Skoči na vsebino

BMW K 1200 R


SiR

Priporočene objave

Pa res pretiravaš.Za sabo ima motor K-1200-R vse 4-ri servise pa sem več dal samo za zadnji lonec od Akrapoviča več kot za vse 4 (štiri) servise z materijalom !

Peter a veš kolk pride enota ESA na uradnem servisu? Mislim ,da ne! Tam ne popravljajo če zarusta rotor na motorčku in podobno ne tam zamenjajo kompletno enoto.Pri čarmanu ti obnovijo obstoječo kar je bistveno in še enkrat bistveno ceneje :yes:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peter a veš kolk pride enota ESA na uradnem servisu? Mislim ,da ne! Tam ne popravljajo če zarusta rotor na motorčku in podobno ne tam zamenjajo kompletno enoto.Pri čarmanu ti obnovijo obstoječo kar je bistveno in še enkrat bistveno ceneje :yes:

lp

Nevem me sploh nezanima ! ! (ti sigurno NEVEŠ sicer bi ceno napisal)  imam rezervno prednjo in zadnjo + komplet ABS z računalnikom. Sicer je v Nemčiji rabljena zadnja enota 500€ prednja pa 300€ +porto ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem me sploh nezanima ! ! (ti sigurno NEVEŠ sicer bi ceno napisal)  imam rezervno prednjo in zadnjo + komplet ABS z računalnikom. Sicer je v Nemčiji rabljena zadnja enota 500€ prednja pa 300€ +porto ! :grim

Lej koga zanima da imaš ti prednjo pa ne vem kero še,mi je nimamo in najboljša opcija in najcenejša je Čarman,drugače pa zadnja enota je 1000€+in če si ti na Avtovalu zlizan z Valentinčiči jaz nisem in nikoli ne bom ker mi njihov pristop enostavno ni všeč!!!!!!! In res ne rabiš vsiljevat svojega mnenja drugim ,sploh pa meni,ker nisem nek fantiček ,ki sedi na bmflu šele kakšno sezono ampak jih je za mano še pa še,mogoče celo več kot ti,na bmflu misli namreč!!!

Ne razumi me narobe,te spoštujem ker si tehnično zelo podkovan in razgledan,pripravljen tudi pomagat,kapo dol :notworthy: sam res se pa včasih zadrži no z temi zakaj pa ne bi tega pa onga pa Kje najtabulšejši a ne :nono: no meni ni,meni je neprimerno boljši boxer in kar se tiče porabe in ciklistike in še bi našteval in vrjem lahko bi ker sem imel K-je in imam boxerja in govorim iz mojega vidika,prav tako ti govorim za Avtoval,so arogantni in nefleksibilni in to mi dosti pove,zarad mene so lahko še takšni majstri pa me ne zanima,še enkrat ne zanima in to spoštuj tudi pri drugih in ne vsiljuj svojega prava!!!!!

 

P.S. najbolj zanimivo pa je ,da te mnenje nekoga drugega ne zanima,zanima te samo tvoje zanimanje....mislim...

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu te moram povsem podpret. Bremzerju niti najmanj ne moremo oporekat strokovnosti, ker je tu špica.  Ampak njegov odnos do drugih..je včasih že celo poniževalen. Zdej ne vem, al se res tako visoko ceni, al preprosto ne zna napisat drugače.  recimo.. svetovalno, kolegialno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu te moram povsem podpret. Bremzerju niti najmanj ne moremo oporekat strokovnosti, ker je tu špica.  Ampak njegov odnos do drugih..je včasih že celo poniževalen. Zdej ne vem, al se res tako visoko ceni, al preprosto ne zna napisat drugače.  recimo.. svetovalno, kolegialno....

