Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

ve kdo za koga ki prodaja kaki poceni stabilizator krmila?,..pa da je v dobren stanju =)

in ja..rabu bi tudi plastike komplet ..original seveda če tudi kdo koga pozna prosim pišite v zs. al pa tu! hvala =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ja..rabu bi tudi plastike komplet ..original seveda če tudi kdo koga pozna prosim pišite v zs. al pa tu! hvala =)

Mam vse plastike razen desnenga boka....zelene baeve za letnik 2003-2004

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZX6 2013 bo po 10-ih letih spet malce zaorala v svojem razredu, z 636 in TC, do zdaj dostopnim le v višjem razredu ......

in ostalimi malenkostmi :smoke: (sicer so podobne stvari napovedali pri MV Agusti (F3) za 2012, ampak se je zavleklo )

Z žarometi spominja na ZX10, kar ni slabo.

Za pofantazirat :

http://www.youtube.com/watch?v=0Ae8Me1icFM

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Dolgo že ni noben tu postal nič...če koga zanima prodajam Ninjo zx6R 2009 letnik, in JA, ima dosti prevoženih kilometrov, vozil sem motor in ga ne gledal :D

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6966797

 

drugače pa če koga zanimajo Rizoma stopalke, zadnji amortizer Öhlins ttx36, izpuh akrapovič + link pipe, načeloma tudi prednje kartuše (ki so jih zmontirali pri nesposobnem amortizer d.o.o., in me nategnili tak da glava peče - če koga zanima ali moti ta opazka jo lahko podkrepim z dejstvi in slikami) če plača demontažo+montažo, se lahko zmenimo za garažno razprodajo in lifram vse po delih! :D

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Da li ima veze kako se okrenu lamele pri ugradnji na ZX6R 2007. ili je svejedno?

 

img4732wu.jpg

Popravljeno . Popravil tmrki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, imam taj manual.

 

U međuvremenu su mi odgorili iz Lucasa.

 

 

This doesent matter.
 

Regards

Klaus



Klaus Schmitt
Tel: 02631-912-245
Fax: 02631-912-745

TRW KFZ Ausrüstung GmbH

Sitz: Neuwied

HRB 12605, Amtsgericht Montabaur

Geschäftsführer: Alexander Ashmore

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me katero olje naj dam v zx 6r 99l motul 5100 ali 300v,vozil bom po cesti 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me katero olje naj dam v zx 6r 99l motul 5100 ali 300v,vozil bom po cesti

Motul 5100.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče komu odveč hodjo kaki poliestri za 636 letnik 2005..

ampak celi no..

na PM prosim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo, ali pozna kdo koga,ki je to izvedel, da je dal na zx600r model 98-03, mašino od istega modela zx9r mašino?

Je to izvedljivo?

Ne da se, ker ne paše v okvir. Se je pa dalo te mašine zmontirat v zx-7r ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zamenjal olje motul 5100 15-50 oljni filter ter svečke..Svečke nekaj časa že očitno niso bile menjane komaj so šle ven :BUA:  Glavno da prede zaj moja mucika  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Na voljo imam nasvatljive ročice ki pašejo na ZX6R 07-13 ter ZX10R 06-13. So krajša izvedba, 6 stopenjsko nastavljive v zeleni ali temno sivi barvi. Za slike me lahko kontaktirate kar na MS. Cena za motosvetovce je 55€!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prodat imam nastavljive fusratstere od Rizome za Zx6r 09<, če koga zanima me naj kontaktira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ima kdo mogoče za prodat prednjo bremz ročko za ZX6R 07-08,...? Mislim, da je identična na 10-ki in Z-ju....od nissina

 

Mam eno v črni barvi, kupljena za 05-06, če ustreza.... v črni barvi, nerabljena,sem dal nazaj original, ker ma krajši hod in  mi ni ustrezala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni glih v original stanju, ne mislim samo barve.  Gledam fotke (in ceno), konkretno ne poznam.

 

(takšni bi mogli bit  konkretno cenejši, da bi šli od hiše - moje skromno mnenje).

hvala. no sj pol sm itk sprec vidu se druge dost cenejse bi blo treba it pogledat sam zaenkrat treba svojga prodat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!