Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

Pozdravljeni !

Mene pa zanima ali ima kdo morda za ninjo 636 letnik 2004, levo črno plastiko, ki gre od tanka pa do balance. V bistvu pokriva notranji del oklepa.

Sem jo imel namen naresti sam iz ogljikovih vlaken, toda to je žal preveč dela, in navsezadnje strošek bi bil isti kakor če bi kupil novo.

Torej če lahko kdo malo pogleda doma, ali pa povpraša naokoli.

Hvala in lep pozdrav

Jz sem pogledal.vendar je ni med oklepi.Sem se pa glih spomnil,da bi pa blo mozno,da je v eni skatli.Drugace pa lahko poizkusis na odpadu v Miklavzu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem pogledal.vendar je ni med oklepi.Sem se pa glih spomnil,da bi pa blo mozno,da je v eni skatli.Drugace pa lahko poizkusis na odpadu v Miklavzu.

Hehe no dj počekiri še mal.. Kje pa je ta odpad ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe no dj počekiri še mal.. Kje pa je ta odpad ??

V Miklavzu gsm:041445643

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lep pozdrav!

Imam prošnjo..Že nekaj časa iščem novi števec za Kawasaki 636 2005 letnik (ali 2006,saj so isti). Če ima mogoče kdo tak števec naprodaj, ali pa pozna nekoga ki ga ima, bi Vas lepo prosil za Vaš odgovor..Lep dan še naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo, zamenjati morem verigo in zobnike pa se ne morem odločit kaj vzet, namreč original pride komplet 135e od DID-a pa pride komplet 150e, namen pa imam gdaj pa gdaj it tudi na grobnik tako da se bodo zobniki mogli tudi kaj menjati zato me zanima katere priporočate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

Imam kawasaki ninjo zx 636 2006 in predkratkim se je pojavila težava.

Težava je ko zavrtim ključ je vse lepo in prav vse deluje,sprednja luč(pozicijska)deluje, upalim desne žmigavce delujejo, težava se pojavi ko upalim leve žmigavce se ugasne sprednja luč in zadnji žmigavec gori nonstop prvi pa ne dela, in na kontrolki pa se vžge lučka za dolge luči in za žmigavce?

Znanec mi je povedal, da je lahko rele ali pa slab stik?

Če kdo ve kako bi rešil težavo naj prosim odgovori!

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi rekel da imaš nekje v napeljavi za levi žmigovec (prvi ali zadnji) kurcšlus, torej da je ena žica poškodovana in nekje dotika na maso (okvir, šrauf,... )...rele je ziher dober, če ena stran lepo utripa, slab stik pa tudi ni ker potem bi enkrat delalo drugič pa spet ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi rekel da imaš nekje v napeljavi za levi žmigovec (prvi ali zadnji) kurcšlus, torej da je ena žica poškodovana in nekje dotika na maso (okvir, šrauf,... )...rele je ziher dober, če ena stran lepo utripa, slab stik pa tudi ni ker potem bi enkrat delalo drugič pa spet ne

jaz tudi...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima glede poliestrov za letnik 2003:

Imam sledeč problem, da mi cel zadnji konec poliestra "ne sede" ravno dobro na motor.

Pritrjen je s samo dvema šravfoma. Zadnji konec ima kar nekaj lufta in se malce gunca, tako da sem moral imeti pod sedežom, na akomulatorju približno 10cm debelo kocko stiroporja, ki sem jo zavil s silvertejpom. Vse je zgledalo dobro, do ene 30. kroga na dirkališču, kjer se je zgleda stiropor usedel in je poliester počil, zaradi moje teže na sedež. Tako da sem potem moral sedež kar naokoli prelepiti s silvertejpom, da se mi ni vse skupaj premikalo.

Je imel kdo podoben problem, in kako ga je rešil? Razmišljal sem že, da bi poliester tako odrezal, da bi imel na motorju kar original sedež namesto pene?

Najlepša hvala za vse odgovore in pomoč! :D

post-20290-0-41394200-1313862203_thumb.jpg

post-20290-0-23899500-1313862287_thumb.jpg

post-20290-0-56156100-1313862408_thumb.jpg

post-20290-0-92771300-1313862485_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima. Sem majhne rasti (165 cm) pa me zanima iz vaših iskušenj kako bi jaz vozil ta motor oz. kako bi bilo z oddaljenostjo od tal? Ker do zdaj nisem še vozil nobenega ss? Svetujete kakšen drug motor s katerim bi lahko lepo dosegel tla z nogami? Sem bolj začetnik.

