Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamaha Aerox

Priporočene objave

Zdravo mam yamaho aeroxa in me zanima kaj bi moral še use zamenat če bi hotu dt kšn 50cc alu kit not... pa da bi to use laufalo:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam lih veliko izkušenjs kiti ampak bi blo drugo vse kul, sam kit daš gor pa blo šlo malo bolj.

Mene pa zanima če bi bla sklopka Polini 2G Evo primerna za mojga aeroxa, ker sem originalno znucal (do aluminija) pa je treba zamenat sklopko. Ja gori pa imam LeoVince RR in odstranjene vse blokade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam lih veliko izkušenjs kiti ampak bi blo drugo vse kul, sam kit daš gor pa blo šlo malo bolj.

Mene pa zanima če bi bla sklopka Polini 2G Evo primerna za mojga aeroxa, ker sem originalno znucal (do aluminija) pa je treba zamenat sklopko. Ja gori pa imam LeoVince RR in odstranjene vse blokade.

nima smisla menjavat.. ce ze mores daj gor rms racing alpa bgm evo sklopke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potem bi blo bolš da kupm original da se mi bo spet znucala? Ne bi bilo bolš da bi kupu polini Evo 2G ki se jo da še nastavlat in bi s tem pridobel še na pospeških???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Kaj bi moral kupiti/zamenjati če bi hotu iz tega http://shrani.si/files/030723areo158rc.jpg narediti to http://members.home.nl/rtcanoy/3.JPG ?

Hvala

pac to balanco fuknes dol, kups DOWNHILL balanco or something, zajle od stevcu fuknes proc, to balanco fuknes gor, das rocke nazaj gor in sistem od gasa, bremze, olje za bremze .. tle se pa konca, ne ?

simpl povedano :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mere 90-100 pomenijo velikost v dizi npr. 100 je 1mm.

diza:to je zlat šraufek v uplinjaču ki nadzira pretok becina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mere 90-100 pomenijo velikost v dizi npr. 100 je 1mm.

diza:to je zlat šraufek v uplinjaču ki nadzira pretok becina

ups sm zamenjal temo ne zamerit

jaz ne bi dajal DH balance (magnet za policijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene zanima kakšen jermen mi priporočate da kupim, ker je originalen že znucan pa je treba zamenjat. Anaj kupim original od yamahe al kaj drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pac to balanco fuknes dol, kups DOWNHILL balanco or something, zajle od stevcu fuknes proc, to balanco fuknes gor, das rocke nazaj gor in sistem od gasa, bremze, olje za bremze .. tle se pa konca, ne ?

simpl povedano :lol1:

Rabi še distanččnik za downhillko O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tudi pri simčiču dobiš malo cenej al pa pri moto marassiju pri smartu greš naprej od smarta pa vsako križišče zavij desno pa nekje ob cesti boš že vidu ima dosti motorju ocpreda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism hotu nove teme odperat

no vglavnm, mam yamaho aerox l.03, pa sem slepo cev na auspuhu že zrihtu, pol sva jo pa še iz varijomata vn vzela je pa sam na pospeških dubu do 60km/h je blo hitr pol je pa do 65km/h rabu neverjetn velik časa, sva misla da ma manjši dotok bencina sam tot utu ni blo tko da sprašujem strokovnjake pa se oproščam k je zih že tema odprta pa se mi res neda iskt, tko da me zanima če je še kej loh.

hvala za odgovore

Popravljeno . Popravil dzaksl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tudi pri simčiču dobiš malo cenej al pa pri moto marassiju pri smartu greš naprej od smarta pa vsako križišče zavij desno pa nekje ob cesti boš že vidu ima dosti motorju ocpreda

Ja sej sem bil dns pr simčiču in mi je reku da kao on ne naroča jermenov in takih, ker to predolgo cajta traja da mu pošlejo... A v moto marassiju znajo kej slovensko kr jst in italijanščina... Ja nov originaln je pa 22euru, sm prašu na yamahi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej marasi je slovenc če še ne veš jaz sm tam dau ful malo za polinijevega(cenejš ku original yamaha)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni...!

Nažalost sem preluknal zadnjo gumo na mojem Aerox-u.... (nagazo na žrebl...) Zanima pa me na kaj morem pazit in kaj morem vse naredit da bom lahko kolo odšraufal iz skuterja, (vem da one tri vijake odvit... ) da nesem vulkanizeru, da zaflika...

zanima me ali morem tudi odstraniti zavorno čeljust... nebi rad šraufal nekaj v 3 krasne ker je kolega menjaval pa je baje mel full vlke težave z odstranjevanjem zadnjega kolesa...

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni tak problem dol zmontirat, sam morš auspuh dol pobrat, nato odviješ tiste tri vijake in kolo vzameš dol brez da bi kaj čeljusti šravfal, ja pol pa pelješ k vulkanizerju in ti zaflika al pa morš novo gumo... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša ti hvala...=) Morn še nabavit dovolj vlki imbus..:D... :unsure: A slučajno kdo ve kolk se giblje kaj cena za flikanje... Kolega je dal pri demšiču..(okolica maribora) baje 3€.... ker če pride kakih 10€ se mi ne splača... ker guma tudi ni čisto nova... (skor 2 leti stara..)

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo malo... skutera mam 6 let... skupaj je prevoženih tam 4500km..

Evo naredo tako kot si ti reko..:P avspuh dol vzel..=) tu ni blo težav..:D težave so nastopile ko sem hotel odšraufati one 3 vijake..:S:S... Mel 2 imbusa in obadva obrno tam na pregibu... Vijak je enostavno preveč zategnjen... Oz vsi trije... Ali imajo vulkanizerji pištolo z imbus nastavki..??.. Ker drugač nevem kako to odvit... Bom šel danes do vulkanizera če že ni zaprto....in seveda če bom mel prevoz.. Ker če bi skutera pelal na servis zaradi tegaa bi mi tak enih 10 € zakasiral da mi je odšraufal kolo..:D... :BUA: :BUA:

Hvala in lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa dobi eno cev in jo natakni na imbus, pol stisni zadn ''žlajf'' in stopi na cev oz. ključ, tko sm jst odvijačil zadevo.

Ja jst mam pa težavo pri jermenu. sem bil dans pri moto marassiju in sm kupu jermen za aeroxa od top prefomaces pol ga dam pa gor pa nikamor ne gre... , motor sploh ne povleče. A kdo ve kaj bi blo narobe???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj imaš original variator? Možno je to, ker TP variator ima drugačen kot, kot original variator. Samo meni je vredu delal original Dayco jermen na Multivaru. Preveri, če je iste dolžine, kot original, ker po pravem bi moral skuter bolj it z novim jermenom, ker je širši.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa dobi eno cev in jo natakni na imbus, pol stisni zadn ''žlajf'' in stopi na cev oz. ključ, tko sm jst odvijačil zadevo.

Tak sem tudi naredo.... Samo če je imbus prešvoh...:P nisem jaz prešvoh... :naughty: Imbus se zvije na pregibu... (Tam ko se stikata krajši in daljši del imbusa...) Na onem pregibu se zvije... Drugače pa sem to zadevo uredil tako da sem celoten skuter peljal tja ( k vulkanizeru...) in mi sploh ni rabil kole dol odšraufat... mam srečo da momo prikolico doma..:P...

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kej je narobe pri pasu...

valčki so ti padli vn če rabiš kako pomoč me upiši na msn pa se lahko zmenimo da ti naštimam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!