Skoči na vsebino

Motoristi pred parlament


micamaca

Priporočene objave

Pogledal posnetek na netu in mi je bil prispevek všeč, čeprav sem se spomnil nekaterih znancev, ki jih ni več med nami, in mi je postalo malo tesno pri srcu.

Je dal pa Hanzi zanimivo idejo -Trenja. Tukaj bi se dalo veliko povedati in to celo iz oči v oči. :OK:

Če so le kakšne veze ipd. na popu bi blo to super.

Hočko in bladzo: vama in vsem ostalim, ki ste pri projektu, pa čestitke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da ne bo debata spet zašla kot se je to zgodilo v Medvodah, ko se kar naenkrat ni več debatiralo o namenu "zaščitnih" ograj, ampak o tem zakaj motoristi sploh padajo pod ograje :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem dobil jaz občutek na Trenjih (čez približno dva tedna bo eno leto), je voditelj precej "nepripravljen in brez cilja" in on samo nekako vodi pogovor, pred oddajo pa mislim da ne ve kje in kako se bo oddaja končala. O:-) , pa še sam problem je premalo "vseslovenski" da bi ga uvrstil v Trenja. Če pa gremo v Trenja moramo pa definitvno pripraviti čimveč gradiva za oddajo (filmi, slike, analize, statistika in vse to pravočasno dati na voljo da uvrstijo kaj v oddajo, v sami oddaji pa imeti dovolj na veliko stiskano (min A4) razne grafe, tabele in podobne zadeve s katerimi bi lahko spodbijali nasprotnikove trditve oziroma zagovarjali svoje. Jaz osebno lani nisem imel namena iti v Trenja, ker sem čakal v bolnici na operacijo (en teden kasneje sva se Jure007 s tvojim očetom oziroma stricem (Trzin)skupaj pritoževala nad zdravstvenim sistemov v SLO v parku Petra Držaja :fight2: )pa so me ob 2 popoldne izpustili, kličem Slaka in uletim praktično direkt iz bolnice pred kamero prakitčno čisto nepripravljen.

Mogoče bi preko Stropnika in Stanovnika prej prišli v Preverjeno :hmm: saj se kar nekaj bencina prelije v tej oddaji.

Bi recimo "preverili" če mrtvi živali stebriček odtrga ud. Bi že kakega mesarja prepričali ali pa KOTO da nam kako "posodijo" da jo zadrsamo v stebriček pri "ustrezni hitrosti". Čeprav dvomim da bi to objavili ali pač, posnetek bi bil pristen.

Seveda sem pripravljen iti pred kamero čeprav za tednik nekako nisem zbral poguma O:-) kakega posebnega vabila pa tudi nisem dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno objava ne zahteva več kot 5 minut dela za računalnikom, pa se ni naredila. Vsi smo motoristi, vsem se lahko zgodi, da bomo kdaj "pojahali" količek. Večina se nas trudi po svojih najboljših močeh, da bi poštimal te ograje... Eni pa niti ene ušive (toda za motoriste zelo pomembne novice) ne morjo dat gor na prvo stran Motosveta.

Žal motosvet.com ni naša polna zaposlitev in delamo v svojih rednih službah. Žal je naneslo tako, da časovno enostavno ni zneslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem dobil jaz občutek na Trenjih (čez približno dva tedna bo eno leto), je voditelj precej "nepripravljen in brez cilja" in on samo nekako vodi pogovor, pred oddajo pa mislim da ne ve kje in kako se bo oddaja končala. O:-)

