Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

Kup LeoVince karbon slip-on, za 255€ ga dobiš pa še BMC zračn filtr vredn 70€, oboje novo seveda.

kje pa????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje

ali je to samo zaščita čez deklc, ali je to vbistvu deklc narjen iz karbona???

post-10875-1244203262_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje

ali je to samo zaščita čez deklc, ali je to vbistvu deklc narjen iz karbona???

post-10875-1244203262_thumb.jpg

ja če je iste velikosti ko orig. deklc pol je deklc narjen iz karbona

če pa je večji pol je pa zaščita čez deklc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Imam ninjo 6-ko letnik 1998 in z njo sem imel majhen zdrs oz padec! Zlomil sem nosilec od zadnje bremze torej nosilec na desni strani (glej sliko-slika je simbolična) ! Rabil še bi tudi kaj drugega tako, da če ima kdo kakšne dele za (mislim da so vsi deli isti z letniki 1998 in 1999 tako zx-6r kot zx-9r) ninjo prosim kontakt!

LP Kris

post-24109-1244315323_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil LudaKris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlomil sem nosilec od zadnje bremze torej nosilec na desni strani (glej sliko-slika je simbolična) !

Za R1 l.2004 je stal nov 7500sit,tako da...vprašaj na servis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za R1 l.2004 je stal nov 7500sit,tako da...vprašaj na servis...

tačka za voznika je na elisi bila cena 90€ , tko da tole zna bit še več .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem:

-pedal zavore

-nosilec pedala zavore

-desno ogledalo

za Kawasaki Nini ZX-6R 2005,

Čarman ima te stvari veliko predrage.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res noben nima tega/ ne ve kje bi se dalo ceneje dobiti?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi v italiji v trstu dolomiti racing al pa motostar imajo te stvari veliko ceneje kot pa tukaj v sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res noben nima tega/ ne ve kje bi se dalo ceneje dobiti?

na ebay pejt mal iskat ... pol boš pa itak ugotovil, da Čarman niti ni tako drag ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ebay pejt mal iskat ... pol boš pa itak ugotovil, da Čarman niti ni tako drag ...

Ma ne bom dajou 220€ za te tri stvari,

raj nimam zadne bremze :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe se strinjam z axilon-om....hehehe raj uzem pr čarmanu...ce bos su v italijo nebos nc profiteru k bos pa za benz dau...ce bos pa na ebayu kupu mas pa davk pa se carinski pregled tko da je useen:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe se strinjam z axilon-om....hehehe raj uzem pr čarmanu...ce bos su v italijo nebos nc profiteru k bos pa za benz dau...ce bos pa na ebayu kupu mas pa davk pa se carinski pregled tko da je useen:D

Bom dau kr lepo zašvasat, k bom naslednič padu pa mogoče novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom dau kr lepo zašvasat, k bom naslednič padu pa mogoče novo.

sei ce ni welik je najbol...:P wažn da se pele....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je sploh pametno imeti motor, če je škoda denarja za tako pomembne stvari?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tele tri stvari so pač bistvene za varnost, tako da jaz se brez sploh vozil ne bi, čeprav zadnje bremze skoraj ne uproabljam.. Ampak ko je kriza, te lahko ravno zadnja reši.. Ogledalo je pa itak treba met, da vidiš kaj se dogaja za tabo.. Ampak usaj levega imaš, to je glavno :)

No, jaz bi vsekakor probal te kose ponajt rabljene na ebayu.

hehehe se strinjam z axilon-om....hehehe raj uzem pr čarmanu...ce bos su v italijo nebos nc profiteru k bos pa za benz dau...ce bos pa na ebayu kupu mas pa davk pa se carinski pregled tko da je useen:D

Sej ni treba na ameriškem ebayu kupit.

Je ogromno izbire na naših evropskih..

Jaz ponavadi gledam stvari na italijanskem - www.ebay.it, nemškem - www.ebay.de in angleškem www.ebay.co.uk Nobene carine, nobenih davkov, samo poštnina, ki pa tudi ponavadi ni nevem kaj pri takih malenkostih, kot so te.

Jaz sem dal za ploščice iz nemškega ebaya 5€ poštnine, za tank cover pa 19.. Pa tank cover je bila oreng velika škatla :) Oboje prišlo prej kot v enem tednu. Ene stvari se ful splača nabavit. Ploščice za prvo kolo so me z všteto poštnino prišle 30€ ceneje kot pri nas. To pa ni malo, za prišparat samo s tem, da naročiš nekaj iz nemčije namesto iz drugega konca slo :) Edino pošta hodi dan ali dva dlje, to je pa to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tele tri stvari so pač bistvene za varnost, tako da jaz se brez sploh vozil ne bi, čeprav zadnje bremze skoraj ne uproabljam.. Ampak ko je kriza, te lahko ravno zadnja reši.. Ogledalo je pa itak treba met, da vidiš kaj se dogaja za tabo.. Ampak usaj levega imaš, to je glavno :)

No, jaz bi vsekakor probal te kose ponajt rabljene na ebayu.

Sej ni treba na ameriškem ebayu kupit.

Je ogromno izbire na naših evropskih..

Jaz ponavadi gledam stvari na italijanskem - www.ebay.it, nemškem - www.ebay.de in angleškem www.ebay.co.uk Nobene carine, nobenih davkov, samo poštnina, ki pa tudi ponavadi ni nevem kaj pri takih malenkostih, kot so te.

Jaz sem dal za ploščice iz nemškega ebaya 5€ poštnine, za tank cover pa 19.. Pa tank cover je bila oreng velika škatla :) Oboje prišlo prej kot v enem tednu. Ene stvari se ful splača nabavit. Ploščice za prvo kolo so me z všteto poštnino prišle 30€ ceneje kot pri nas. To pa ni malo, za prišparat samo s tem, da naročiš nekaj iz nemčije namesto iz drugega konca slo :) Edino pošta hodi dan ali dva dlje, to je pa to :)

Glede eBaya se strinjam, dokler ne bo motor čist porihtan se pa itak ne bom vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem dokaj novi na forumu pa mi ne zamert če kaj na narobe napisem :rolleyes:

mene zanima zakaj mi motor zx6r l.97 trokira ko je vroc ko pa je hladen pa lafa vse normalno trokira pa le ko dodam cist malo gasa ko pa ga stisnem pa gre vredu trokira pa čist malo lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj menjat svečke pa kable če so že bolj stare lhk da prebijajo.

bom probo ker jaz sem tuji ze na to pomislo sem si ze nabavo oboje pa se nisem menjo hvala ti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!