Skoči na vsebino

Habat moto center


Guest 1

Priporočene objave

nategnil so te, saj dežnjaka dobiš že za 10-15 evrov ... ;)

res je, za ene dvakrat obleč, mogoče

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Ta teden si bom pri HMCju kupil škornje SIDI B2, pa me zanima če ima kdo kakšne izkušnje z njimi?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Ta teden si bom pri HMCju kupil škornje SIDI B2, pa me zanima če ima kdo kakšne izkušnje z njimi?

Hvala!

Točno te sem tudi jaz kupil pri Habatu po obojestransko sprejemljivi ceni, ki pa je bila s pogajanji prijetno nižja kot v A in IT. Izkušnje: čeprav je bila en post višje svetovana tema SKORNJI, bom kar tu zapisal: samo pozitivne :OK: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Habatu sem kupil že kar nekaj zadev, med drugim ene dve jakni, štiri pare rokavic, ledvičnik, motor ... in gospod Miro si je vedno vzel čas za nasvet. Če se mi je kaj strgalo (podloga rokavic, malenkost na jakni clover) se je tudi vedno dalo dogovoriti za popravilo v doglednem roku. Tudi, ko sem samo zijala prodajal, sva se vedno lepo pomenila.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

a je kdo od vas kupil pri njih tele hlače?

zanima me predvsem koliko se obnesejo v mrzlih dneh... jst kupujem hlače za na motor za zdaj in do snega, ko pa bo sneg pa bi jih imela za na 4-kolesnik.

kako ste zadovoljni z njimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo od vas kupil pri njih tele hlače?

zanima me predvsem koliko se obnesejo v mrzlih dneh... jst kupujem hlače za na motor za zdaj in do snega, ko pa bo sneg pa bi jih imela za na 4-kolesnik.

kako ste zadovoljni z njimi?

Jaz imam te, http://www.hmc-habat.si/vsebina/si/glavna/...03041923052420/, definitivno, se lahko vozis (podloga) tudi v snegu in marazu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kupil skoraj kompletno opremo v HMC. Zelo zadovoljen sem s ponudbo in postrežbo, vsekakor se še vrnem in so moj prvi postanek pri nakupu opreme in podobnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Danes dobil od HMC-ja voscilnico in kartico zaupanja. Nic ne pise zakaj, najbrz za popust uveljavljat. Seveda zato, ker sem kupil pri njih motor. Ob nakupu mopeda so mi omenili, da bom popust dobival kaksni dve leti, kartica pa velja do konca 2006. Juhu :D Je se kdo dobil?

lp

Kako si naiven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

V kratkem imam namen kupiti tele ali tele hlače. Bolj se nagibam k prvim, predvsem zaradi zračnosti in me zanima če ima kdo kakšne izkušnje, kako se kaj obnesejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem imam namen kupiti tele ali tele hlače. Bolj se nagibam k prvim, predvsem zaradi zračnosti in me zanima če ima kdo kakšne izkušnje, kako se kaj obnesejo.

Pri njemu nisem kupil ne "telih" ne "telih", ampak Racer, s katerimi sem več kot zadovoljen! Imajo tekstil za osvežitev jajc in od kolen navzdol na zadnji strani. Funkcionalno!

Imel sem že kar nekaj hlač. Te so zagotovo dobre. Cena okroglo 200 Eur. (Pa brez reklame za Habata).

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem si kupila te ta druge (racer adventure) in ti lahko povem, da so res dobre. z njimi se lahko voziš tako po zimi pri -10 in ne rabiš še dodatnih hlač spodaj (preverjeno). sama sva s fantom naredila pozimi po snegu kar nekaj kilometrov po snegu in so se res dobro obnesle.

pri takšnem vremenu kot je zdaj, pa samo podlogo daš ven in je to to.

meni ni žal. če bi kupovala še 1x, bi 100% vzela iste. so vredne svojega denarja. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridružujem se Riderju in Rossle, sam isto blazno zadovoljen z Racer hlačami. Kvalitetne so, sem se pa odločil po mnogih pomerjanjih raznih hlač različnih znamk, ko sem probal še Racer, sem imel super občutek tudi ko sem počepnil tako, da ni bilo več dileme. Probaj ene in druge, pol se pa odloči po feeling-u, ker med tem dvema ni bistvene razlike v kvaliteti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem imam namen kupiti tele ali tele hlače. Bolj se nagibam k prvim, predvsem zaradi zračnosti in me zanima če ima kdo kakšne izkušnje, kako se kaj obnesejo.

Sprobal sem oboje. Odvisno kaj želiš. Če daješ prednost zračnosti in se boš vozil poleti vzemi prve, vendar ne držijo vode. Druge pa so nekoliko bolj univerzalne, vendar so bile meni poleti kar prevroče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druge pa so nekoliko bolj univerzalne, vendar so bile meni poleti kar prevroče.

res je, da so za poleti kar tople. samo jaz sem iskala hlače, ki so tako za zimske razmere kot za poletje. pa bom raje poleti malo potrpela, če bo res prevroče (sem jih kupila šele septembra), pa bo potem pozimi tudi toplo.

odvisno za kaj jih pač rabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sem danes sprobal oboje in vzel Clover airtek.

Racer Adventure so kvalitetne hlače, dvojni šivi, debelejši material, lepo mi stojijo in fajn izgledajo. Ampak poleti oz. v toplejših dneh bi se verjetno skuhal v hlačah, saj delujejo skoraj neprodušno, kljub odstranljivi termo podlogi. Primerne za pozimi in prehodna obdobja, ali pa če je varnost visoko na prvem mestu.

Clover so pa bolj tanke, le enojni šivi, mogoče nekoliko boljši ščitniki, mrežica na bedrih, odstranljiva neprepihljiva in "nepremočljiva" podloga, tako da postanejo extra zračne hlače. Če je pa potreba, se pa obleče kakšen windstoper ali pa dežni kombinezon. :) Cena s "popustom" 155€. :fredy:

Če bi se spomnil za nakup par mesecev prej, bi imel čas malo bolj prešnofat ponudbo in izkoristiti kakšen posezonski popust. :headbang:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno, da so racer adventure malo debele za poleti, samo meni je glavno, da me zdaj na snegu grejejo in da mi poleti nudijo zaščito. bomo pa videli, kako bo zdaj prvo poletno sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko dobijo nalepke za na vizir bi prosil, če kdo tu lahko to napiše. Menda pridejo pred enim tednom in takrat so rekli da konec meseca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, ima kdo izkušnje s Clover Hydro hlačami? Kako se izkažejo poleti če daš ven podlogo in nepremočljivo membrano?

Popravljeno . Popravil peterpan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to NI reklama...

Sem bil en dan najprej v TC motoshop potem pa se v Habatu....

v TC-ju sem bil izredno razocaran nad prodajalce, saj je onrk pokazal da mu je dolgacs se z mano ukvarjat :BUA:

Takoj zatem sel sel v habata in postavljal enaka vprasanja.... bil skoraj 1 uro tam in prodajalec si je res vzel cas in mi povedal, predlagal, razlozil...tako da :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!