Skoči na vsebino

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..


banini

Priporočene objave

Sem pogledal tukaj pa ocitno vec nimajo tega modela.

Ja, mislim da ga že lani ni več bilo, ko sem kupil zgornji del, tak da bo treba poiskat nekaj drugega. Drgač pa sva gledala na isti strani :) Kako se ti pa obnese podkapa, pa slinček poleti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mislim da ga že lani ni več bilo, ko sem kupil zgornji del, tak da bo treba poiskat nekaj drugega. Drgač pa sva gledala na isti strani :) Kako se ti pa obnese podkapa, pa slinček poleti?

Z podkapo ma vec izkusenj moja boljsa polovica,ki prisega nanjo...poleti ma malce tanjso,ki ima malo malo windstopperja,ko je pa malce hladneje,pa ima tisto ki ima windstopper odzadaj ful visoko.

Slincek se pa mi obnese odlicno,, ker drgac me ful moti,da mi kaj piha za vrat. Z uporabo tega nic vec ne piha. EPograjat moram njihove sive na robu slincka,ki se hitro potrgajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je windstopper, ja.

Pa sem gledal, lahko dobiš windstopper podrokavice, podkape, gate, ... kar češ :)

Zdravo, danes sem se oglasil v Termal A. in glej ga zlomka, po nekaj minutah pogovora je prodajalka iz skladišča res prinesla windstoper hlače. Hlače so elastične in "prijetnega" materiala za kožo. Komplet majica in hlače stane 75eu in to po meri - pas, dolžina hlačnic itd... Cena se mi zdi neprimerno boljša kot Bikers. Všeč mi je tudi, da so hlače celotne windstoper tako, da ne bo težav z mehurjem;). Vendar pa me zanima koliko se potiš, npr. zgodaj pomladi, ko je na motorju hladno, ko pa se ustaviš so temperature drugače. Ta oblačila nimajo luftanja.

Zadevo bom naslednje leto gotovo preizkusil in poročal.

Off topic - izdelujejo tudi kolesarske hlače, katere imajo na riti in tam vmes podloženo peno. Za motoriste pa naredijo posebaj peno po riti, kar naj bi malo omehčalo udobje na daljši vožnji.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dobil sem eno ponudbo preko interneta pa ne vem kakšno dimenzijo Bikers podhlač vzeti, na netu ne najdem nobenih tabel. Ve kdo za kakšne tabele oz. če kdo nosi M ali L ga prosim za PM.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst imam pa kar dres za tek na smučeh pod usnjem...je iz windstopper materiala (360° - spredaj + zadaj), termo podložen, pa še tanek je...po mojih izkušnjah veliko boljša zadeva kot nekatera oblačila izdelana posebej za motoriste, kjer večina podoblek nima windstopper materiala povsod - 360°...je pa od firme CRAFT...me pa zanima kako se kaj obnese nova zadeva za motoriste od Termal Aktiva...hmm?!...

lp

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Kupil sem si Knee warmer (samo čez kolena) windstopper, v kolesarski trgovini v BTC, moram še probat pod usnjenimi hlačami. Diha, zrači, vpija,... Drgač pa dolge gate niso dost. Pomojm je to kar sm iskal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi ene takaške hlače pod kombinezonom...Služijo namenu, pa še 10× bolj poceni so bile kot pa razne motoristične podhlače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Zdravo!

Kaj od TUKAJ bi izbrali za vožnjo skozi celo sezono za pod usnjen dvodelni kombinezon? Jaz švicam pa če je zunaj -40o C ali pa +40o C. Naslednji teden ali pa konec tega tedna grem v Avstrijo pa me zanima katere artikle iz Louisa imate in ste z njimi zadovoljni, ker se verjetno oglasim tudi tam.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Kaj od TUKAJ bi izbrali za vožnjo skozi celo sezono za pod usnjen dvodelni kombinezon? Jaz švicam pa če je zunaj -40o C ali pa +40o C. Naslednji teden ali pa konec tega tedna grem v Avstrijo pa me zanima katere artikle iz Louisa imate in ste z njimi zadovoljni, ker se verjetno oglasim tudi tam.

