Skoči na vsebino

Motoristi pred parlament


micamaca

Priporočene objave

Hvala! Ne bom zdržal do sobote, zato bom raje počakal tri ure :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo od njih, da so že kar en teden vnaprej napovedal prispevek. (če že GP ne prenašajo več :angry2: ) pa očitno bo tudi predstavljen tako nekako kot smo si želeli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več bi si že težko želeli, ... najava za naslednji teden v trajanju nekja minut in naslednji teden na polno, ... fantje čestitke. :OK:

Zoolo

P.S.: Moje mnenje zelo korektno napovedano in komentirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino upam, da ne bodo zamerili tisti, ki so podpisali in niso motoristi, kajti povdarjeno je bilo, da je do sedaj peticijo podpisalo 1500 motoristov.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Telih 1500 motoristov sem tudi jaz opazil, ah jebi ga. Aja pa hotschko, super frizura :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če niso motoristi fizično, so pa mogoče po duši. :hmm: Mislim, da takega spodrsljaja ne bo nihče zameril. Prej bi se morali po glavi popraskati motoristi, ki še niso podpisali in jih ni med teh 1500.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam! Mogoče jim pa bodo prispevki tako v časnikih kot tudi na TV dali mislit in bodo tudi oni podpisali. Oziroma bodo podpisali tudi tisti motoristi, ki prej niso hoteli.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji teden (če mi uspe, če ne pa še en kasneje) dostavim nekaj čez 50 novih... poleg 30 prejšnjih... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boste verjeli, celo pri Cosmopolitanu zbirajo podpise. :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boste verjeli, celo pri Cosmopolitanu zbirajo podpise. :yea2:  :yea1:

Imaš mogoče kak scan oz. link?

Drugače imam pa jaz pri roki 47 podpisov še trije listi se podpisujejo okrog, pričakujem, da bodo vsaj na pol polni, se pravi 80-90 novih podpisov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism mislu na članek v reviji, ampak uredništvo revije, saj je urednica tudi motoristka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si motoristi natocimo cistega vina!

C, c, c, to pa ne, no :nono: Alko pa motor pa res ne gresta skupaj. Natoči si raje kozarec vode, ti bo takoj bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!