Skoči na vsebino

Motoristi pred parlament


micamaca

Priporočene objave

Vse čestitke tudi z moje strani. Upajmo na uspeh :OK:

No meni je uspelo dobiti (le :( ) 58 podpisov in ti grejo danes na pošto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novinar Primorskih Novic g.Ambrož mi je obljubil, da mi bo o izidu članka obvestil. Mišljeno je bilo jutri ali pojutrišnjem. Ko sem prišel danes od Elise, kjer sem imel motor na popravilu, mi je frend, ki prenaša časopise povedal, da je članek že danes objavljen. Drugače bi Vam že včeraj povedal za današnji izid.

Edino upam, da ne bo kakšnih zamer, ker me v njem omenja. Sem pač upošteval Einherjarjev nasvet in sem se predstavil kot član MotoristiPredParlament in verjetno zato omemba mojega imena. Ne vem če je tisto o Femi glih prav, ma dobro, važno, da se o tej problematiki govori in da se predstavi širši populaciji.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so brošurce narejene?

Bi prosil za nekaj deset izvodov, da na Motorazstavi podrobneje prikažemo nevarnost količkov pri zbiranju podpisov.

Tako da bi prosil če se mi jih lahko pošlje na naslov Moto Klub Kamnik, Bakovniška 30, 1241, Kamnik. Ali pa če se kako drugače dogovorimo o primopredaji .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...do kdaj imamo čas zbirat podpise? :hmm:

...sorč :worship: ...nisem vsega prebral...

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podpise poslji takoj, ko lahko...

Flyerji, ce bo vse po planu bojo jutri na koncertu na gospodarskem razstaviscu, ce bos tam povej, pa jih dobis, drugace pa po posti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dva lista prideta s strani enga mojega frenda!

Pa iz škofje loke naj bi prišla tud dva,pa ne vem če sta res.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj na gospodarcu sem bil malo razocaran - ogromno ljudi na motosvetu "pomaga" pri tej zadevi, vceraj pa je izgledalo, kot da je celotno zbiranje podpisov in motoristipredparlament samo v organizaciji nasega kluba - samo mi smo to nabirali, se dobro, da smo imeli dovolj ljudi.

No ja ne bi posebej omenjal maksija, ki je zrihtal, da je vsaj bila neka centralna lokacija za to zbiranje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce razočarana tud jaz, pa tud ne štekam logike, da nekateri včeraj niso hoteli podpisovat (kot da bi podpisali smrtno obtožbo) ... :?

Sicer je pa večina včerajšnjih podpisov in flajerjev, ki so ostali pri meni (da jih ne bo kdo iskal) :)

Ixs dobiš podpisne liste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči nisem mogel pridet. Bi prosil č mi lahko po pošti dostaviš al pa če se recimo v twinu dobiva al pa z šankom pustiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči nisem mogel pridet. Bi prosil č mi lahko po pošti dostaviš al pa če se recimo v twinu dobiva al pa z šankom pustiš.

Sej naceloma lahko tudi do kamnika pridem - motor je ze aktiven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej naceloma lahko tudi do kamnika pridem - motor je ze aktiven :)

ein!

da ne bi ti slucajno mim trzina hodu pa name pozabu :angry2: ...ejga :angry2: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj na gospodarcu sem bil malo razocaran - ogromno ljudi na motosvetu "pomaga" pri tej zadevi, vceraj pa je izgledalo, kot da je celotno zbiranje podpisov in motoristipredparlament samo v organizaciji nasega kluba - samo mi smo to nabirali, se dobro, da smo imeli dovolj ljudi.

No ja ne bi posebej omenjal maksija, ki je zrihtal, da je vsaj bila neka centralna lokacija za to zbiranje...