Vidim,da ne samo tebe, kmeta in še veliko ostalih predvsem moti moj:odnos,pisanje, izražanje, znanje motoroznanstva,poznavanje tako avtov kot tudi motorjev  itd.itd. Tako,da v naprej se bom probal vzdržat odgovorjev in bom samo bral vaše poste,ko pa bo kdo imel kako vprašanje zame naj mi napiše na moj e-mail in dobi odgovor razen,če ni med ignoriranimi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim,da ne samo tebe, kmeta in še veliko ostalih predvsem moti moj:odnos,pisanje, izražanje, znanje motoroznanstva,poznavanje tako avtov kot tudi motorjev  itd.itd. Tako,da v naprej se bom probal vzdržat odgovorjev in bom samo bral vaše poste,ko pa bo kdo imel kako vprašanje zame naj mi napiše na moj e-mail in dobi odgovor razen,če ni med ignoriranimi !

Še enkrat ti pojasnim,da te ravno zaradi tvojega znanja o motorjih in pripravljenosti za pomoč spoštujem,tudi sam sem se že obrnil na tebe in si bil takoj pripravljen pomagat tako praktično kot verbalno,še enkrat kapo dol :notworthy: takih ljudi z tvojim znanjem primankuje na MS,moti nas oz. mene moti ,da goniš svoj prav v zadevah ki nimajo veze z poznanstvom motorizma in tehničnimi stvarmi.

Škoda bi bilo ,če se ne bi oglasil in nam pojasnil kakšno delovanje nečesa v agregatu,rad te berem,sam mi gre na jetra...no ne bom se ponavljal.

Nisem te imel namena nikakor užalit in če si moj post tako vzel se ti opravičujem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim,da ne samo tebe, kmeta in še veliko ostalih predvsem moti moj:odnos,pisanje, izražanje, znanje motoroznanstva,poznavanje tako avtov kot tudi motorjev  itd.itd. Tako,da v naprej se bom probal vzdržat odgovorjev in bom samo bral vaše poste,ko pa bo kdo imel kako vprašanje zame naj mi napiše na moj e-mail in dobi odgovor razen,če ni med ignoriranimi !

 

Oprosti Bremzer, ampak, da boš razumel ti povem konkreten primer mojega sodelavca. Trenutno piše doktorat in ima neskončno zakladnico znanja. Odlično komunicira s tehniki in inženirji, popolnoma pa je nesposoben komuniciranja v komerciali. Sposoben se je skregati in uničiti posel zaradi tega, ker je imel on prav. To komercialo bom primerjal s tem forumom. Mislim, da je namenjen pogovorom, izmenjavi izkušenj, navsezadnje se motoristi med seboj ne vikamo, pozdravljamo na poti, smo somišljeniki,...

Tudi meni si že dal par nasvetov, za kar sem ti hvaležen. Ampak tako kot tvoj K imaš tudi ti zavore, katere moraš kdaj uporabiti. Poleg tega imaš tudi PM sporočila za direktne nasvete, mogoče za kak tvoj del na zalogi,...    

Se opravičujem za smetenje teme, ampak to sem moral napisati.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej: vsem en lep pozdrav od novega člana - do sedaj sem vas v glavnem samo spremljal, sedaj pa bi vas nekaj vprašal. Namreč, jeseni 2012 sem kupil rabljenega k1200r, letnik '05/06, 13.000km. Pred tem sem malce preletel forume, kaj bi lahko bilo v splošnem z motorjem narobe, ter naletel na težave z menjalnikom. Prodajalca sem eksplicitno vprašal, če je imel motor kaj težav s tem, in dobil odgovor, da jih ni imel. No, seveda se je pojavila prva težava, ki so jo opisovali drugi lastniki motorja - pod močnim pospeševanjem v drugi prestavi, motor "cukne" okrog 6000obr, nato pospešuje naprej. Pravijo, da se nato stanje slabša, dokler menjalnik ne odpove (padanje iz 2. in 3. prestave v prosti tek ipd.). Je imel kdo podobno izkušnjo s k12? Baje, da so zadevo popravili z letnikom '07 in nato pri k13r. Drugo vprašanje za znalce - na neki italijanski strani (prodaja rabljenih kosov motociklov) sem zasledil, da naj bi menjalnik od K1200GT bil kompatibilen s k12r - ker bi mi nakup slednjega za okrog 700€ v primerjavi z novim (bojda okrog 3000) močno olajšal komunikacijo z ženo... :glare:

 

