Skoči na vsebino

Motoristi pred parlament


micamaca

Priporočene objave

Ej kje se da dobit letake?

Drugač pa bom jaz tud prinesel ene par podpisanih listov.

:OK:

Tud na razstavi boš lahko kakšnega dobil :OK:

Aja, če še nisem povedal naj povem, da se bodo podpisi zbirali tudi na motorazstavi v Kamniku :OK:

No lahko pa tud podpisni list pri nas pustite takrat, če vam je lažje, pa bomo mi dostavili vse liste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne pozabite na TEDNIK! :D

Men pa neki ne da miru.

Vemo, vsi vemo, kolk so te ograje motoristom nevarne. Eni so stvar vzeli zelo resno, poprijeli za delo - naredili spletno stran, sprintali predpise, začeli zbirat podpise, zrihtali, da bo prispevek na TV Tedniku,...

Enim pa enostavno visi dol.

Veliko ljudi bere motosvet in ni prijavljenih v forum, niti ga ne bere. Zato sem odgovornemu pred dvema dnevoma poslal PM, v katerih sem mu predlagal oz. ga prosil, naj na prvi strani objavi novico, da bo danes na TV Tedniku prispevek o Smrtno nevarnih cestnih ograjah.

Danes zjutraj sem mu poslal še mail, da ga spomnim.

Ura je 14:35, prispevka še ni. Folk po službah počasi ugaša računalnike,....

Verjetno objava ne zahteva več kot 5 minut dela za računalnikom, pa se ni naredila. Vsi smo motoristi, vsem se lahko zgodi, da bomo kdaj "pojahali" količek. Večina se nas trudi po svojih najboljših močeh, da bi poštimal te ograje... Eni pa niti ene ušive (toda za motoriste zelo pomembne novice) ne morjo dat gor na prvo stran Motosveta.

Zelo sem razočaran

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej: :worship:

PS: Moderatorji imajo polne roke dela z brisanjem postov, kjer se nabija tja v tri dni in se folk ne drži tem; a glej ga zlonka: prav danes napišem eno pikro pripombo v temi "kamniške moto razstave" (predvsem na račun moderatorja-policaja), pa moje objave v 30 min. ni nikjer več, a njegovo "modrovanje" je pa kar gor obležalo; čudno, čudno kako so gospod odreagirali ...

Stavit gred, da ob 18.00 tudi tega mojega pisanje ne bo več ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal! Za mene dober prispevek, skrbi me le, da ne bi pristali na montažo dodatne ograje, ki ne sega do tal. Kot sem DDC razumel so pripravljeni prav to ograjo, ki ne sega do tal montirat čez mesec ali dva.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, men tud neki smrdi, ker je bil tipček rahlo preveč ustrežljiv glede tega montiranja..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem rekel, je bil prispevek dober, edino upam, da je bil del, ki govori o dodatni ograji razumljen. Predvsem v delu, kjer govori sodni izvedenec, da dodatna lamela ne bi bila rešitev. Upam, da so gledalci razumeli, da gre to za dodatek, ki ne sega do tal, ker ne bi rad, ko bom jutri še koga vprašal za podpis, da bi mi rekel, kaj klinc se šopiriš, saj so itak rekli, da vam dodatna lamela ne pomaga oziroma kaj se bunite saj so vam že takoj pripravljeni posodobit ograje.

In še nekaj kar me je zmotilo, je bila ocena umrlega motorista. Po raziskavah naj bi bil umrli motorist, če se lahko tako izrazim, vreden tri milione EUR, kar res znese za 240 km ograj, medtem ko je bilo na prispevku omenjeno tri milione tolarjev, to pa je le za kilometer ograj. Tle mi nekaj ne štima.

Drugače, pa upam, da bo ta prispevek zbudil tudi tiste, ki zdaj "spijo".

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj, tisto zgoraj nisem napisal zato, da bi kritiziral, ampak sem le razmišljal ali je bilo normalnemu smrtniku vse razumljeno.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je 3 mio € in ne po podatkih IVZ ampak IRRS. Čudno da nina to praviln opovedala saj mislim da je hočko to povedal pred kamero :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo editiram prejšnjo objavo:

Res je, 3 mio € in ne SIT in ne po podatkih IVZ ampak IRSR. Čudno da Nina ni to pravilno povedala saj mislim da je Hočko to povedal pred kamero in da je imela ta znesek posnet na trak :hmm:

Kar je pa tisti na DDC povedal pa sem jaz napisal takoj po snemanju nekako takole: Samo še na nas čakajo da jim povemo kje naj jih zmotirajo, v katero pa močno dvomim saj nimajo še niti potrjene izvedbe kaj šele da bi zares začeli montirat. Tisto rešitev ki pa so jo prikazali pa seveda ni sprejemljiva iz razlogov ki jih je navedel tudi sodni izvedenec.

Sicer pa sem med reklamami gledal POP in ker imam nekaj izkušenj s Trenji, nekateri imate veze na Popu mogoče bi lahko še na POP dali kako pobudo za snemanje recimo za Preverjeno ker v Trenja vprašanje če bi prišli O:-) (ali pač če bi se dovolj mnenja "trla") čeprav voditelj vozi motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober prispevek danes v tedniku! Zelo pohvalno! :)

tadej, se strinjam s tabo, popolnoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tadej, se strinjam s tabo, popolnoma.

a to glede tega, kaj kdo spet ni naredu, pa "bi mogu"? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!