Skoči na vsebino

Motoristi pred parlament


micamaca

Priporočene objave

Motoristi in motorisktke: na DDC samo še na nas čakajo da jim povemo kje naj zmontirajo ograjo :?

Lahko malo bolj razložiš, si nisem čisto na jasnem :oops: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kar smo zvedeli danes je pa tale smeško :eek:  kar malo premajhen

Motoristi in motorisktke: na DDC samo še na nas čakajo da jim povemo kje naj zmontirajo ograjo :?

Baje bo to tudi objavljeno v četrtek :kva2:

Kaj sledi: ta kader izrezat in ga skupaj z najavo obiska poslat tistemu ki je to izjavil in se recimo eno sredo popoldne nalepimo tam na DDC. :o

Jaz dvomim, da bodo oni že zdaj zmontirali ograje. Ali so to pripravljeni naredit le na tako imenovanih črnih točkah. Se mi zdi mal preveč lepo da bi bilo res. Opiši mal bol natančno, kaj se je dogajalo, ker če je tako naj začnejo kar povsod montirat. Še v drugih Evropskih državah se motoristi dajejo, da bi bile te ograje čimprej zmontirane, pri nas pa kao čakajo le na naš ukaz. Jaz se bojim, da so se nas tli le na hitro rešit in se pred tv prikazat v lepi luči. Ja no, ne vem kaj se je dogajalo, zato ne bi bilo slabo, če bi kdo od Vas to bolj natančno opisal. Vem, da bo v četrtek prispevek, vendar si mislim, da ste kakšno več rekli kot bo to prikazano v prispevku.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi je povedal kar so včeraj povedali nam in naj bi bila ta izjava objavljena pri Tedniku, ki bo ta četrtek(torej jutri) ob 20:00 uri!

Še hujša fora katero so nam zaupali pa je:

Se pogovarja novinarka z nekim uradnikom(mislim da na pristojnem ministrstvu) pa uradnik potarna, da so največji problem pri naših zahtevah stroški za dopolnjevanje zaščitnih ograj! PA pravi novinarka:"So "motoristi" povedali, da stane tekoči meter le 12 EUR!".

Pa se razjezi uradnik: "Ah kje so pa ta podatek dobili. Res ne vem! Po naših izračunih nas bi tekoči meter prišel 2500 SIT!"

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

A bi organizirali skupino pod imenom "Kalkulator za ministrstvo" pa zbiramo finančna sredstva(po mojem izračunu cca. 3500 SIT) za nakup žepnega kalkulatorja.... :kva2: :kva2:

Podpisani listi še vedno prihajajo in naj bo temu tako še naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še hujša fora katero so nam zaupali pa je:

So "motoristi" povedali, da stane tekoči meter le 12 EUR!".

Pa se razjezi uradnik: "Ah kje so pa ta podatek dobili. Res ne vem! Po naših izračunih nas bi tekoči meter prišel 2500 SIT!"

Če ne bi videl, ne bi verjel :D

Ker pa praviš, da je uradniku dvignilo pritisk in vidim, da za ceno tudi ve, imam občutek, da se mu zdi drago in, da po vsej verjetnosti nimajo nobenega namena tega postavljat. Se bo treba borit še naprej .) Me prav zanima, kakšen bo odgovor, ko se bo to problematiko uradno predstavilo ministrstvu za promet.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn članek, edino zadnji odstavek ne vem, zakaj je bil potreben. Ma ja, saj ni važno, kar tako naprej :D

Hotschko, čestitke za fotogeničnost :D Mal heca! :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Članek sem poslal po mailu približno 20 ljudem, ki niso motoristi. Njihovo izobrazba je od nepopolne OŠ pa do doktorata znanosti.

Najbolj zaskrbljujoč rezultat "raziskave" je:

1. Večina je članek razumela, da motoristi hočejo, da se ograje odstranijo.

2. Nihče pa ni dojel, da ni potrebno zamnejati obstoječih ograj, ampak jih samo dopolniti z dodatnim pasom.

3. Dva sta brala članek kot poziv k štrajku, da se gre "jebat mater" poslancem.

:slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

No, sedaj se ve, kaj je potrebno še bolj povdariti....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se malo bal, da bo bolj "dramatično" napisano in bolj kot poziv na štrajk, ampak je po moje kar korektno napisano in če uni ne zastopijo jim pa res ne moremo pomagat :hmm: .

P.S. joj kok sm grd :( :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn članek, edino zadnji odstavek ne vem, zakaj je bil potreben. Ma ja, saj ni važno, kar tako naprej :D

po moje je hotel bolj napisat, da "bodo že našli argument proti".

P.S. joj kok sm grd :fredy: :cry: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem se ze bal, da ne bo tega prispevka, sedaj pa, ko je objavljen lahko recem samo bravo nasi, le tako naprej. hocko dobro opravljeno. upam, da bo tudi tednik predstavil problematiko na podoben nacin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se malo bal, da bo bolj "dramatično" napisano in bolj kot poziv na štrajk, ampak je po moje kar korektno napisano in če uni ne zastopijo jim pa res ne moremo pomagat  :hmm: .

P.S. joj kok sm grd  :(  :fredy:

Se strinjams Hotschotom. Tudi za mene je članek korektno napisan. Lepo je iz njega razbrat kaj zahtevamo in, da bo štrajk uporabljen le kot zadnje sredstvo, če nas "bogovi" ne bodo poslušali.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če uni ne zastopijo jim pa res ne moremo pomagat  :hmm: .