ja, sej to je objektivnost - da res ne morjo vedet vnaprej, kateri argumenti bodo prevagali ... in slak je predvsem "moderator" - skrbi za potek komunikacije, enostanskosti/mnenja pa naj si ne bi privoščil!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi predlagal, da se na www.motoristipredparlament.com doda rubrika v smislu "mediji o tej problematiki", kjer naj bi bili zbrani vsi clanki objavljeni v slovenskih medijih o tej problematiki (slike, filmi, zvok)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar oddal "svoje" podpise peco-tu, tako da v torek ali v sredo dobite še slabih 100 podpisov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se tudi zbirajo podatki, na katerih ovinkih, predelih v Sloveniji so motoristi že podlegli količkom, mislim, da ne bi bilo slabo, da bi tudi ti podatki bili razvidni na www.motoristipredparlament, predsem v namen, da se podatki ne bi podvajali, kajti veliko motoristov pošilja razne stvari preko pošte in ne vedo, kaj je bilo že dostavljeno.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sem včeraj prav razumel, naj bi bil problematiki zaščitnih ograj posvečen tudi del predavanj danes v Kamniku - vsekakor pa se tam zbirajo podpisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ixs: Se boš v sredo slučajno kej zadrževal na 3M, da ti predam podpise.  :hmm:

Ti lahko kar jaz zanj odgovorim - ne bo... Tam nasih ne bos ravno videl... Je mal brez veze - se pir je predrag.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti lahko kar jaz zanj odgovorim - ne bo... Tam nasih ne bos ravno videl... Je mal brez veze - se pir je predrag.

Je pa tam skoraj vedno Bladzo ali kdo drug do Maksija, ki lahko prevzame papirje in jih preda naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ixs: Se boš v sredo slučajno kej zadrževal na 3M, da ti predam podpise.  :hmm:

Na 3M ravno ne zahajam vendar je res, kot je zapisal Lucky, da se lahko obrneš na MAKSI člane in podpise predaš njim. Če jih ne poznaš ti sam vprašaj če kdo ve če je Bladzo kje al pa kdo od MAKSI-ja pa mislim, da ne bo panike da jih kdo ne bi poznal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: hm, političnih :eek: :eek: :eek:

sej naumo belih ograj gor šraufal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 3M ravno ne zahajam vendar je res, kot je zapisal Lucky, da se lahko obrneš na MAKSI člane in podpise predaš njim. Če jih ne poznaš ti sam vprašaj če kdo ve če je Bladzo kje al pa kdo od MAKSI-ja pa mislim, da ne bo panike da jih kdo ne bi poznal!

Bom probal jest to v sredo izvest. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skladno z včerajšnjimi pogovopri in dogovori vabim MOTORISTE PRED PARLAMENT da se zberemo prihodnji torek 12.4.2005 19:00 v Clubhouseu Firestarter v Ljubljani, Hajdrihova 21, Kolezija - VIč in dorečemo kako bomo aktivno nastopili naprej!

Trenutno je zbranih že okoli 2000 podpisov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skladno z včerajšnjimi pogovopri in dogovori vabim MOTORISTE PRED PARLAMENT da se zberemo prihodnji torek 12.4.2005  19:00 v Clubhouseu Firestarter v Ljubljani, Hajdrihova 21, Kolezija - VIč in dorečemo kako bomo aktivno nastopili naprej!

Trenutno je zbranih že okoli 2000 podpisov!

Če mi bo delo dopuščalo bom poizkušal priti tudi jaz v LJ.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.motoristipredparlament.com/prispevek.avi je prispevek iz tednika - zal je zvok malo cuden (neki piska zraven), drugi zal pa je zato, ker ima stvar 50 mega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem na tromostovju oddal 2 lista podpisev. Upam, da bosta kaj pomagala :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skladno z včerajšnjimi pogovopri in dogovori vabim MOTORISTE PRED PARLAMENT da se zberemo prihodnji torek 12.4.2005  19:00 v Clubhouseu Firestarter v Ljubljani, Hajdrihova 21, Kolezija - VIč in dorečemo kako bomo aktivno nastopili naprej!

Trenutno je zbranih že okoli 2000 podpisov!

Kaj to še vedno drži, da ne bi hodil zastonj v Ljubljano? Mi kdo zna vsaj približno povedat kje je to? Je zraven kakšna bolj znana stvar, za orjentacijo?

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!