Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

obstoječo plastiko, bi popravil, do taksne meje, da bi jo lahko dal nazaj na motor, dokler se ne bi prodajala kakšna rabljena. Ker to koliko bos dal za plastiko, in to samo eno, bi si rajši kupil polieste.

Sicer pa kakor komu pase.

Koci kako napreduje projekt?

Lp

evo, ogrodje je skoraj končano, samo sem ugotovil da gre premalo v špico, zato ga bom jutri do konca popravil, bo pa nekaj takega:

post-9362-125969957718_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ti gre!! A ta okvir maš namen oblepit z salotejpom pa tkanino čez al maš kako drugo tehniko??

P.S.- hlapi znajo bit zabavni ja :) ....sprobu že vse od poliestra do razrečil, najbol je pa poču Lavacol hahaha. Uffff bo treba začet gas masko uporablat.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mal več povej kako si deklc porihtu, ker jst tud morm neki nardit,kaj ti si to v karbon dau al kaj, sej to podobno delaš kot s poliestrom samo vlakna so druga tko si jst predstavlam k sm laik o tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je poliester, samo verjetno ti ne poznaš vseh vrst steklenih vlaken, imaš samo vlakna (tkanina) in predivo

tkanina:

steklena.jpg

in predivo (roving):

Glass-Fiber-Woven-Roving-E-C-Glass.jpg

no tisti deklc sem delal z rovingom, in sicer 200-gramskim (200g/m2, zadnjo plast rovinga sem položil na že prej posušen deklc pomazan s smolo in počakal da se posuši in prebarval, ker se mi ni dalo kitat, pa še karbon efekt dobiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha bom probu pa bom vidu če bo ratal, k si reku da si poštrihu to k s črno, pa še to kje se kup ta rowing 200, kr jst tm k sm kupovau ma samo vlakna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ponavadi v trgovinah z barvami in laki, pr nas v NM recimo imajo v mak-u tole, sam rečt moraš da prav predivo (roving) nucaš, stane pa 0,22m2 2€ pri nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kar lepo, mogoce bi jaz naredil se ozjega v slogu zx-rr. Ampak da sem nardis, je dost vredno!

Kaj mas pa na tanku eno crto, a je blo to svasano??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepo, kapo dol :worship: . Si res lepo linije ujel.

Sam tudi na svoji neki delam, pa bomo videli kaj bo iz tega.

RHonda če se ne motim je to samo kot pokrov :hmm::?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ožjega? zelo težko, mislim dalo bi se ampak potem se ne da tako lepo linij speljat, pa še en kup štromarije je v zadku, ki je že zdaj šla komaj noter........tisto ni švasano, to je samo pokrov rezervoarja, spodaj je zelen v originalu (saj se vidi na eni sliki malo zelenega), je pa v dveh delih pokrov, tam pri sedežu je spodaj rezervoar, pod sprednjim delom pa airbox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super zadek!!!:OK::OK:

Še en dokaz da se da tudi v domači delavnici z omejenimi resursi marsikaj naredit!!:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da se je pri nas zato ne da homologirat, ker imamo nek predpis, ki omenja koliko morata biti žmigavca narazen eden od drugega, tukaj sta pa čisto skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da se je pri nas zato ne da homologirat, ker imamo nek predpis, ki omenja koliko morata biti žmigavca narazen eden od drugega, tukaj sta pa čisto skupaj

Mah, js bi to še zmer kupu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je zadnja luč z inegriranimi žmigavci pri nas ilegalna?

Glede na to, da so LED, se bi jih sigurno opazilo velik bolše od originala.

Klikni za demonstracijo

Na motorju žmigavci in ogledala niso potrebna. Namesto prvih nakažeš smer z roko, namesto drugih pa imaš pogled čez ramo. Torej na tehničnem rečeš, da ni žmigavcev, saj bi zadnje pobral dol, drugače pa daš za tehničnega original nazaj gor.

Tudi jaz gledam za tako lučjo, vendar nikjer ne najdem prikaza delovanja v obliki filmčka. Vse predstavitve so gif ali podobni fajli in je nemogoče ocenit s kakšno frekvenco utripa žmigavec. Nočem pa, da utripa kot novoletna jelka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju žmigavci in ogledala niso potrebna. Namesto prvih nakažeš smer z roko, namesto drugih pa imaš pogled čez ramo. Torej na tehničnem rečeš, da ni žmigavcev, saj bi zadnje pobral dol, drugače pa daš za tehničnega original nazaj gor.

Tudi jaz gledam za tako lučjo, vendar nikjer ne najdem prikaza delovanja v obliki filmčka. Vse predstavitve so gif ali podobni fajli in je nemogoče ocenit s kakšno frekvenco utripa žmigavec. Nočem pa, da utripa kot novoletna jelka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prehitro utripajo zamenjaš rele žmigavcev ali pa preprosto vežeš uporček (tko sem jst naredu nasvojmu) pa se zmanjša frekvenca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!