Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Bla dans na slovensko obali. Kelnarja, k bi nas postregel s tako zdolgočasenim in ignorantskim ksihtom že dolgo nisem videla. Na Hrvaškem pa sploh ne.

Alla

Slovaška ima obalo? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil pa deležen neprijazne opazke pobiralca mostnine na Krku, ki je potem,...rekel: vi ste sigurno Slovenac....

Ja kaj ti ni kapnilo, da bi ga takoj ogovoril "a vi mora da ste sigurno hrvat?" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je slučajno kdo vidu včeraj pri poročilih na pop tv so meli skrito kamero in so šli snemat "prijaznost" na Krk- je blo kej vidt!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem videl, so rekli, da so svetle in temne strani in da so slaščičarji med najprijaznejšimi. Hmm :hmm: in če pomislim, da je večina slaščičarjev Albancev, potem to verjetno pomeni, da so prijazni Hrvati Albanci :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pomeni, da so prijazni Hrvati Albanci :lol1: .

no, seveda - ampak mislim, da se sem in tja najde tudi kakega prijaznega Hrvata. Venda so taki prava rariteta, tako da bi jih drugič lahko pri dnevniku brez težav v slabi minutki poimensko našteli.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jest mislm da sto ljudi, sto čudi. Maš zajebane hrvate, srbe, nemce, italijane....Najbolj nas ne marajo hrvaški novinarji se men zdi in oni namerno podžigajo folk. Jest sem bil letos že parkrat na hrvaškem zboru in prav nikol ni blo nobene pizdarije niti provokacije. Mi je reku tip direkt da drugač ravno ne mara slovencev ampak da mu je full cool k smo pršli v Mursko središče(MC Miners) in me je takoj peljal na pir. Pol pa še na enga.....

Provokatorji so povsod in ti provocirajo, ker bi drugače si :kva2: gurno izgubili status provokatorja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrnil iz lošinja, bilo jako fino, nobenih problemov, sploh z kelnarji (bili jako dobra muštarija .) ), v trgovini super prijazni (pa jasno - 2 gajbi zlatoroga na dan :hmm: ) skratka - NO PROBLEM!

no edino vreme je blo malo neprijazno, vroče ko hudič, no ampak recimo da jim to oprostim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da je večina slaščičarjev Albancev, potem to verjetno pomeni, da so prijazni Hrvati Albanci :lol1: .

Ali makedoncev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In so ugotovili, da jih 98% nima gradbenega dovoljenja ( jasno) in da jih polovica od teh sploh ni vpisanih v zemljiške knjige, ker so tisti, ki so njive pred sedemstošestnajstimi ( pretiravam) leti kupili, že pomrli in da se njihovi nasledniki pišejo drugače - ergo - jih ne poznajo, ker jih ni nikjer. :?

Ker se enostavno ne da, ker ne morejo prodati zemlje tujim državljanom.

In to je vsa umetnost. In tisti Slovenci, ki (kot tudi pri nas v Sloveniji) pretiravajo in si ( čeprav vedo, da tega ne bi smeli) postavijo kamniti grad in zraven še en kos teniškega igrišča, so si sami krivi, da jim težijo in da dobivajo domov grozilna pisma, da jim bodo črne gradnje rušili. Jaz takšnega obvestila nisem prejela in mi ( zaenkrat) tudi na kraj pameti ne pade, da bi pizdila zato, ker nimam tekoče vode ( v bistvu, no ja, jo imamo, le iz sodov jo je treba napumpat v bojlerje in zbiralnike in potem teče iz pipe :P )

Na morje se grem fajn imet in ne v bajto sedet in kvačkat.

Zvečer, ko si zmatran, se pa lahko vležeš tudi v barako za spravilo orodja, ki je na notranji strani lepo izdelana in opremljena s petimi ležišči. :D

1. Torej, ne vem za celotni predel teh parih zalivčkov med Novigradom in Umagom, ampak na tej strani, kjer je teta imela vikend so vsi imeli gradbeno dovoljenje, vpis v zemljiško knjigo je bil (na potomce se tu ni zgovarjat kaj)... Pred kratkim sem izvedo, da so celo dobili vodo ;) Hja, nekateri so mogoče res imeli črne gradnje, na katere država ne more dati hišnih številk, pa so jih vseeno dali. Danes jih rušijo :? Sej sn reko, lansko leto sn bil zadnjič v CRO <_< Naša

država je čudna, tale je pa čisto adijo :doze:

2. Zemljo se da prodati tudi tujim državljanom, vendar ne Slovencem :) V notranjosti istre stojijo dvo in tri nadstropne bajte, čitadele in piramide italianov :hmm: Slovencem ne dovolijo niti, da bi se vračali na svoje posestvo (in razglasijo tisto ozemlje kot nardoni park - Kamenjak).