Mi motoristi razumemo. Ostali pa ne najbolje, zato sem tudi naredil "raziskavo".

Članek je ful v redu, le naslednjič v kaki drugi priliki bo potrebno povdariti, da nočemo, odstranitve ograj, niti ne njihove zamenjave,... Vsak bo najprej pomisli: To bo pa stalo ful keša

Hočemo le eno enostavno "prišraufanje" še enega pasu ograje. Čist simpl in poceni rešitev.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih kar sem prebral članek u novicah.zelo zelo dobro, da je do tega prišlo in pohvala hotschotu. edino kar me je zmotlo je bil zaključek članka.. neki da bi se najdli protiargumenti tej pobudi motoristov...a morajo vedno vse relativizirati ti novinarji? ograje so zaradi nosilcev, ki so ponekod 70 (!) in več cm od tal za vozila na dveh kolesih SMRTNO NEVARNE (še kolesar če bi padel in zdrsnil v količek bi se pošteno zrukal)in konec...ma ljudem ne gre in ne gre u glavo. najbol mi je bilo všeč, da se je končno povdarilo, da so te ograje nevarne tudi pri zelo nizkih hitrostih. a tisti, ki nimajo dvokolesnikov tega ne bodo razumeli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočemo le eno enostavno "prišraufanje" še enega pasu ograje. Čist simpl in poceni rešitev.

Tadej

bomo upošteval za naprej ... je pa v članku omenjena cena 12EUR na tekoči meter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo upošteval za naprej ... je pa v članku omenjena cena 12EUR na tekoči meter.

kar vemo da je napacna informacija, ker je cena cca 2.500 sit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočemo le eno enostavno "prišraufanje" še enega pasu ograje. Čist simpl in poceni rešitev.

v bistvu ni nujno privijacene se enega pasu ograje, zelimo le, da se obstojece ograje izboljsajo, da bodo varne za enoslednike. na kaksen nacin se to lahko stori pa je ze podano v vecih prispevkih in dodaten pas ograje je samo ena od resitev, ki ni nujno najboljsa in najcenejsa in najbolj primerna za posamezen odsek ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se razjezi uradnik: "Ah kje so pa ta podatek dobili. Res ne vem! Po naših izračunih nas bi tekoči meter prišel 2500 SIT!"

kar zadevo poceni na 10,398 € :lol1: :worship: :lol1:

ma so eni naši uradniki pametni

Popravljeno . Popravil v-strom 650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se razjezi uradnik: "Ah kje so pa ta podatek dobili. Res ne vem! Po naših izračunih nas bi tekoči meter prišel 2500 SIT!"

kar zadevo poceni na 10,398 €  :lol1:  :worship:  :lol1:

ma so eni naši uradniki pametni

Ups mogoče je pa mislu ceno brez DDV kar zadevo podraži na 3000 sit kar znese 12,477€.

To pomeni da smo dali lažno informacijo za celih 0,477€ kar je 114,003 sit :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo preko 12 EUR/tm izračunali da bi takoj lahko pokrili vse izpostavljene ovinek(glede na vrdnost 1 človeškega življenja)....če pa je strošek manjši pa lahko del ograj zamenjamo še na hrvaškem :D in to za vrdnost 1 človeškega življenja!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ta izjava...objavljena pri Tedniku, ki bo ta četrtek(torej jutri) ob 20:00 uri!

Bo to bolj kratka reč :? ker v napovedniku "nas" ni

Napovednik:

četrtek, 24.3.05 ob 20.00 na TVS1

Za Čezsočo bi lahko rekli, da je majhna idilična vasica, zadnja dva potresa pa sta vnesla med prebivalce nemir, jezo in razprtije. Sprlo jih je, po mnenju nekaterih vaščanov, nepravično razdeljevanje donatorskih hiš. Dobili naj bi jih namreč tudi tisti, ki sploh niso upravičeni. Komisija, ki je to počela, sploh ni upoštevala pravih kriterijev - torej tistih, ki bi dokazovali, da so upravičenci res najbolj socialno ogroženi.

V rani mladosti je rak sicer redka bolezen, vendar pri nas kljub temu zboli okoli 50 otrok na leto. Bolezen, kjub ozdravitvi, pusti težke posledice, predvsem psihične. Takšnim pomaga ustanova Mali vitez oziroma fundacija za pomoč mladim, ozdravljenim od raka. Letos so jih popeljali v Terme Olimia in z njimi je odšla tudi naša ekipa.

V oddaji bomo govorili tudi o nenadni smrti. Vzrok je skoraj vedno zastoj srca in časa za učinkovito pomoč je resnično malo. Predstavili vam bomo pobudo, da bi po vzoru nekaterih drugih držav na javnih mestih postavili avtomatske defilibratorje, ki bi jih lahko uporabili tudi laiki in s tem rešili marsikatero življenje.

Nekateri starši šoloobveznih otrok so nas opozorili, da je šolska prehrana malčkov neprimerna. Pravijo, da pica, hamburgerji in zamrznjena hrana ne sodijo v šolo. Mi pa smo odkrili, da so na eni šoli namesto s čajem ali mlekom postregli z energijsko pijačo, ki je vsebovala kofeinski dodatek.

Predstavili vam bomo tudi Humanitarno društvo Slovenije s Ptuja. Ustanovitelj Miran Šic zagreto išče donatorje, da bi z njihovo pomočjo tistim, ki so lačni, ponudil topel obrok tudi na domu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!