Skoči na vsebino

Habat moto center


Guest 1

Priporočene objave

Naj povem da sem bil v Habatu. Zdi se mi da imajo za nekoga ki tam še ni bil bolj slabo označeno kje se nahajajo. :BUA:

Če je pa Habata težko najdt, pol ti pa ni pomoči. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere ampak obcestne table nisem videl je pa velika verjetnost da sem jo spregledov tako da ne bom trdu da je al pa da je ni. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere ampak obcestne table nisem videl je pa velika verjetnost da sem jo spregledov tako da ne bom trdu da je al pa da je ni. .)

Table res ni nobene, ampak mal glavo obrneš, pa vidiš velik parkerplac pa motorje zunaj. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja... mal glavo obrneš pa vidiš en velikanski kup snega, nekaj avtov, smreko in živo mejo... pa se pelješ mimo. Ja, tudi jaz sem se januarja zapeljal mimo. :angry2: .

Mogoče je v brezsnežnih časih drugače, ampak resnično sem pričakoval neko tablo ob cesti. Še vsak čevljarček jo ima... Habat pač ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A drugič boš najdu, al ti GPS sprogramiramo?

Saj prbližn sm vedu ker sem zemljevid prej pogledov na njihovi spletni strani. :D Motorja sta bila zunaj samo dva in sem jih videl šele ko sem zapeljal na parkirišče. Je pa tam res 2 metra visok kup snega tko da mi ne rabte zamert če nism opazu saj se tud avtomobilov parkiranih pred trgovimo ni vidlo. Aja, GPS-a pa nimam. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj prbližn sm vedu ker sem zemljevid prej pogledov na njihovi spletni strani. :D Motorja sta bila zunaj samo dva in sem jih videl šele ko sem zapeljal na parkirišče. Je pa tam res 2 metra visok kup snega tko da mi ne rabte zamert če nism opazu saj se tud avtomobilov parkiranih pred trgovimo ni vidlo. Aja, GPS-a pa nimam. :nono:

tud če bi imel GPS te zihr odpelje drugam :grim : :kva2:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kaj je Habat nehal tržiti Yamaho ? ker na njihovi strani sta samo Honda pa KTM ?

lp

Ja, v Krškem pravijo, da ni več pooblaščeni prodajalec za Yamaho. :eek:

Iz dokaj zanesljivih virov sem slišal da v HMC znova tržijo (oz. bodo začeli) Yamaho! Vendar Krško pri tem nima nobenih prstov vmes. V HMC želijo zagotoviti svojim kupcem le to, kar ti pričakujejo od njih. Vemo pa, da je bilo v HMC prodanih veliko Yamahc in HMC pač ne želi pustiti svojih kupcev na cedilu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem jo kupil pri njih. Ampak me zanima kako Krško nima več nič zraven, če pa je Delta team uvoznik? A jih sedaj Habat mimo njih še uvaža ali kako? :hmm:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem jo kupil pri njih. Ampak me zanima kako Krško nima več nič zraven, če pa je Delta team uvoznik? A jih sedaj Habat mimo njih še uvaža ali kako? :hmm:

lp

Kaj se čudiš??

Vidiš, temu se reče zdaj "Evropa"! In to je za nas kupce samo dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

V HMC sem bil že večkrat, no saj sem tam kupil skoraj celotno opremo razen škornjev. Z ponudbo in kvaliteto usluge vedno izredno zadovoljen, saj znajo stranki hkrati prisluhnit in ji svetovat na nevsiljiv način. Pri zadnjem nakupu motorističnih hlač so mi dovolili sedenje na motorju seveda ob prisotnosti prodajalca, čeprav vemo kaj to lahko na takem omejenem prostoru pomeni.Skratka res dober in prijeten občutek....... Le tako naprej. :OK: :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri zadnjem nakupu motorističnih hlač so mi dovolili sedenje na motorju seveda ob prisotnosti prodajalca...

A kje to ne dovolijo? Meni so dovolili tudi v Louisu v Beljaku (in seveda pri vseh ostalih slo prodajalcih kjer sem bil) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a v HMC-ju ne prodajajo več Bikers podkap in ostalega?

nazadnje sem jih videl pri uvozniku Pintar racing in mislim, da tudi v TC Motoshop...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a v HMC-ju ne prodajajo več Bikers podkap in ostalega?

Konec decembra sem kupil Bikers podkapo pri njih...

