Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

Predvidevam da bo iz poliestra, samo bolj ko premišljujem, manj mi jasno kje boš začel oz. kako.

Pozna mogoče kdo kakšno stran, kjer bi bil vsaj kakšen podoben postopek, ne nujno za motor?

Aja pa sori za :topic: nebom več :blush:

To se po moje tko nardi, kt mojstri skupi sestavlajo plastiko iz 20 delov. Kupu bom 07 zadek iz poliestra, pol ga bo mojstr dau na pol, vmes dau še mal pač nečesa, da bo plastika dalša (ker ma 05 dalši zadk) pol bo pa še une pritrdilne točke mal razgenu, al kukr kol modificeru tok da bo gor pasal. Se mi zdi, da nebi smeu bit problem.

Ampak do takrat je še dolga, če bo to kdaj bo proti koncu sezone 10.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prvo kot prvo gre ene 20cm geštela stran :D , pol pa porezat tiste dele ki jih nebom rabil, nato bo treba z lesenimi palčkami nardit ogrodje (okostje), čez gre najlonka za obliko, in nato poliester......potem pa ogromno kitanja in brušenja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se po moje tko nardi, kt mojstri skupi sestavlajo plastiko iz 20 delov. Kupu bom 07 zadek iz poliestra, pol ga bo mojstr dau na pol, vmes dau še mal pač nečesa, da bo plastika dalša (ker ma 05 dalši zadk) pol bo pa še une pritrdilne točke mal razgenu, al kukr kol modificeru tok da bo gor pasal. Se mi zdi, da nebi smeu bit problem.

Frend je pred leti na cbr 900 l.98 zadek od cbr954.Pa je raje kr komplet zadnji nosilec zamenjal in priredil.Ga je poceni dobu mal zvitega.Zgledalo je pa kot mora!Na yzf 750 pa je frend dal zadek od moje R1 in ni rabil nič kaj predelovati.

Mogoče bi prišu v poštev zadek od novega Z1000-je podoben in vsaj meni lep.Čeprav jz bi zdaj mel zadek samo od RSV4,ker je res :worship::worship: Že,ko sem ga videl na naked Apriliji na EICMA v Milanu leta 2007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend je pred leti na cbr 900 l.98 zadek od cbr954.Pa je raje kr komplet zadnji nosilec zamenjal in priredil.Ga je poceni dobu mal zvitega.Zgledalo je pa kot mora!Na yzf 750 pa je frend dal zadek od moje R1 in ni rabil nič kaj predelovati.

Mogoče bi prišu v poštev zadek od novega Z1000-je podoben in vsaj meni lep.Čeprav jz bi zdaj mel zadek samo od RSV4,ker je res :worship::worship: Že,ko sem ga videl na naked Apriliji na EICMA v Milanu leta 2007

Jaz, če bom kaj naredu bom dau od 07 zadek gor.

:topic:Še vedno me zanima, kater mojster zna lepo zmodificerat poliester.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stranski izpuh izdeluje firma HP.Kolega ga je imel na ZX10 l.2006 in ima glas :worship:

Sam je potrebno ob montaži prestavit tisti kable,ki odpirajo "ventil" na izpuhu.Izpod sedeža pod motor.Kako je na 636 ne vem

Imate pa,če vpišete v gogle "scarico HP ninja 636 2005" že pod prvo najdeno linke do zvoka,slik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kaj boš to nosu nekomu delat, to morš sam nardit če ne ni nič, ker sam najbolj veš kaj hočeš

Jah če mu prnesš plastiko pa rečš: "Nared, da bo gor pasala," ne more glih narobe narest, sej mu razložiš kako hočš met narjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@koci kolk denarja? :OK:

@prevtzer tebi ga bo drago prodal :P

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bolj dere seveda, ni ravno taka razlika kot bi bil brez lonca ampak se pozna, pa bolj rezek zvok ima, akrapo je imel bolj globokega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ sesir: 150€ za rabljenega

@ prevtzer: doma v omari bo počival do nadaljnjega, ne prodam :P

sej ga nebi kupil, samo zanimal me je.

Pocen si dubu, to je sps oblika ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je že zmontiran :D

post-9362-125685572925_thumb.jpg

koči kako da si se odloču da Igorjev produkt zamenjaš za kr neki xyz?

pa še pod zicom velik bolj fajn zgleda... vsaj men osebno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlka lukna :P

Ehm v čem je fora limanja akrapo nalepk na ror, ki ni te firme :hmm:

vsaj jaz imam en precej dober razlog---> akrapoviča imam vpisanega v kartonček :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koči kako da si se odloču da Igorjev produkt zamenjaš za kr neki xyz?

pa še pod zicom velik bolj fajn zgleda... vsaj men osebno

saj bom še vedno mel oba doma, lahko premenjam kadar hočem, samo sem si zaželel malo sprememb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali kdo ve, če se da dobit 14 45 jeklene zobnike in verigo za manj kot 140€?

Ali je 140€ dobra cena za RK 520GXW in RK jeklena zobnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ekola, po 2 dneh brušenja, rezanja in švasanja je gp style subframe končan, narejen je iz železnih palic 2x2cm, stena debeline 2mm, razlike napram aluminijastem originalu ni ogromno

post-9362-125848411795_thumb.jpg

post-9362-125848413862_thumb.jpg

post-9362-125848416305_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci razlika med originalom v čem? Predvidevam, da sta teži enaki, glede na to, da so železne palice, kajne?

Zadka se boš sam lotil?

Fsm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja železne so ja, en mičkeno je težji tale ja, sam ni pa neke ogromne razlike.....zadek bom sam delal ja, če sem že tole spacal skup potem ni vrag da tudi enih steklenih vlaken ne bi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo naredu! Kako si pa to zvijal (maš stroj ali si kako improviziral). Varil si z obločno (z elektrodo)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!