Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

Ja velik stvari je blo men zlo ne jasnih, motor je biu enostavno "prelep"...+ Druga zapažanja ob ogledu...Zato sm poisku druzga k je biu bolsi pa še cenejsi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me, če ima kdo sprednjo masko in levo bočno plastiko za zx6r 03-04...Mogoče kdo ve za kakšne poliestre ali bilokaj?

Pa še zanima me kako je z vrtenjem števca? Kupil bi rad nov števec ker je stari zanič in motor ima 18k km na "novem" števcu jih kaže pa 28.000... Ve kdo kje oz kako se to zavrti nazaj da bi motor imel realne kilometre?

Hvala za odgovore!

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me, če ima kdo sprednjo masko in levo bočno plastiko za zx6r 03-04...Mogoče kdo ve za kakšne poliestre ali bilokaj?

Pa še zanima me kako je z vrtenjem števca? Kupil bi rad nov števec ker je stari zanič in motor ima 18k km na "novem" števcu jih kaže pa 28.000... Ve kdo kje oz kako se to zavrti nazaj da bi motor imel realne kilometre?

Hvala za odgovore!

LP :)

levi pa desni bok mam js doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Imam ZX6r ja letnik 2000. pa me zanima kaj lahko naredim na agregatu (rad bi povečal HP) in če kdo ve kako očistiš frgazerje oziroma kaj moraš očistit???

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zj me pa zanima kolk je bla blokada :) .. pa homologacija pa kok leti zj z blokado :)

eni so dali 130€ jaz sem zal 106€, vpis v homologacijski kartonček mislim da je bil 35€ oz tu nekje, kolko pa leti pa je druga zgodba.. če so slabi pogoji ga ne spraviš čez 170, če pa so idealni pogoji pa gre še malo več.. rekord v zaveterju mam 207 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo če kirmu prav pride. Cena pa 100€ za bok!

Ti kar pršparaj zadevo ni 2x za rečt da ne bom to rabil :krneki: nikol ne veš kje te nesreča čaka :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Imam ZX6r ja letnik 2000. pa me zanima kaj lahko naredim na agregatu (rad bi povečal HP) in če kdo ve kako očistiš frgazerje oziroma kaj moraš očistit???

Hvala

kupi akrapoviča... ostalo je brez veze... jst mam racing krivino doma, samo je za 03/04, zato predvidevam da ne paše gor

aja če kup kdo krivina od akrapoviča brez dušilca in fedrov... zelo ugodno prodam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki... zanima me če ima kdo desno stopalko... samo tisti del k maš nogo gor... če ima na zalogi kdo kupim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mam pa tud jst enga črnga zx-6r l.2003 za prodat...če koga zanima

Drgač pa...kako zaboga spravm voznikov sedež dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mam pa tud jst enga črnga zx-6r l.2003 za prodat...če koga zanima

Drgač pa...kako zaboga spravm voznikov sedež dol?

Prvo daj dol sedež od sovoznika

no in tam imaš potem en šravšek na sredini katerega odvij in železen hakelček porini gor...potem se voznikov sedež odhakla:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

am neki me zanima... je "varno" dat švasat stopalko (tisto ko imaš nogo gor)? manjka jo ene 2cm na koncu ... to bi dou prvarit... zanima me kolk je to kj nevarn da se odtrga? Da se peljat tud brez tistih 2 cm, samo pri polaganju ni preveč dobr občutek... drsov s tem ne bom po tleh ampak vseeno. Problem je v tem ker rabljene cele ne dobim, nova je pa draga da na rit padeš. ali pa če ima kdo kako idejo kje dobit kake aftermarket tačke recimo dokaj ugodno?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz švasal nebi...v louisu majo sigurno. evo ti link upam da dela...

http://www.louis.de/_20d2306cc0a631eb79f44...tnr_gr=10046616

ni sem i dalo gledat za doticen model....

upam da si mel to v mislih

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz švasal nebi...v louisu majo sigurno. evo ti link upam da dela...

http://www.louis.de/_20d2306cc0a631eb79f44...tnr_gr=10046616

ni sem i dalo gledat za doticen model....

upam da si mel to v mislih

to rabim ja

samo tele niso sploh za moj motor... tele so sam za neke čoperje... za sportake pa sploh ni... ma dej za 1no novo hočjo na elisi 90€. za tolko dnarja pa že sigurno obe nove aftermarket dobim. če kdo ve še kako tako varianto bi prosu da pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdu na eni ameriški strani original dele... in pride 55$

me cenejš pride da iz tam naročim, kot pa da jih na elisi vzamem... :headbang: pozna kdo kake aftermarket za moj motor zx 6r 636 03/04?? prosim

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to rabim ja

samo tele niso sploh za moj motor... tele so sam za neke čoperje... za sportake pa sploh ni... ma dej za 1no novo hočjo na elisi 90€. za tolko dnarja pa že sigurno obe nove aftermarket dobim. če kdo ve še kako tako varianto bi prosu da pove.

Če dobro zašvasaš, oz. imaš nekoga, ki obvlada stvar, ti stopalka na švasu ne bo nikoli spustila, tako da pametnjakovičenje nekaterih, kako nevarno je to, odpade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tud tko mislm, pa itak se da tud brez teh 2cm peljat... sm bil tud na racelandu z polomleno pa ni blo blema... edin res pa je da se malo nelagodno počutiš... še vedno tud če se odtrga tista 2 cm, maš še vedno 3/4 noge na stopalki...

sm pa našu tud aftermarket (amerika) te stopalke po 10$ ... matr kdo pozna kako štacuno k tako robo prodajajo pr nas?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-10875-1233098241_thumb.jpg

(tisto zlato tm pr tacah)

takele bi rad, če ve kdo kje se to dobi... (slika je iz avtoneta)

post-10875-1233098186.jpg

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tud tko mislm, pa itak se da tud brez teh 2cm peljat... sm bil tud na racelandu z polomleno pa ni blo blema... edin res pa je da se malo nelagodno počutiš... še vedno tud če se odtrga tista 2 cm, maš še vedno 3/4 noge na stopalki...

sm pa našu tud aftermarket (amerika) te stopalke po 10$ ... matr kdo pozna kako štacuno k tako robo prodajajo pr nas?

Louis - nosilec (gelenkkit) - 25,95€ /par

Louis - tačka 1 - 24,95€ /par

Louis - tačka 2 - 22,95€ /par

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!