Je pa res, da imajo neke probleme. Že dva meseca čakam na Clover Hydro hlače pa jih ni in ni... pa sem včeraj hotel vzet hlače Cruiser (ker mi stare že resno razpadajo) pa niso imeli številke 48. Pa tik pred začetkom sezone smo :hmm:

Kot kaže, se bo treba zapeljat čez mejo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a v HMC-ju ne prodajajo več Bikers podkap in ostalega?

V začetku februarja sem kupil pri njih podkapo. Takrat so jih imeli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Habat je prva liga, tacga odnosa do strank pa se v zivljenju nisem dozivel (v pozitivi seveda) :OK:

Drugac pa tud js cakam Hydro hlace :) in naj bi prisle ta, oz. naslednji teden..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sem tudi jaz vedno bil zadovoljen z njimi.

Dokaj korekten in fer odnos do kupca imajo.

Pri njih sem dobil pred leti podatek (GSM stevilko ) za Varaderota, ki sem ga potem kupil. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tud z moje strani vse pohvale Habatu in prodajalcem notri za fer in prijazen odnos. Nabavil pri njih celotno opremo in nov motor pred kratkim-aja, v ponedeljek so dobili robo od Cloverja, tako da imajo (upam da še) tudi hlače Hydro (sem si jih kupil) in tudi Cruiser.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HMC-jevci so res carji.....Si vzamejo cajt za stranko.....

Pri njih kupil vse razen motorja in Schuberth-ke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

živjo,

danes dopoldan bil v HMC, kjer sem se zanimal o nakupu čelade, moram pohvalit prodajalca, ki si je vzel veliko časa za mene, sigurno sem probal enih 5. čelad HJC, bil je tudi zelo poučen o čeladah, in mi je odgovoril na vsa moja zatežena vprašanja, tako da se bom v kratkem sigurno odločil za nakup čelade v HMC-u, (finance) mam glih registracijo motorja, še enkrat vsa pohvala prodajalcu, žal ne vem imena, in pa kompletnemu HMC-u :OK: :OK: :OK:

l.p. janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo,

danes dopoldan bil v HMC, kjer sem se zanimal o nakupu čelade, moram pohvalit prodajalca, ki si je vzel veliko časa za mene, sigurno sem probal enih 5. čelad HJC, bil je tudi zelo poučen o čeladah, in mi je odgovoril na vsa moja zatežena vprašanja, tako da se bom v kratkem sigurno odločil za nakup čelade v HMC-u, (finance) mam glih registracijo motorja, še enkrat vsa pohvala prodajalcu, žal ne vem imena, in pa kompletnemu HMC-u :OK: :OK: :OK:

l.p. janih

sicer ne paše glih v tole temo, samo pazi pri čeladi, jest sm tam tut kupučelado, je res da so bli prjazni in use, samo mi pa ful močno piha skoz vizir, tko da mam skoz rdeče oči.. mam pa model fg14.

Lp, Vito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes kupil jakno v/pri Habatu. Prodajalec bil zelo ustrežljiv in si vzel čas zame da sem poskusil različne jakne in različne številke, barve. Sicer sem vzel manjšo jakno kot sem mislil, pa bo čas pokazal kako se bo obnesla. Danes sem naredil malo čez 100km in zaenkrat je v redu pa tudi predraga se mi ni zdela. Upam da naslednjič dobim še kakšen procent popusta :) ker pravijo da gre v tretje rado :yea1: Drugače pa vse pohvale tudi prodajalcu da mi je ponudil še motorje ampak za enkrat lahko samo :eek: . Še se bomo videli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

živjo

iz tc-ja prišel v hmc isto po dežni kombinezon, tudi tukaj prodajalec prijazen, pa ne samo to, tudi cene so dosti bolj prijazne, tako da sem si kupil dežno dvodelno obleko, CENA 10000sit plus 10%popusta, :OK: :OK:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz iz TC-ja prisel pogledat se v HMC.

Tudi tukaj prodajalec izredno prijazen :OK: , tudi ok zalozeni, vsaj z jaknami-ravno prispela nova roba.

Se pridemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

iz tc-ja prišel v hmc isto po dežni kombinezon, tudi tukaj prodajalec prijazen, pa ne samo to, tudi cene so dosti bolj prijazne, tako da sem si kupil dežno dvodelno obleko, CENA 10000sit plus 10%popusta, :OK: :OK:

janih

nategnil so te, saj dežnjaka dobiš že za 10-15 evrov ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!