Skoči na vsebino

Motoristi pred parlament


micamaca

Priporočene objave

OGRAJA NAJ VARUJE ... NE PA, DA UBIJA!!!

Neučinkovito in nezanimivo za čimširšo ciljno publiko! Zakaj?

Ker je večina te publike v avtomobilih. In te ograja v glavnem samo varuje.

Dokler niso osebno prizadeti ob nevarnosti ograj, je za njih nezanimivo.

Postane pa zanimivo in nevarno, ko gre za njihove otroke na skuterjih.

Zato menim, da naj sedajšnji naslov o skuterjih in nizkih hitrostih, ki jih že pripeljejo v nevarnost, kar ostane.

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fire, nekaj je nujno vedeti. Plakat mora vzbuditi pozornost nemotoristov.

Nam motoristom ni treba nič razlagati. Vse to vemo in poznamo. Zato je ostale treba malo "naokol prinesti" in narediti naslov ki se prime njih, ne nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fire, nekaj je nujno vedeti. Plakat mora vzbuditi pozornost nemotoristov.

Nam motoristom ni treba nič razlagati. Vse to vemo in poznamo. Zato je ostale treba malo "naokol prinesti" in narediti naslov ki se prime njih, ne nas.

To pa si lepo povedal.Se strinjam s teboj. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fire, nekaj je nujno vedeti. Plakat mora vzbuditi pozornost nemotoristov.

Nam motoristom ni treba nič razlagati. Vse to vemo in poznamo. Zato je ostale treba malo "naokol prinesti" in narediti naslov ki se prime njih, ne nas.

Povedati pa mora tudi nekaj o vsebini!

Lahko se npr. sem in tja po plakatu namečejo izrezani časopisni naslovi (izmišljeni)...

Ograja petnajstletnika priklenila na voziček

Ograja ubila motoristko

Ob trku z ograjo življenje izgubil mladenič

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV se povsem strinjam s tabo, ampak vec kot je idej,

lazje se odlocis kako in kaj se koga prime.

Moral sem se pac oglasiti... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je kaj z podpisi koliko jih je ?

premal...zadeva je nekaj zaštartala ampak se je spet umirila...mislim da imamo ene 5 podpisanih listov. Ne vem sicer zakaj se ne pošilja redno, da bi imel boljši pregled kolikor čese je...sploh zato ker se bližaju interviewi in dogodki.

DEJTE VSI KI IMATE KAKŠEN PODPIS - cel list poslat čimprej!!!!

Podpise pa bomo zbirali tudi na prireditvi ki bo marca na gospodarskem razstavišču - za motoriste reševalce...tako da vabljeni vsi!

Podpise zbiramo tudi v klubskih prostorih Moto kluba firestarters v ljubljani! Če kdo ve še za kakšno točko kjer se zbirajo podpisi - naj le to objavi v forumu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ravno razmišljal da bi danes tja dostavil še več podpisnih listov!!!

Ali je tega dovolj?!

Ce si mislil na Twina... potem tega ni tam.Vsaj zdi se mi. Razen ob torkih, ker nas predsednik to s seboj nosi.

Je pa tam dosti motoristicne klijentele tudi ob sredah in cetrtkih. Najbolje bi se bilo z Jano zmeniti, pa da potem poslje. Ali pa jest prinesem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo nekaj naj opozorim: na www.motoristipredparlament.com je v slide showu navedeno, da ograje postanejo rezilo nad 40 km/h, drugje pa, da nad 30 km/h. Naj bo povsod ena stevilka. Sam sem za nad 30 km/h, saj kolikor sem zasledil iz nemske studije, postanejo rezilo pri 32 km/h.

lp

ps: od mene ziher pricakujte en podpisni list, sam ni se v celoti podpisan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prvi osnutek letaka - stvar je take velikosti, da se bo dalo na en A4 list natisniti 3.

Popravljeno . Popravil Einherjar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letak mi je sicer vsec, samo tisto o ''visokih stroskih'' bi raje izpustil, saj bo marsikdo zares vzel, kako drago to pride. Raje bi dodal tisto primerjavo z internet strani o tem, koliko npr. stane v nesreci poskodovana oseba ter koliko ograje bi lahko za to naredili.

Aja, pa ozadje na strani, kjer je tekst bi naredil bolj blago, ker se zadnji del teksta zaradi podlage tezko prebere.

drgac pa kar tko naprej!!!! :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz strani mariborskih skuteristov sta dve strani podpisov že polni :OK: Zanima pa me, če lahko dam liste v podpis nepolnoletnim osebam oz. osebam starimi nad 15 let?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz strani mariborskih skuteristov sta dve strani podpisov že polni  :OK:  Zanima pa me, če lahko dam liste v podpis nepolnoletnim osebam oz. osebam starimi nad 15 let?

podpisi mladoletnih oseb nam ne koristijo, predlagam pa, da se zbirajo kljub temu, recimo na locenem podpisnem listu, ker po mojem je tudi dobro vedeti kaksno podporo nam nudijo "skuteristi" (nic slabega misljeno). recimo, ce pride do www.motoristipredparlament.com...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz strani mariborskih skuteristov sta dve strani podpisov že polni  :OK:  Zanima pa me, če lahko dam liste v podpis nepolnoletnim osebam oz. osebam starimi nad 15 let?

In vsi ti mladoletni motociklisti imajo starše ali skrbnike, ki so sigurno polnoletni. Staršem in skrbnikom predstavite zadevo in naj jo pol oni peljejo naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se bosta se kar oci in mami gor podpisala...dedek pa valjda tudi ne bo izstopal. :OK:

Daš za podpisat eni albanski family ti zapolnejo 4 liste :lol1: :lol1: :lol1:

Brez zamere :lol1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tale letak deluje kot osmrtnica na prvi strani. Zadnja pa absolutno presvetla ker se teksta ne da prebrat.

nova internetna stran je www.zmks.com

Popravljeno . Popravil jezdec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno se ta letak bolj dopade ker ima ravno ta efekt - osmrtnice. NA zadnji strani pa naj bi se zg. del kjer je v ozadju - nad ograjo trava - zadevo popravilo in naredilo modro da se bodo črke bolj vidle....

Zadeva še ni šla v tisk! KAj misli o letaku ZMKS?! Povejte svoje, lahko tudi v PM - meni Hotchoku, Bladzotu,...

LP

IXS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto o ''visokih stroskih'' bi raje izpustil, saj bo marsikdo zares vzel, kako drago to pride.

lp

Se strinjam, da odstranimo stavek o visokih stroških, ker v bistvu niti ni res, da je drago. Lahko pa omenimo, da obstajajo dobre in enostavne rešitve s ceno 12EUR na tekoči meter ograje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!