Kakršnikoli konstruktivni komentarji skrajno dobrodošli in hvala vnaprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej: vsem en lep pozdrav od novega člana - do sedaj sem vas v glavnem samo spremljal, sedaj pa bi vas nekaj vprašal. Namreč, jeseni 2012 sem kupil rabljenega k1200r, letnik '05/06, 13.000km. Pred tem sem malce preletel forume, kaj bi lahko bilo v splošnem z motorjem narobe, ter naletel na težave z menjalnikom. Prodajalca sem eksplicitno vprašal, če je imel motor kaj težav s tem, in dobil odgovor, da jih ni imel. No, seveda se je pojavila prva težava, ki so jo opisovali drugi lastniki motorja - pod močnim pospeševanjem v drugi prestavi, motor "cukne" okrog 6000obr, nato pospešuje naprej. Pravijo, da se nato stanje slabša, dokler menjalnik ne odpove (padanje iz 2. in 3. prestave v prosti tek ipd.). Je imel kdo podobno izkušnjo s k12? Baje, da so zadevo popravili z letnikom '07 in nato pri k13r. Drugo vprašanje za znalce - na neki italijanski strani (prodaja rabljenih kosov motociklov) sem zasledil, da naj bi menjalnik od K1200GT bil kompatibilen s k12r - ker bi mi nakup slednjega za okrog 700€ v primerjavi z novim (bojda okrog 3000) močno olajšal komunikacijo z ženo... :glare:

 

Kakršnikoli konstruktivni komentarji skrajno dobrodošli in hvala vnaprej!

Pomagat ti ne morem nič ,mel K1200S letnik 2006 in nobenih problemov z menjalnikom in nasploh....več ti o tem lahko svetuje Bremzer,če se bo želel oglasit,on bo vedel če paše menjalnik od GT-ja,po moje ja saj je ista mašina,sam vseeno več bo vedel Bremzer,če ne drugače mu pošlji PM,ker je na nas nekaj jezen :P se noče oglašat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej: vsem en lep pozdrav od novega člana - do sedaj sem vas v glavnem samo spremljal, sedaj pa bi vas nekaj vprašal. Namreč, jeseni 2012 sem kupil rabljenega k1200r, letnik '05/06, 13.000km. Pred tem sem malce preletel forume, kaj bi lahko bilo v splošnem z motorjem narobe, ter naletel na težave z menjalnikom. Prodajalca sem eksplicitno vprašal, če je imel motor kaj težav s tem, in dobil odgovor, da jih ni imel. No, seveda se je pojavila prva težava, ki so jo opisovali drugi lastniki motorja - pod močnim pospeševanjem v drugi prestavi, motor "cukne" okrog 6000obr, nato pospešuje naprej. Pravijo, da se nato stanje slabša, dokler menjalnik ne odpove (padanje iz 2. in 3. prestave v prosti tek ipd.). Je imel kdo podobno izkušnjo s k12? Baje, da so zadevo popravili z letnikom '07 in nato pri k13r. Drugo vprašanje za znalce - na neki italijanski strani (prodaja rabljenih kosov motociklov) sem zasledil, da naj bi menjalnik od K1200GT bil kompatibilen s k12r - ker bi mi nakup slednjega za okrog 700€ v primerjavi z novim (bojda okrog 3000) močno olajšal komunikacijo z ženo... :glare:

 

Kakršnikoli konstruktivni komentarji skrajno dobrodošli in hvala vnaprej!

menjalnik je kompatibilen...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni vsi bmw friki! Če ste se nehali kregati bi vprašal eno stvar ki jo nisem zasledil na forumu v celoti!

Vem da te motorje večinoma uvažajo saj jih v Sloveniji skoraj ni,sedaj se poraja vprašanje,kje kupiti oziroma od koga ste ga in ga proporočate kot prodajalca in kaj oziroma koliko garancije vam je dal in kako pošteno je to besedo tudi obdržal!? Ker imam ta motor namen letos kupit kaj pravite na Motohit-Krko in Moto R-Rimske!? hvala!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni vsi bmw friki! Če ste se nehali kregati bi vprašal eno stvar ki jo nisem zasledil na forumu v celoti!

