Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

Če prehitro utripajo zamenjaš rele žmigavcev ali pa preprosto vežeš uporček (tko sem jst naredu nasvojmu) pa se zmanjša frekvenca.

Kako pa veš kakšen upor rabiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se neki preračunavat, ampak jst sem kupu par uporčkov pa mal probavu (itak so čist pocen). Na mojga sem dau 10 omov.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

...in dela se naprej:

obloga nihajke iz 3 plasti 300g/m2 poliestrskega prediva

post-9362-126668243167_thumb.jpg

post-9362-126668246836_thumb.jpg

...asimetričen izgled S1000RR style :blink:

post-9362-126668265529_thumb.jpg

...pokrov deklca sklopke iz 150g/m2 poliestrskega prediva

post-9362-126668274217_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mojem primeru mi je jeklena zavorna cev praskala ob nihajko (lak), pa sem jo zaščitil.....drugače pa je to zgolj estetsko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tole ni 05 letnik, to je 04 letnik... 05 je tista krava z avspuhom pod zicom pa velko ritjo :whistle:

lahko je tudi 05 letnik takale ja, model pa 03/04....moraš ločit letnik in modelno leto

evo skoraj končano, še nalepke pa bo:

post-9362-126805041815_thumb.jpg

post-9362-126805040433_thumb.jpg

post-9362-126805045629_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Motorček (ninja 636) je pred zimovanjem delal BP. Mopa je zimovala zunaj (v eni bogi lopi). Akumulator sem pred mesecem vzel ven in napolnil. Včeraj, ko je bilo tako lepo vreme, je bilo pa mopo seveda treba sprobat:) in šok! Ninjika ne vžge in pri vžigu spušča čudne glasove:( Kaj bi lahko bilo narobe?? Akumulator, ajnlaser, so kaki kontakti zoksidiral?? Na potisk vžge normalno in tudi vožnja je BP.

V spodnjem videu je posnet vžig motorja!

zimovanjeee.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorček (ninja 636) je pred zimovanjem delal BP. Mopa je zimovala zunaj (v eni bogi lopi). Akumulator sem pred mesecem vzel ven in napolnil. Včeraj, ko je bilo tako lepo vreme, je bilo pa mopo seveda treba sprobat:) in šok! Ninjika ne vžge in pri vžigu spušča čudne glasove:( Kaj bi lahko bilo narobe?? Akumulator, ajnlaser, so kaki kontakti zoksidiral?? Na potisk vžge normalno in tudi vožnja je BP.

V spodnjem videu je posnet vžig motorja!

zimovanjeee.jpg

Po zvoku sodeč (rele starterja) je akumulator prešvoh. Akumulator dopolni ali zamenjaj z novim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zvoku sodeč (rele starterja) je akumulator prešvoh. Akumulator dopolni ali zamenjaj z novim.

Podpis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorček (ninja 636) je pred zimovanjem delal BP. Mopa je zimovala zunaj (v eni bogi lopi). Akumulator sem pred mesecem vzel ven in napolnil. Včeraj, ko je bilo tako lepo vreme, je bilo pa mopo seveda treba sprobat:) in šok! Ninjika ne vžge in pri vžigu spušča čudne glasove:( Kaj bi lahko bilo narobe?? Akumulator, ajnlaser, so kaki kontakti zoksidiral?? Na potisk vžge normalno in tudi vožnja je BP.

V spodnjem videu je posnet vžig motorja!

zimovanjeee.jpg

Meni so isto ropotali releji, ko sem imel premalo poln akomulator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zanima me, če ima kdo mogoče plastike za Kawasaki zx-6r 2003 oz. pozna koga, ki bi to imel

Jih imam jaz. Nove, nepobarvane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam original izpuh za 636 (2003, 2004).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!