Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

Živjo,

Se mogoče doma komu valja kakšna rabljena pumpa za gorivo?

Imam letnik 2000.

Hvala, Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo,

mene pa zanima, če kdo ve številko barve za kawasaki zx-6r letnik 2003. Potrebujem za črno barvo. Ličar pravi da jo imam v servisni knjižici, jaz pa je trenutno ne najdem, tista v prometni pa ni ql

hvala že v naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Jaz imam letnik 00. v prometni barva S6M. To je: navaden - ZELENA - SREDNJA

za črne barve:

S9B navaden - ČRNA - SVETLA

E9B kovinski - ČRNA - SVETLA

S9M navaden - ČRNA - SREDNJA

E9M kovinski - ČRNA - SREDNJA

S9D navaden - ČRNA - TEMNA

E9D kovinski - ČRNA - TEMNA

oz. link:http://www.avp-rs.si...$FILE/Barve.pdf

Upam, da je tole uredu, lp!

(Kaj bolj pametnega ne najdem)

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da bo :) bo ličar povedu..

hvala

lp

To je samo za polcaje vredu. Ker dejansko je to samo koda za črno barvo in ne nianso. Črnih barv je mijavžnt!

Sej mora met ličar karte z barvami pa naj primerja. Številko originalne barve skorajda ni možno dobiti. Pa četudi dobiŠ originalno ni nujno da ti bo

pasala k starim plastikam. Barva se z leti spremeni. Tudi na liniji ko plastike Štrihajo serijsko nimajo vsak dan iste črne, čeprav si to želijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da bo :) bo ličar povedu..

hvala

lp

u mavrico pejt v lesce, ma tam barve. Pa uzem s sabo magari pokrov od zica, pa bo majstr najdu. Men je u nulo zadev z barvo pa mam tut 03 ninjo, sam modre barve.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pa četudi dobiŠ originalno ni nujno da ti bo

pasala k starim plastikam. Barva se z leti spremeni. Tudi na liniji ko plastike Štrihajo serijsko nimajo vsak dan iste črne, čeprav si to želijo...

Ravno zato sem dal kar vse Štrihat :) Sicer zdaj so skoraj že trije tedni okol pa jih Še nism dobil nazaj :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me če je že poskusil menjati sprednji zobnik? Jst sm ga danes poskusil. Najprej sem poravnal zaščitno podložko in potem na vso silo poskušal zavrteti matico...brez uspeha. Je mogoče kontra navoj? po navodilih iz service manuala naj nebi bil.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me če je že poskusil menjati sprednji zobnik? Jst sm ga danes poskusil. Najprej sem poravnal zaščitno podložko in potem na vso silo poskušal zavrteti matico...brez uspeha. Je mogoče kontra navoj? po navodilih iz service manuala naj nebi bil.

LP

Prvo preveri res kakšen je navoj, pol pa uporabi pnevmatsko pištolo. Bo šlo dol en dva tri :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, mogoče kdo ve, če pašejo plastike iz tastarega modela (letnik 1996) na novejši model letnik(2000) in obratno. Ker imam poliestre za 2000 pa bi jih dal na starejši model, če je možno.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me če je že poskusil menjati sprednji zobnik? Jst sm ga danes poskusil. Najprej sem poravnal zaščitno podložko in potem na vso silo poskušal zavrteti matico...brez uspeha. Je mogoče kontra navoj? po navodilih iz service manuala naj nebi bil.

LP

Meni jo je na zx7r odtegnil Tomaž iz Elise. Takrat še nisem imel pištole doma.

Brez pištole se lahko samo nazaj počešeš, ker jo zateguje vsakič ko daš gas :)

Navoj je normalen, se pravi smer zategovanja v smeri urinega kazalca.

LP Rok

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sprednji zobnik je hudic...na moji zx10r so na servisu trije komaj odtegnili zobnik. Naredili so pa tako, da so v zadnjo feltno dali drog, da se zobnik ni mogel premikat potem pa s kljucem na vzvod na silo ampak res na silo odtegnili...ce bi to delal sam mi to nebi nikoli uspelo....s pištolo ni šlo so poizkusili samo veliko gidoro pa se podalsek pa so odtegnili...je slo pa za originalen prednji zobnik...

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me če je že poskusil menjati sprednji zobnik? Jst sm ga danes poskusil. Najprej sem poravnal zaščitno podložko in potem na vso silo poskušal zavrteti matico...brez uspeha. Je mogoče kontra navoj? po navodilih iz service manuala naj nebi bil.

LP

Na kluč natakn eno štango, da povečaš ročico. Men je ratal brez pištole no :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

prodam zelene oklepe in luč za zx 636 r letnik 2003 oz 2004

Če ima mogoče kdo telefonsko št. od uporabnika sesil, naj mi prosim javi na privatno sporočilo. Sem probal kontaktirat na privatno sporočilo pa ni odgovora...

Mogoče kdo ve če se dajo kje kupiti tesnila za prednjo zavorno čeljust Tokico (letnik 2003-2004)? Oz kje ugodno kupiti rabljeno čeljust?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na e-bayu imaš povhn te robe (tako kitov za obnovit kot rabljenih čeljusti). Če ti kej pomaga imam jst par lepo ohranjenih Tokico 6 batnih čeljusti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kje kupujete original rezervne dela za ninjo? Pri nas, italija, nemčija, Britanija, USA? Ali se da dobit na nakšnem avtootpadu dele, ki so nepoškodovani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni. jaz imam ninjo 636 l.02.

zanima me, če paše mašina od naslednjega modela (l.03,04) na tastaro šasijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa imam za prodati karbonske zaščite okvirja za kawasaki ninjo 636 letnik 2003/2004. Več info na pm. LP

Popravljeno . Popravil ddjaro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!