Vem da te motorje večinoma uvažajo saj jih v Sloveniji skoraj ni,sedaj se poraja vprašanje,kje kupiti oziroma od koga ste ga in ga proporočate kot prodajalca in kaj oziroma koliko garancije vam je dal in kako pošteno je to besedo tudi obdržal!? Ker imam ta motor namen letos kupit kaj pravite na Motohit-Krko in Moto R-Rimske!? hvala!!!!!

Oba sta res poštenjaka,tko da priporočam nakup pri njih,jst vedno tam kupujem motorje in jih bom v bodoče tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Krškem  sem pred tremi leti kupil Suzukija. Rabljenega, uvoženega iz ITA. Če povzamem...fer cena (mal sva še barantala), fer odnos, lahko sem naredil testno vožnjo in bilo je nekaj garancije..mogoče kak mesec. Danes  vem, da je bil to dober nakup. Motor v  dveh letih in pol naklepal enih 25K km brez  ene hibe.

 

Kar se pa tiče tistih K jev v Krškem...so že nekam dolgo na "polici" trgovine. Vzroka ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Krškem  sem pred tremi leti kupil Suzukija. Rabljenega, uvoženega iz ITA. Če povzamem...fer cena (mal sva še barantala), fer odnos, lahko sem naredil testno vožnjo in bilo je nekaj garancije..mogoče kak mesec. Danes  vem, da je bil to dober nakup. Motor v  dveh letih in pol naklepal enih 25K km brez  ene hibe.

 

Kar se pa tiče tistih K jev v Krškem...so že nekam dolgo na "polici" trgovine. Vzroka ne poznam.

hvala za expresne odgovore,a pričakoval sem tudi kakšen negativen odziv,kajti tudi sam sem nameraval kupiti k 1200s v Krškem pa se je enemu zatikal gas!!!??? drugi je pa imel močno rumen izpuh namesto svetleče kovinskega,res pa je imel v trgovini enega r-a kot novega ,a me takrat to ni prepričalo.V kolikor vem sta to glavna uvoznika za Slovenijo z rabljenimi motorji,sicer pa se pojavlja še esden med Celjem in Mariborom v Poljčanah in trenutno je najcenejši-poznate!!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za expresne odgovore,a pričakoval sem tudi kakšen negativen odziv,kajti tudi sam sem nameraval kupiti k 1200s v Krškem pa se je enemu zatikal gas!!!??? drugi je pa imel močno rumen izpuh namesto svetleče kovinskega,res pa je imel v trgovini enega r-a kot novega ,a me takrat to ni prepričalo.V kolikor vem sta to glavna uvoznika za Slovenijo z rabljenimi motorji,sicer pa se pojavlja še esden med Celjem in Mariborom v Poljčanah in trenutno je najcenejši-poznate!!??

ne vem kakšna je situacija danes, pred leti pa ko sem kupoval motor, je imel oglas na A...netu. Ko sem ga poklical, mi je povedal, da motorja še nima in da ga dobi v desetih dneh (ampak v oglasu je imel pa že sliko, vse podatke, ...) ter da me pokliče takoj, ko bo dobil motor. Takoj mi je bilo jasno, da "nekaj ne štima", ko pa sem ga čez deset dni ponovno klical (medtem sem že kupil motor), ker me je "prou firbec matrou", kakšna je situacija, je bil pa spet izgovor, da motor pride v parih dneh, ....Nisem ga več klical, ker mi je bilo škoda tudi tistih nekaj centov za klic, kaj šele da bi se zapeljal pogledat motor, čeprav po oglasu sodeč ne bi bil slab nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kakšna je situacija danes, pred leti pa ko sem kupoval motor, je imel oglas na A...netu. Ko sem ga poklical, mi je povedal, da motorja še nima in da ga dobi v desetih dneh (ampak v oglasu je imel pa že sliko, vse podatke, .. .) ter da me pokliče takoj, ko bo dobil motor. Takoj mi je bilo jasno, da "nekaj ne štima", ko pa sem ga čez deset dni ponovno klical (medtem sem že kupil motor), ker me je "prou firbec matrou", kakšna je situacija, je bil pa spet izgovor, da motor pride v parih dneh, ....Nisem ga več klical, ker mi je bilo škoda tudi tistih nekaj centov za klic, kaj šele da bi se zapeljal pogledat motor, čeprav po oglasu sodeč ne bi bil slab nakup.

