Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

blokadi sta res dve, ampak cut lee, če ne veš, ne govori :D eno je omejevalec hoda gasa, ki je tako čudno prišraufan da moraš sesalne kolektorje losat in privzdignit da ga lahko odšraufaš, ni šans da prideš z bilokakim ključem zraven ker je šrauf s križno glavo, 1cm od glave je pa že gištel :slap: , potem je pa še ena blokada pri akumulatorju pod sedežem, en mostič se naredi na enem konektorju, ki je sicer prazen (za diagnostiko motorja), tist mostič snameš stran in daš nazaj originalni pokrovček

Omejevalec pa se vid ane če snameš plastiko? :D Pri FZ6 je isto sranje da morš tank dol vzet da lahko snameš blokado. Drugače sem

samo copy-paste iz teme Blokada 25kW ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam original izpuh za zx636r za letnik 2003 ali 2004. Je pa izpuh nov ter nikoli montiran na motorju.

več na Pm :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za podložke je treba jemat tank dol, za omejevalec pa nisem prepričan če se ga lahko sname brez

velikega posega. Probaj snet stransko plastiko in poglej če se sliučajno vid blokado.

men ga je uspel odšravfat po ene 15ih minutah :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni.

Sem nov tu na forumu in pred kratkim sem kupil kawasakija zx 6r... 

sedaj me pa zanima če ve kdo, kje bi lahko na internetu našel kako stran, krej so lepo narisani deli motorja itd.. Sem kupil rablen motor in nisem dobil knjižice zdraven..  :headbang:

Ali pa če bi bil kdo tako prijazen, pa mi kopiral svojo in poslal preko pošte z nakaznico, tako da plaačam ob prevzemu pošiljke za kopije.  :naughty: :naughty:

Hvala vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni.

Sem nov tu na forumu in pred kratkim sem kupil kawasakija zx 6r... 

sedaj me pa zanima če ve kdo, kje bi lahko na internetu našel kako stran, krej so lepo narisani deli motorja itd.. Sem kupil rablen motor in nisem dobil knjižice zdraven..  :headbang:

Ali pa če bi bil kdo tako prijazen, pa mi kopiral svojo in poslal preko pošte z nakaznico, tako da plaačam ob prevzemu pošiljke za kopije.  :naughty: :naughty:

Hvala vsem

kateri letnik motorja? 2003-2005 ti lahko dam link in si na netu sam dol potegneš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2001 letnik je. nč posebnega ni.. sva hotla s punco kaj bol žive barve..pol sva pa tega uzela od prjatla k sem vedu da je res use ok z motorjem.

post-23712-1240945241_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Prosil bi, če mi lahko kdo pove, kdaj se pri motorju "vključi termostat" (ventilatorji) . Se pravi pri katerih stopinjah naj bi se vključil ventilator. ( ninja 636 `05 )

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav za Ninjo ne vem, ampak ponavadi se pri takih motorjih vklaplja nekje okoli 104, 105°C.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pri ninji se uklopi čez 100.. sem že jaz gledal  :P pa sem klicau prjatla pa je rekel da pri teh ninjah se uklopi šele nekje čez 100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 03 -04 se je prižgal pri 105 stopinj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si že lasti kdo novo ninjo 2009, zanimajo me namreč če je res tok dobra kakor jo hvalijo, je možna kje testna vožnja?

V motopuls je glih test!Jo hvalijo,ko....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

Kupujem ninjo in mi je danes na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)u padla v oči tale ninja, pa me zanima če jo je kdo že šel gledat?

post-22923-1241518191_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisme je šel gledat, ampak se ze iz slik vidi da nalepke nisi original :krneki: če je cena temu primerna go for it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko mal poveš katere nalepke niso original? cena je kar nizka

mogoče kdo kaj ve glede nje?

take je original barva pa malo primerjaj. Pri napisu zx9r se vidu da je drugačen ker ni mogel naredit preliva :krneki: Lahko pa da se sevda motim in je vse cool. mogoce je bila ta lsika za ameriski trg. Dobro poglej pa bo.

ninja9

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro poglej pa je . čene je pa na netu se dosti slik.

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej od tolk starga cestaka je že teško da ne bi bil nikol na tleh. Važen je v kakem stanju je sedaj, da ni vse zvito pa motor kam vleče, da mašina ne ruži, da bremze ne vibrirajo itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej od tolk starga cestaka je že teško da ne bi bil nikol na tleh. Važen je v kakem stanju je sedaj, da ni vse zvito pa motor kam vleče, da mašina ne ruži, da bremze ne vibrirajo itd...

tako je to imaš tudi prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

FAntje mene zanima ce kdo ve ali je glavna gred od ninje 1998(600) letnik ista kot od 2002(636):Kako so dobili se dodatnih 36 kubikov.

Ker magnet in navitje, deklc vse pase na novo ninjo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAntje mene zanima ce kdo ve ali je glavna gred od ninje 1998(600) letnik ista kot od 2002(636):Kako so dobili se dodatnih 36 kubikov.

Ker magnet in navitje, deklc vse pase na novo ninjo.

Lp

Mislim da ni ista nisem pa 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!