Hvala!

Zamenjaj kombinezon za takega z luknjami oz. perforiranega.

Lojz ma neko 2 delno podobleko; to imam jaz in je navaden bombaž.

Lidl je mel neko clo z elastanom z vpijanjem švica tudi to imam in je kul.

Alpinestars pa je imel neko dvodelno z windstoperjem in tudi ta mi sedaj zelo prav pride; je super!

Tko da za vsako temperaturo svojo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam perforiran kombinezon. Izgleda, da nisem dobro naredil linka, ker moj je bil direktno do podoblačil. Zanima me bolj kateri material iskati.

bombaž oz. bolj fensy coolmax

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enostavno vprašanje....:rolleyes:

kaj je boljši v hladnejših dneh Windstoper ali kaj na termo varijanto .... mišljeno kot podobleka ??

Vaše izkušnje in priporočila prosim,....... hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam od Louisa spodnje perilo za 39€ tisto ki je nekaj top ponudba in je zakon, mogoče nad 20 stopinj pa sončku je mal pretoplo pa se potiš in te prepiha, ko se sonce skrije je pa fajn toplo in ni ne piha :) Je pa še za smučanje pa take stvari primerno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mogoče kaj veste kje kupiti windstoper podoblačila pri nas.

Kateri se najbolj obnesejo ?

Sam imam od Bikers. Sicer je kar v redu, a glede na visoko ceno se mi ne bi smel že muckat pričel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kaj veste kje kupiti windstoper podoblačila pri nas.

Kateri se najbolj obnesejo ?

Sam imam od Bikers. Sicer je kar v redu, a glede na visoko ceno se mi ne bi smel že muckat pričel.

KMC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kaj veste kje kupiti windstoper podoblačila pri nas.

Kateri se najbolj obnesejo ?

Sam imam od Bikers. Sicer je kar v redu, a glede na visoko ceno se mi ne bi smel že muckat pričel.

Maribor Autocommerce - DAINESE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam od Bikers. Sicer je kar v redu, a glede na visoko ceno se mi ne bi smel že muckat pričel.

Imel sem njihovo podkapo, pa se ni nič muckala. Mogoče bi moral ročno prati pa brez mehčalca, ne vem, samo nasvet za v naprej.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je na uho prišlo, da prihajajo neka nova podoblačila z vlakni iz kevlarja. Ali mogoče kdo kaj več ve o tem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zoprno je, če se s kevlarjem zbodeš ali pa ga kako drugače fašeš pod kožo. Če bi bilo ''to-to'' ne vem zakaj v GPju še nimajo tega? Verjetno gre za marketinško potezo, ki bo ob cekine spravljala nevedne pozerje na dveh kolesih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zoprno je, če se s kevlarjem zbodeš ali pa ga kako drugače fašeš pod kožo. Če bi bilo ''to-to'' ne vem zakaj v GPju še nimajo tega? Verjetno gre za marketinško potezo, ki bo ob cekine spravljala nevedne pozerje na dveh kolesih...

pol bom zihr kupu :P .. sem namreč oboje od zgoraj naštetega in me ni sram priznat, priznam tudi, da nisem alkoholik :P

ne, resno sem vprašal, in zna bit uporabno tudi za druge rekreativne športe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je na uho prišlo, da prihajajo neka nova podoblačila z vlakni iz kevlarja. Ali mogoče kdo kaj več ve o tem ?

Lep pozdrav,

Za podoblačila z vlakni kevlarja še nisem slišal, mogoče gre za pomoto in gre za podoblačila z dodatkom carbonskih vlaken proizvajalca Six.

Pred kratkim smo postali zastopniki teh oblačil na slovenskem trgu, prvo pošiljko pričakujemo že v roku enega tedna in bo zatem na voljo

v naši trgovini po posebni PROMOCIJSKI CENI. Več si trenutno lahko ogledate na spletni strani www.sixs.biz (zadeva je patentirana in super,

saj smo jo pri nas že preizkusili).

Lp

Rado

Tc Motoshop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!