Skoči na vsebino

Motoristi pred parlament


micamaca

Priporočene objave

Sem bil skozi v dvomih, da bo tole v dveh dneh zmontirano, pa ne zato ker se ne bi dalo ,ampak zaradi napovednikov in podobnih zadev.

važno da bo čimprej, vsaj enkrat do 1. maja O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da grejo nekaterim naše motoristične revije na k...., vendar zakaj se ne bi tudi Motorista in MotoSi kontaktiralo, da bi tudi oni o tem kaj napisali. Vseeno določena populacija te revije kupuje. Ali je mogoče že kdo z njimi stopil v kontakt? Ali mislite, da bodo kar sami od sebe kaj napisali, ker so o tej stvari sigurno že kaj slišali?

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da grejo nekaterim naše motoristične revije na k...., vendar zakaj se ne bi tudi Motorista in MotoSi kontaktiralo, da bi tudi oni o tem kaj napisali. Vseeno določena populacija te revije kupuje. Ali je mogoče že kdo z njimi stopil v kontakt? Ali mislite, da bodo kar sami od sebe kaj napisali, ker so o tej stvari sigurno že kaj slišali?

Pozdrav od Roberta

Hm, a ni naloga specializiranih medijev, da poročajo o dogodkih na področju, katerega obravnavajo? Večinoma spremljajo Motosvet, kjer vse skupaj dogaja. Torej vedo za to. A zdaj naj jim pa še članke pišemo? Najbrž vsi čakajo kakšno tiskovno konferenco, kjer se bo jedlo in pilo, tekste bodo pa že itak dobili pripravljene na cedejih. No ja, vsaj za ene vem, da bodo verjetno kaj napisali, saj so bili včeraj zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me je klicala novinarka iz tvs1 in mi povedala, da bo prispevek objavljen naslednji četrtek, do takrat bo dobila še kakšno izjavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, a ni naloga specializiranih medijev, da poročajo o dogodkih na področju, katerega obravnavajo? Večinoma spremljajo Motosvet, kjer vse skupaj dogaja. Torej vedo za to. A zdaj naj jim pa še članke pišemo? Najbrž vsi čakajo kakšno tiskovno konferenco, kjer se bo jedlo in pilo, tekste bodo pa že itak dobili pripravljene na cedejih. No ja, vsaj za ene vem, da bodo verjetno kaj napisali, saj so bili včeraj zraven.

Nisem mislim, da bi jim mi pisali članke, to je njihovo delo, ampak, da se z njimi dogovori, da tudi oni o tem kaj napišejo. No, če praviš, da so bli prisotni, potem bodo že kaj objavili tudi oni sami.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej motoSI, št. 4 (november 2004), str. 103

ne kar nekaj šimfat u prazno :nono:

Nisem šimfal, ampak sem le vprašal oziroma dal predlog, zato bi mi lahko normalno povedal, da je MotoSi to pač objavil in ne, da mi tle nekaj pizdiš. Ne pretiravaj! Priznam nimam MotoSI št.4, imam pa Motorista in v njem ni nič! Vsem privržencem oziroma snovalcem revije MotoSI se iskreno opravičujem .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem se ze bal, da ne bo tega prispevka, sedaj pa, ko je objavljen lahko recem samo bravo nasi, le tako naprej. hocko dobro opravljeno. upam, da bo tudi tednik predstavil problematiko na podoben nacin.

kaj pa hvala gaber, ker si novinarja zrihto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov za podpisane podpisne liste:

MATEJ REPANŠEK

GRASSELLIJEVA 2

1000 LJUBLJANA

lahko pa jih oddate tudi osebno vsak torek od 18:00 ure dalje v Clubhouseu Firestarter - Ljubljana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem šimfal, ampak sem le vprašal oziroma dal predlog, zato bi mi lahko normalno povedal, da je MotoSi to pač objavil in ne, da mi tle nekaj pizdiš. Ne pretiravaj! Priznam nimam MotoSI št.4, imam pa Motorista in v njem ni nič! Vsem privržencem oziroma snovalcem revije MotoSI se iskreno opravičujem .)

Pozdrav od Roberta

šimfanje je letelo na luckyja .)

...pa a nisem lepo povedal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, name je letelo. No, evo ti odogovor. Za to objavo sem vedel in jo prebral. V redu. Kaj pa zdaj? Cajtengi niso knjige, ki so napisane enkrat za vselej in se k njim, če so dobre, radi vračamo. Od novembra je preteklo veliko vode, začeli so se zbirati podpisi, pošiljati pisma na pristojne organe, v medijih pa nič. A je to zate poročanje? Pa v svojem pisanju nisem imel v mislih samo MotoSija in Motorista, ki sta nam še najbolj blizu in se da nanju posredno ali neposredno kolikor toliko vplivati. Ampak slovenski medijski prostor se ne omejuje na ta dva. Tu so še vse kvazi avto-moto revije, pa spletni mediji, pa Tv oddaje. Ozri se malo naokoli in ne bluzi. :slap: (sorry, si nisem mogel pomagat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ozri se malo naokoli in ne bluzi.  :slap: (sorry, si nisem mogel pomagat)

Nimaš se za kaj opravičevat .) , ti dam čisto prav .... sam sem nekako razumel da je bilo govora o moto revijah, ki pa sta pri nas le 2 in od teh sam berem samo motoSI v kateri sem zasledil članek, zato sem ti tudi napisal tisto kar sem napisal (ciljal sem na tisti del da pričakujejo tiskovko z brezplačno pogostitvijo).

No vsekakor upam, da bo v prihodnje tega več v medijih :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me je klicala novinarka iz tvs1 in mi povedala, da bo prispevek objavljen naslednji četrtek, do takrat bo dobila še kakšno izjavo

Ma naj gre tale novinarka malo v ...... . Sem se zanesu na tole izjavo, zdaj pa izvem, da je prispevek bil že danes. Grrrrrr..... Mi lahko kdo pove kdaj pride ponovitev?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!