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Imam prošnjo..Že nekaj časa iščem novi števec za Kawasaki 636 2005 letnik (ali 2006,saj so isti). Če ima mogoče kdo tak števec naprodaj, ali pa pozna nekoga ki ga ima, bi Vas lepo prosil za Vaš odgovor..Lep dan še naprej

Mislm da ma moj kolega. Če še rabiš kontakt na PM. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima. Sem majhne rasti (165 cm) pa me zanima iz vaših iskušenj kako bi jaz vozil ta motor oz. kako bi bilo z oddaljenostjo od tal? Ker do zdaj nisem še vozil nobenega ss? Svetujete kakšen drug motor s katerim bi lahko lepo dosegel tla z nogami? Sem bolj začetnik.

Hvala za odgovore.

Problem nebo v oddaljenosti od tal, vendar v moči motorja. Glede na to da si začetnik. Tut jest nism prov velik (170cm), pa me to pri vožnji nič ne ovira, še nasprotno. :D

Če že gledaš Kawasakija, kakšen Er-6n? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima. Sem majhne rasti (165 cm) pa me zanima iz vaših iskušenj kako bi jaz vozil ta motor oz. kako bi bilo z oddaljenostjo od tal? Ker do zdaj nisem še vozil nobenega ss? Svetujete kakšen drug motor s katerim bi lahko lepo dosegel tla z nogami? Sem bolj začetnik.

Hvala za odgovore.

Odvisn od letnika. Najnižje je drugače po moji oceni Suzuki od K6 dalje...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima glede poliestrov za letnik 2003:

Imam sledeč problem, da mi cel zadnji konec poliestra "ne sede" ravno dobro na motor.

Pritrjen je s samo dvema šravfoma. Zadnji konec ima kar nekaj lufta in se malce gunca, tako da sem moral imeti pod sedežom, na akomulatorju približno 10cm debelo kocko stiroporja, ki sem jo zavil s silvertejpom. Vse je zgledalo dobro, do ene 30. kroga na dirkališču, kjer se je zgleda stiropor usedel in je poliester počil, zaradi moje teže na sedež. Tako da sem potem moral sedež kar naokoli prelepiti s silvertejpom, da se mi ni vse skupaj premikalo.

Je imel kdo podoben problem, in kako ga je rešil? Razmišljal sem že, da bi poliester tako odrezal, da bi imel na motorju kar original sedež namesto pene?

Najlepša hvala za vse odgovore in pomoč! :D

Nobody?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kje bi dobu rabljeno sprednjo luč za kawasaki zx6r letnik 99, in pa če je ta luč enaka kot na zx9

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me kje bi dobu rabljeno sprednjo luč za kawasaki zx6r letnik 99, in pa če je ta luč enaka kot na zx9

hvala za odgovore, ampak ne rabim več :yea1:

zdej me pa zanima kakšne mate izkušnje z 636 05 letnik , če so kakšne serijske napake ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor jaz vem je večji problem le menjalnik oz. v nekaj primerih obrabljen zobnik 2. prestave, pa še to je prej izjema kot pravilo...potem pa je še nekaj manjših napakic, kot je odlomljen nosilček ekspanzijske posodice pod tankom (lahko se tudi z polomljenim voziš pa ni nič narobe, vsaj jaz se že 4 leta :) ), motorček za ˝exup˝ ventil rad zašteka, in potem gori FI lučka na armaturki, pa šraufe na voznikovem sedežu moraš podložit z vzmetnimi podložkami, drugače jih boš zgubil....to je pa to kar se spominm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

živjo, mene pa samo zanima kaj menite o sledečem. Ogledano imam Ninjo 636 2006 letnik z 30.000 kilometri. Je bolje da počakam na kakšnega z manj kilometri ali je 30k km še ok? drugače motor deluje spodobno ohranjeno. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo, mene pa samo zanima kaj menite o sledečem. Ogledano imam Ninjo 636 2006 letnik z 30.000 kilometri. Je bolje da počakam na kakšnega z manj kilometri ali je 30k km še ok? drugače motor deluje spodobno ohranjeno. lp

30k km za 5 let star motor je čist normalna kilometraža, bolj sumljivi so motorji s cca. 10k km prevoženih v 5 letih ali kaj podobnega. Če je motor redno servisiran, se nimaš česa bat... Letos sem kupil ninjo 2005 letnik, s prevoženimi 36k km, zdej jih ma 48, pa z rednimi servisi dela kot urca :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!