj pa če nekdo z motosveta te novice ne bi z veseljem delil z vami/tabo, a se lahko poroči v miru, brez da bi bil ti užalčkan? in če jima ni do tega, a misliš, da je tvoja želja o sreči na mestu?

Kar se mene tiče - vem, da se v zelo kratkem nihče od moderatorjev/motork ne bo poročil ... in da je cartiko nekdo orenk našponal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki umira kot mučenec, dokazuje le to, da ni bil pokvarjenec, ne pa tudi tega da ni bil bedak !  :rolleyes:

To je pisalo v današnjem Delu.

ni tvoj zeljnik pressss :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če nekdo z motosveta te novice ne bi z veseljem delil z vami/tabo, a se lahko poroči v miru, brez da bi bil ti užalčkan? in če jima ni do tega, a misliš, da je tvoja želja o sreči na mestu?

Kar se mene tiče - vem, da se v zelo kratkem nihče od moderatorjev/motork ne bo poročil ... in da je cartiko nekdo orenk našponal :)

jo zdej te ni blo 2 dni pa je bil mir...zdej se je pa začelo....zgrešil si bistvo mojga prispevka....

ah poanto ste zgrešili....da veselje delimo z njima ne pa da se tle kr neki ugiba in dela norca....če jima je do tega...če pa ne pa vseeno srečo mladoporočencema

kaj vidiš tle slabga....in kje sem kej dal vedt da bom jst užaljen.....matr si tečen.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tečn? :?

Kaj pa če se on ženi, saj je tudi motorator, potem je pa upravičeno tečn :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da bom na koncu vsega kriv sam....sam še vedno zgolj odgovarjam na provokacije..... :devil:

in vedno lahko povem da symru ni glih moj tip..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, tudi jazst ne bom kaj dolgo več tvoj tip, če boš še kaj dosti po nepotrebnem citiral.

:angry:

;) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem bo Motosvetova poroka samo ne bo moderatorska(vsaj jaz zanjo ne vem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pisalo v današnjem Delu.

aha, a za šponanje je prav pasalo ! :P

mimogrede, sem slišal da sta si moto.... premislila ! poroka prestavljena za nedoločen čas ! o vseh nadaljnih novostih ne boste obveščeni ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bomo spet zabluzili eno čist spodobno temo, kot je bila npr. miss Motobooma. :?

Dejte gor imena, slike, podatke, no pa razloge zakaj je prestavljena. :rolleyes:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Vale ..... pomoje ju jebe logistika kdo bo pri komu živel :rolleyes:

jep to je pa huda stvar :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Vale ..... pomoje ju jebe logistika kdo bo pri komu živel :rolleyes:

jep to je pa huda stvar :lol1:

Nč ne štekam :? :hmm: ... ziher je kul ... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Vale ..... kak ne štekaš ..... "poročila" se bota sam ni definirano kdo bo kje spal pa kdo bo kej plačeval .)

:devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: da ne boste rekli, da nisem nič povedal, :D bil v soboto na eni fešti jeblo 1A- :yea2: :OK:

:grupni: :grupni:

post-15-1087365671.jpg

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!