V italji jih zakupi in ko se mu nabere določena kvota jih gre z tovornjakom iskat,ker se mu ne splača vozit po enega! Motor,ki ga da na oglas je že kupil in zato ga tudi prodaja,fizično pa še čaka v italiji na prevoz v SLO to je vsa filozofija....zakaj čez par dni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem je logično da se NE OGLAŠUJE, vsaj mnenje večine..To je isto kot če bi ti govoru da si oženjen, a v bistvu še sploh punce nimaš :smoke:

V italji jih zakupi in ko se mu nabere določena kvota jih gre z tovornjakom iskat,ker se mu ne splača vozit po enega! Motor,ki ga da na oglas je že kupil in zato ga tudi prodaja,fizično pa še čaka v italiji na prevoz v SLO to je vsa filozofija....zakaj čez par dni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zagovarjam nikogar,nasplošno pa z tema dvema uvoznikoma nisem nikoli prišel skupaj in se jih bolj izogibam,toda tvoja primerjava ni prava....bolj bi bilo pravilno,da bi prodajalcu rekel ,da punco sicer imaš a oženil se boš z njo čez par dni :grim

On je motorje že plačal in so njegovi,čaka samo kvoto za tovornjak,pobere in pripelje v SLO.

Ponavadi dopiše v oglasu da je motor v prihodu,kar se mi zdi fer,oglas pa da zato,da zbudi zanimanje kupcev in,da po možnosti že nabere potencialne kupce.kar se mi tudi zdi logično....pač marketing,zaslužit čim več denarja v čim krajšem času...takšni so časi :blush:

Potem je logično da se NE OGLAŠUJE, vsaj mnenje večine..To je isto kot če bi ti govoru da si oženjen, a v bistvu še sploh punce nimaš :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da jim ne gre slabo. Tudi sam sem enemu izmed njih pustil cifro, da me pokliče, ko bo motor v SLO. Pa nič od tega.

Ne zagovarjam nikogar,nasplošno pa z tema dvema uvoznikoma nisem nikoli prišel skupaj in se jih bolj izogibam,toda tvoja primerjava ni prava....bolj bi bilo pravilno,da bi prodajalcu rekel ,da punco sicer imaš a oženil se boš z njo čez par dni :grim

On je motorje že plačal in so njegovi,čaka samo kvoto za tovornjak,pobere in pripelje v SLO.

Ponavadi dopiše v oglasu da je motor v prihodu,kar se mi zdi fer,oglas pa da zato,da zbudi zanimanje kupcev in,da po možnosti že nabere potencialne kupce.kar se mi tudi zdi logično....pač marketing,zaslužit čim več denarja v čim krajšem času...takšni so časi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja sem iz tistih koncev in poznam zadeve in trgovce. Stvar je taka kot je napisal kmet.Kvaliteta motorjev je zelo različna. Od motorjev ki so za v "kanto" pa do motorjev ki so za prste polizat po smešni ceni za naše razmere. Načeloma pa prodajo dosti motorjev in se kupci za dober motor hitro najdejo tako da nimajo navade klicat potencialnih kupcev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja sem iz tistih koncev in poznam zadeve in trgovce. Stvar je taka kot je napisal kmet.Kvaliteta motorjev je zelo različna. Od motorjev ki so za v "kanto" pa do motorjev ki so za prste polizat po smešni ceni za naše razmere. Načeloma pa prodajo dosti motorjev in se kupci za dober motor hitro najdejo tako da nimajo navade klicat potencialnih kupcev

