Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamaha Aerox

Priporočene objave

Ne rabiš nekega dragega izpuha za GUS kit. Kupi raje rabljenega ZX-a pa ga spucaš pa na črno prebarvaš, zgleda ql, pa še ne rjavi :) pa te bo stal 20k. Jaz mam gor kar MF-power-a, pa se upam it stavit da zmore 95% zmogljivosti od ZX, če ni celo isto zmogliv. Pa ne pozabit menjat federc na sklopki, ker drugač ti bo za en drek speljeval, ko boš mejal izpuh.

Jaz mam Polini 70 GUS kit, drugi tedn pa še bom mejnal uplinjač. Ker Aerox-i, majo 12-ke fergazerje (Runner 16, DNA 17,5), tak da se to splača menjat.

Prenosi so koristni za kočno hitrost, samo v kake extremne brege se boš z dvema gor težko pelal.

Pa če misliš to resno predelat, te še menjaj varijator, ne pa samo jermena, to se je pri meni kar poznalo, predvsem na odzivnosti.

Stroški pa so kar, kit (36k), varijator (22k), izpuh (po vezah 10k), zaj pa še uplinjač (15k), plus tega delo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varijator Malossi Multivar pride 16k pa je zelo dober, nevem kaj mas ti to za 22k :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo to pravi da s prenosi ne gre nikamor?:) prejle sem frenda peljal nekam gor na paho na dolenjskem.. skos strm hrib.. Ampak res ornk hrib.. pa je slo skos 60 po stevcu.. no ja:)

k se ze lih o tem mente:)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa to ves? <_<

vem ker sem pameten, ce bi bil pa malo manj pameten pa bi reko polini.skratka malossi rox!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena 22k je za komplet Polini Speed Control z 2 kompletoma valčkov, 2 povratnima fedrama in jermenom.

Kar pa se tiče bregov pa prenosov, če ti je šel 60 po števcu z 2 gor te to že ni bil pravi breg. Probaj se pelat na vrh Vurberga (če veš kje je to), al pa kaj takega. Pa jaz to mislim če se 2 pelata, če si sam te tak ni blema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hi, js imam aerox-a, zanima pa me kje in po kakšni ceni bi se lahk dobla naprava za omejitev obratov? Kr me kr prseseneti kakšne so danes kazni, če te dobijo da gre več kot 50.  :wacko:

Blokade dej nazaj not pa ti bo šu 50 km/h. Sam brezveze :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kifelci te dobijo razen na radar..., se ne more kar spomnt.., ej lega ti nimas blokad.., pa te potera na tehcnicnega.., sej prblizno pa ves kje so kaki radarji :glare:

taku da brez skbi!! sm gas :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

MENE PA ZANIMA KER MOTOR JE BOLJŠI PIAGGIO NRG POWER AL YAMAHA AEROX???PA ČE MA KAKA YAMAHA AEROX DIGITALNI ŠTEVEC

PROSIM Z AODG :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem majo yamahe analogne, vsaj kar se 2007 modelov tiče! Če si malo večji pa vzami nrg-ja, ma večji potencial, pa originalen tudi bolj gre kot yamahca! Je pa yamaha super, samo mala, in smao brez blokad original gre kar konkretno manj kot kak nrg.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem majo yamahe analogne, vsaj kar se 2007 modelov tiče! Če si malo večji pa vzami nrg-ja, ma večji potencial, pa originalen tudi bolj gre kot yamahca! Je pa yamaha super, samo mala, in smao brez blokad original gre kar konkretno manj kot kak nrg.

LP

Use to je res :D :D Jest bi tud raj uzeu nrgja drgač pa ti uzam tistga k ti je tud tko lepsi ce pa enak pa nrgja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si 175+ kupi nrg-ja :) Nevem, tule majo 3 kolegice Aeroxe pa k se pelem zgledam k kak invalid gor :glare:

Da neboš potem premajhnega motorja kupil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si 175+ kupi nrg-ja :) Nevem, tule majo 3 kolegice Aeroxe pa k se pelem zgledam k kak invalid gor :glare:

Da neboš potem premajhnega motorja kupil .)

Invalid na bencinskm vozicku :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se fural ze z obema..=) vlki sem 168cm...:P.. Jaz imam Aerox-a, kolega pa NRG-ja... kaj pa vem... jaz sem z svojim aerox-om zadovoln...=) on pa z svojim NRG-jom.. moje mnenje...-kupi Aerox-a! Meni je oblika lepša pa glede na velikost je tudi ok... na tvojem mestu bi kupil Yamahco Aerox..

Prej ko je blo govora kolk ti lahk gre skuter da ti škifi ne gnjavijo... skuter ti lahko gre 45 km/h!!! in ne 50 km/h... KOlega mogo še 1x na tehničnega zrad tega ker mu je šel 50 in ne 45! tolko o tem..

LP Nejc

P.S. pa poglej kak je kaj z rez. deli... in kolk je kaj cena plastik!!... Se mi zdi da so za Aerox-a cenejše kot pa za NRG-ja... če se motim me popravite plis...

Popravljeno . Popravil Nejc-sikman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA KERGA MI VI P :unsure: RIPOROČATE??????PA KER JE BOLJ WZDRŽLJIW PA TO????powejte mal plis

Jaz sem se fural ze z obema..=) vlki sem 168cm...:P.. Jaz imam Aerox-a, kolega pa NRG-ja... kaj pa vem... jaz sem z svojim aerox-om zadovoln...=) on pa z svojim NRG-jom.. moje mnenje...-kupi Aerox-a! Meni je oblika lepša pa glede na velikost je tudi ok... na tvojem mestu bi kupil Yamahco Aerox..

Prej ko je blo govora kolk ti lahk gre skuter da ti škifi ne gnjavijo... skuter ti lahko gre 45 km/h!!! in ne 50 km/h... KOlega mogo še 1x na tehničnega zrad tega ker mu je šel 50 in ne 45! tolko o tem..

LP Nejc

P.S. pa poglej kak je kaj z rez. deli... in kolk je kaj cena plastik!!... Se mi zdi da so za Aerox-a cenejše kot pa za NRG-ja... če se motim me popravite plis...

AHA SEII JST SM TAM NEKI VULEK JA SM ČE BI SI ŽE AEROXA BI SI ČRNE BARWE, ČE BI PA SI NRG-JA POWER PA BI SI ČRNO ZELENE BARWE .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA KERGA MI VI P :unsure: RIPOROČATE??????PA KER JE BOLJ WZDRŽLJIW PA TO????powejte mal plis

AHA SEII JST SM TAM NEKI VULEK JA SM ČE BI SI ŽE AEROXA BI SI ČRNE BARWE, ČE BI PA SI NRG-JA POWER PA BI SI ČRNO ZELENE BARWE .)

NRG :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede velikosti jaz sm velk 173 in mi je čist kul k jaz se komot vozm pa mam yamaho aerox sm zelo zadovoljen z tem motorju.

taku da moje mnenje je aerox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nrg je bulši zatu k ga enkrat odblokiraš gre hitrej k ma večji frgazar druge razlike pa skor ni stem da je men jamahca za po ovinkih lepš za vozt pa še mehkejši je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZKA TI JE NRG BOLJŠI????

tak kot je reku luka0 hitrejši je kot ga odblokiraš, več ma prostora za noge ( ne pa da či si višji d maš noge za vratom :P ), ima večji potencial za tunning (yamaha - minarelli mašino), pa še lepši je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tule glede tuninga glih ni use res ne če maš denar da ga boš tunov ti je usenu kir motor uzemeš glede na to da sm velk 173 men sploh ni problem glede prostora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!