Einherjar zlati, ne vem če je glih fer, da pomoč pišeš v navednicah, ker nekateri res pomagajo in se trudijo kolikor pač morejo, da pri tej kampaniji pomagajo. Lahko bi prej na motosvet napisali, da potrebujete na koncertu pomoč in sem siguren, da bi se marsikdo dobil, ki Vam bi bil pripravljen pomagat, jaz vem da Vam bi. Že pred koncertom se je govorilo, da boste na koncertu pobirali vi podpise, zato nas je večina verjetno mislila, da ste z organizatorjem pač tako zmenjeni. Tudi včeraj na koncertu, so mi rekli, da podpise zbirate vi, nobeden pa ni omenil, da potrebujete pomoč. Nekateri so Vam podpise celo včeraj prinesli na koncert, vendar nobeden od Vaših ni niti besedice rekel, da potrebujete pomoč. Drugič rečte in se bomo dobili in Vam z veseljem pomagali.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjar zlati, ne vem če je glih fer, da pomoč pišeš v navednicah, ker nekateri res pomagajo in se trudijo kolikor pač morejo, da pri tej kampaniji pomagajo. Lahko bi prej na motosvet napisali, da potrebujete na koncertu pomoč in sem siguren, da bi se marsikdo dobil, ki Vam bi bil pripravljen pomagat, jaz vem da Vam bi. Že pred koncertom se je govorilo, da boste na koncertu pobirali vi podpise, zato nas je večina verjetno mislila, da ste z organizatorjem pač tako zmenjeni. Tudi včeraj na koncertu, so mi rekli, da podpise zbirate vi, nobeden pa ni omenil, da potrebujete pomoč. Nekateri so Vam podpise  celo včeraj prinesli na koncert, vendar nobeden od Vaših ni niti besedice rekel, da potrebujete pomoč. Drugič rečte in se bomo dobili in Vam z veseljem pomagali.

Pozdrav od Roberta

se men zdi da je blo okoli teh podpisov toliko recenega in toliko prosenj je blo izrečenih za pomoč pri zbiranju da je tole malo.....ehm.. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjar zlati, ne vem če je glih fer, da pomoč pišeš v navednicah, ker nekateri res pomagajo in se trudijo kolikor pač morejo, da pri tej kampaniji pomagajo. Lahko bi prej na motosvet napisali, da potrebujete na koncertu pomoč in sem siguren, da bi se marsikdo dobil, ki Vam bi bil pripravljen pomagat, jaz vem da Vam bi. Že pred koncertom se je govorilo, da boste na koncertu pobirali vi podpise, zato nas je večina verjetno mislila, da ste z organizatorjem pač tako zmenjeni. Tudi včeraj na koncertu, so mi rekli, da podpise zbirate vi, nobeden pa ni omenil, da potrebujete pomoč. Nekateri so Vam podpise  celo včeraj prinesli na koncert, vendar nobeden od Vaših ni niti besedice rekel, da potrebujete pomoč. Drugič rečte in se bomo dobili in Vam z veseljem pomagali.

Pozdrav od Roberta

Ok, prejsnji post je bil mal bolj "agresivno" sestavljen, kot je bil misljen. Ne nismo rabili pomoci, nas je bilo dovol. Od nas sva samo dva aktivna pri MPP (una dolga beseda), pa vendar so vsi ostali nasi clani/prospecti/supporterji priskocili. Sej ni bilo panike, da bi res rabili pomoc, ampak ponudil se pa tudi ni noben...

Se dobro da imamo prijazne in uporabne supporterje :OK: :worship: :worship: :OK:

Ne sekiraj se robert, ni tako hudo kot se bere - cilj je le bil dosezen (nabrali smo se kar nekaj podpisov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se men zdi da je blo okoli teh podpisov toliko recenega in toliko prosenj je blo izrečenih za pomoč pri zbiranju da je tole malo.....ehm.. :doze:

Nisi razumela mojega posta. Govorim o zbiranju podpisov na koncertu in ne na splošno. V moji režiji sem zbiral tudi sam podpise ter jih tudi poslal naprej ter zrihtal, da se je članek o zaščitnih ograjah objavil v Primorskih Novicah. Vsak pač naredi kar je v njegovi moči, da bi glede zaščitnih ograj dosegli zastavljeni cilj. Še enkrat Nagaya, govoril sem za včeraj.-) in ne za splošno podporo projektu.

Einherjer, nič bat, se ne sekiram, sem samo povedal moje mnenje:)))

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!