hvala za odgovore bmw-jaši! Kot sem omenil nameravam kupiti k1200r-a letnik 2006-2007 in če se bo našel kdo ki bo zadevo prodajal naj me kontaktira ,seveda je ohranjenost in oprema pogoj za nakup.Kako pa je bilo z vpoklici oziroma serijskimi napakami pri teh letnikih.Bral sem za vpoklice letnikov 2005 ostalo pa nisem zasledil. Glede na staž v motorizmu sem vozil marsikaj a tega modela ne zato še tipam pred nakupom kajti vsak ima svoje zahteve in želje jaz pa bi nekaj udobnega-neutrujajočega za dolge fure in uporabnega za potep do sosednjega mesta.Seveda se moram še pohvaliti da tudi soproga vozi in sedaj ko bi šla le na en motor mora le ta ustrezati obema,spredaj in zadaj.Torej če je sloves Bmwejev upravičen bi morala biti oba zadovoljna!??? Od manjših motorjev se najlepše vozi Honda vfr-a 800,Golda pa je le malce preglomazna in tudi potrebuješ celo garažo zanjo,veterna pa na njej zadaj ni taka kot jo opevajo.Bmw f 800r pa ni za moškega še manj pa za dva...no in še bi lahko o tem na dolgo in široko....pa skuterji so žal podhranjeni-bolj ženina varijanta a sva stestirala vse kar je na trgu-žal nezadostno za moje potrebe,rad grem tudi po kolenu če je prava volja in če ceste do dopuščajo ,kajti naše so v zeloooooo slabem stanju. Komentarji!!???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Bmw-jevci, da po dolgem času še jaz dajem zraven svoj piskrček in pomagam Shorty. Tudi sam sem gledal motorje pri dotičnih trgovcih, no naj najprej povem da sem nato privat kupil, predvsem zaradi tega, ker sem izrecno hotel imeti agragat  in okvir v črni barvi, vsi ostali, ki so se prodajali na AN pa so bili srebrni, upam da sem dobro kupil, motor je že uffff dva meseca v garaži in čaka na lepo vreme :-)

 

Gledal sem oba v kk, nista me prepričala, predvsem zaradi ohranjenosti, za tistega tipa iz rimskih pa lahko rečem samo to, da je par ( izrecno nisem navajal imen da ne bo kreganja okoli reklame) kolegov kupilo motor pri njemu, bil je fer in korekten, enemu ga je celo po mesecu dni vzel nazaj in je pri njemu vzel drugega, mislim da sta vsaj dva kolega pri njemu kupila motor in čez par let menjala staro za staro pri njemu, mislim da to kar nekaj pove.

 

Tisti ki prodaja k1200r iz poljčan, pri njemu sem kupil za en drug motor hladilnik, bil je fer, cena ugodna in še v nedeljo mi je odprl, ker sem ga nujno rabil, takole na uč, mi je tip deloval ok, vsaj zame, oziroma kar sem rabil, no pa tud motor ne zgleda slabo, je pa res da je pri vseh pač vse tako tako, konec koncec je rabljena roba. Vem pa še za enega res odličnega, drugi lastnik, slo poreklo, motor kot iz škatlice, znanec, če bi imel tako kot sem rekel črn agregat sploh ne bi pomišljal, čeprav je imel malce višjo ceno, no tu je še stvar dogovora, če te zanima me kontaktiraj, ker vidim da ga nima več na AN in ne vem ali ga je prodal al pa samo umaknil oglas, je pa res, res lep, spucan, vzdrževan in očuvan v nulo, vsekakor vreden nakupa.

 

Glede ostalega, vožnja, počutje... ti bodo več vedeli povedati ostali forumaši, jaz sem samo zaskrbljen, ker sem na prejšnjih motorjih sam delal servise, tu je pa zgodba malce drugačna, :-(

 

Tako, štih proba, da se zopet vključim v debato :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgagec, čestitam za nakup,. Če rad šraufaš, boš tudi tu lahko delal sam servise (vsaj osnovne, olje filter in zračni filter), vsake toliko ga bo pa le dobro odpeljati k pooblaščencu.

 

Lp,
Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej hvala, si bo treba čas vzet in mal pogledat kje je kaj :-) občasno bo šel tudi v drugo delavnico haha, vem da se ponavljam, yamaha je imela slabih 50kkm, nikol na yamaha servisu, nič okvar, no to pričakujem tud ob bemflna, no da bo brez okvar ( pobožne želje) :-) sicer pa, kaj norimo, zuni je sneg, nič ne kaže dobro za mirno peč :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!