3. V vsakem primeru je brezveze pizdit na njih, pa če ma črna gradnja številko al pa ne, ker se zna zgodit, da so pozabli nate, pa jih s tem spet spomniš, da obstajaš v eni - khm, vrtni lopi :) Drugo je to, kar so meli naši sorodniki in vsi njhovi sosedje (all rights reseved) ;)

4. Še dobro, da nimam Istratožja :) Nikoli ga nisem imel in nikoli ga nebom, pa sem rešen vseh zapletov tam okol ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heloo... we are back... :yea2: (po pravic povedan bolj :cry: ... semalbiblanamorju)

Bom kratka...

Najin 14-dnevni dopust na Hrvaškem je bil ODLIČEN :yea2: , a vseeno "začinjen" z neko neprijetno zadevo... :angry: :angry: :angry: ... eno ku***** us**** PETROLOVO črpalko v METLIKI :angry: :fight2: :fight2: ...

Situacija:

- 4:55 se pripeljeva v Metliko

- pred črpalko (odpiralni čas ob 5:00 stoji že lepa kolonica avtotov, da bodo tankali, tete, ki tišijo noge skup, da ne bi kaj ušlo...

- 5:05 vse tako kot je bilo pred desetimi minutami

- 5:15 uspe eni od komajzadržujočihlulanja deklet prikilicati (!?!?!!!!!) črpalkarja, da ji je ta povedal, da je bilo prejšnji dan neurje in da začnejo delat šele ob 7:00 (?!???)... zakaj že... verjetno je samega g. črpalkarja prejšnji večer prevetril alkohol, ne pa neurje :devil:

- kaj čmo... lučka je gorela... mogoče bo do Karlovca... greva čez mejo, pa sva se raje ustavila prec za mejo in tankala v eni privat črpalki, ki je imela odpiralni čas ob 6:00, samo so prej začeli in sva bila takrat že skoraj v Karlovcu :blink: :wacko:

Ostalo pa... brez pripomb :yea2: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vseeno "začinjen" z neko neprijetno zadevo... :angry: :angry: :angry: ... eno ku***** us**** PETROLOVO črpalko v METLIKI :angry: :fight2: :fight2: ...

Relax, relax... :D

Najin 14-dnevni dopust na Hrvaškem je bil ODLIČEN  :yea2: ,

Kje sta pa bila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Alla

Oprosti, pozno a od srca.

Vem, da za ignoranco ne rabiš rodovnika. V slovenskem turizmu tudi slučajno ni vse poštimano. Če je šef preveč cagav in lenuha ne sune v rit, bo ta pač :zzz: , ali pa te bo gledal kot nebodiga treba.

V svojem stilu sem se spodtaknil ob tvoj post, ker sem julija skočil popoldan v KP na sok(tam pri obali kjer so lokalčki kar v vrsti),pa se je tam en natakar z znancem mirno pogovarjal(v meni znanem, a tujem jeziku). Tako je bilo priližno pet minut, parkrat sva se srečala z očmi, sem mu pokimal, pa je najbrž mislil, da se strinjam z njegovim početjem. Po petih minutah sem se presedel v sosednji lokal, kjer me je eno dekle takoj postreglo.

Sicer pa je mogoče model imel malico. Kaj pa vem.

Da, ne bom čisto :topic: . V soboto skočiva z drago v Ankaran. Se počiva v Katerini na plažo v bližini odbojke na mivki. Plaža :BUA: , voda :BUA: , vse naokoli skoraj prazno. Skratka, hrvaška obala je proti tistemu tam doli čista poezija.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bodo hrvatom slovenci, če pa hodijo k njih na obisk tako eminentni gostje kot je Paul Allen (eden izmed soustanoviteljev Microsofta)

Slikano v Rovinju, 04. avgusta 2004

:kva2: :rolleyes: :D ;) :kva2:

post-16-1092143802.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bodo hrvatom slovenci, če pa hodijo k njih na obisk tako eminentni gostje kot je Paul Allen (eden izmed soustanoviteljev Microsofta)

Dost velik bidé, če mene vprašaš ... :afro1:

PS: sj vem, d vsi veste, da je Allen dooolgo snubil in hotel poročiti Moniko Seleš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je malo "zalutal"

mogoče se mu je kompas pokvaril

:lol1:

zakua? to so pač eksotične destinacije:

Cuba, Marocco, Spain, Grece, Croatia, Sicily, Cameroon, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja z sosedi je pač tako,da so dobri pa tudi slabi :hmm: Jaz imam z Hrvati tako slabe-berei mat.. jim je...;kot tudi dobre izkušnje in to ko sem to najbol potrebovall :OK: sicer pa če lahko Izraelci gradijozid,zakaj ga pa nebi še mi,pol bi pa imela mularija kje grafite risat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o mojih izkušnjah s hravati vam bom več povedal u nedeljo al pa pondelk k pridem nazaj iz dvodnevnega pohajanja :) do zdej ni blo problemu spljoh :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUOTE (dave the wave @ 6 Aug 2004 @ 12:22)

...da je večina slaščičarjev Albancev, potem to verjetno pomeni, da so prijazni Hrvati Albanci

Ali makedoncev :D

Oziroma drugače povedano: makedonskih Albancev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!