Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamaha Aerox

Priporočene objave

Kaj bos z funnky-em ce mas ZX-a? :blink: Samo zato bi ga mel ker je Polini?Na testih je bil med zadnjimi.....So ga tud ze meli gor in ni to to....Kar zx-a obdrzi..

v čem pa je funky slabši od zx-a?kaj maš slabšo končno slabše pospeške?kaki pa ma zvok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah... MHR tem al pa Polini Evo... super delata sploh če maš original mašino :naughty: :lol1: :lol1: :lol1: :afro1:

Pa funky je v pizdi... če že res maš preveč dnara nabavi LeoVince RR... Je ZX v preobleki :D

Drugi auspuhi so pa za kurc na 50ccm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa kupo zdaj delorto 17,5 phva.Zanima me če paše ta fergazer na aeroxa?

pa kaj je to avtomatski čok?kakega morem jaz kupit da bi blo isto kot je blo pri 12-ki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa kupo zdaj delorto 17,5 phva.Zanima me če paše ta fergazer na aeroxa?

pa kaj je to avtomatski čok?kaj obstaja ročni čok?kakega naj dam not?jaz bi rad mel tak je blo do zdaj na 12ki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aerox original ima gor delorto 12 ne vem kira oznaka in ima ročni čok. tega k ti nameravaš kupt ima avtomatski zdej pa ne vem.... priporočam da kupš delorto phbg 17,5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz sem nabavo varjator polini speedcontrol(celoten set) in zraven dobil tudi 2 povratni fedri! Ena ja bela ena pa tak temno modra? Zanima me katera je +15% ker jaz toto rabim?(sklepam da je modra)! Aja pa bela je malenkost večja od modre!

hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa si dobil zraven SpeedControla dokumentacijo. Ta črna (modra) je +15%. Valčki ki pa so zraven pa so 3,4g in 4,6g. Tak je vsaj za Aeroxa.

Jaz mam not +15% fedro in 3,6g valčke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj ko sem menjal varijator je blo res vaauuuu. Zdaj sicer več ne cukne tak fejst takoj ko dam gas (pa malo sem se seveda že razvadil), ampak vseeno so potem pospeški še vedno isti. To pa predvidevam da zato ker se valčki obrabijo in več nekak niso tak "gladki" kot novi. (po 4000km kilometrih s SpeedControl)

Mam pa še Polini gus 70ccm in MF Power izpuh.

Fajn bi blo če bi še mel 17,5 fergazer, samo te pa bi mi preveč porabil. Zdaj mi porabi med 3,8 in 4,2.

Tak da ti priporčam da raje kupiš kakšen 70ccm kit, kot pa fergazer.

Samo je pa zanimivo, ko se zdaj vsedem na kakega samo odblokiranega skuterja, pa pomislim da je moj kdaj tak počasi šel.... (al pa še huje, na zablokiranega :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj ko sem menjal varijator je blo res vaauuuu. Zdaj sicer več ne cukne tak fejst takoj ko dam gas (pa malo sem se seveda že razvadil), ampak vseeno so potem pospeški še vedno isti. To pa predvidevam da zato ker se valčki obrabijo in več nekak niso tak "gladki" kot novi. (po 4000km kilometrih s SpeedControl)

Mam pa še Polini gus 70ccm in MF Power izpuh.

Fajn bi blo če bi še mel 17,5 fergazer, samo te pa bi mi preveč porabil. Zdaj mi porabi med 3,8 in 4,2.

Tak da ti priporčam da raje kupiš kakšen 70ccm kit, kot pa fergazer.

Samo je pa zanimivo, ko se zdaj vsedem na kakega samo odblokiranega skuterja, pa pomislim da je moj kdaj tak počasi šel.... (al pa še huje, na zablokiranega  :naughty:  )

ja saj mam že kit 70! Veš kaj me še samo zanima? če ti povratna vzmet kaj zmanjša končno in če si dobil kaj na končni ko si menjav varjator?

lp, hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uplinjač je 12 ja. Dizo pa mam not navadno. Nisem nič menjal.

Mogoče še bom edino probal z malo lažjimi valčki, ko bo topleje in se mi bo dalo vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Večina jih ima ZX-e, maš pa tud RR-a, Gianelliji pa nevem kak so, samo vsi skoraj pravijo da je ZX kao bolši od Gianellia :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Ce bi si jaz na Aeroxa dau GuS kolko bi mi sou? ... kaj je najbolsa varianta da naredim ce si kupim aeroxa brez blokad rablenega :D :P ....

kolko bi mi sou pa kolko bi me stalo ce bi si dau not ... kak polini 70 kit ... pa en dober polinijev auspuh , pa vse potrebno ... bolsi jermen , prenosi ... se kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Ce bi si jaz na Aeroxa dau GuS kolko bi mi sou? ... kaj je najbolsa varianta da naredim ce si kupim aeroxa brez blokad rablenega :D  :P  ....

kolko bi mi sou pa kolko bi me stalo ce bi si dau not ...  kak polini 70 kit ... pa en dober polinijev auspuh , pa vse potrebno ... bolsi jermen , prenosi ... se kaj?

kit je okrog 35k samo te bolse malossi vzet pa isto prije pa bolsi je.

avpuh polinio for race je tam orkog 45k.

potem prenosi 15-20k

variator 15k

fergaser 10k

pa malo si poglej na neti cene pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!