Skoči na vsebino

BMW K 1200 R


SiR

Priporočene objave

Zdravo fantje

Sem nov lastnik k/r -a in zelo navdušen, imam pa nekaj vprašanj.

1. ali tudi ostalim pri zapiranju gasa malo poka iz auspuha

2. v višjih obratih dokaj močne vibracije, ki se čutijo na belanci

3. veliko čudnih zvokov, nemirnega teka mašine (varijanta ducati)

To je vse kar se za enkrat spomnim, pa hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

moj oče se zanima za nakup tega motorja in bi ga rad najprej v zivo videl, se vsedel gor, slisal komentarje lastnika, + in - tega motorja, v skratka motor ga je cisto obnorel in prevzel, in bi ga rad zamenjal za sedanjo zx12-R 03 model. Če je kakšen lastnik motorja, ki bi ga malo predstavil in povedal par stvari o njem, bi se z njim z veseljem dobila nekje v SLO na kaksni voznji ni kavici. Drugac sma pa iz MBja. Na BMWju ga nazalost vec nimajo, kaj sele testne voznje...

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

moj oče se zanima za nakup tega motorja in bi ga rad najprej v zivo videl, se vsedel gor, slisal komentarje lastnika, + in - tega motorja, v skratka motor ga je cisto obnorel in prevzel, in bi ga rad zamenjal za sedanjo zx12-R 03 model. Če je kakšen lastnik motorja, ki bi ga malo predstavil in povedal par stvari o njem, bi se z njim z veseljem dobila nekje v SLO na kaksni voznji ni kavici. Drugac sma pa iz MBja. Na BMWju ga nazalost vec nimajo, kaj sele testne voznje...

Lep pozdrav

Zdravo

Jaz sem iz Mb in me načeloma lahko pokličes za kavico in ogled "fürer-ja" :evilgrin: 040 473 276 - dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

moj oče se zanima za nakup tega motorja in bi ga rad najprej v zivo videl, se vsedel gor, slisal komentarje lastnika, + in - tega motorja, v skratka motor ga je cisto obnorel in prevzel, in bi ga rad zamenjal za sedanjo zx12-R 03 model. Če je kakšen lastnik motorja, ki bi ga malo predstavil in povedal par stvari o njem, bi se z njim z veseljem dobila nekje v SLO na kaksni voznji ni kavici. Drugac sma pa iz MBja. Na BMWju ga nazalost vec nimajo, kaj sele testne voznje...

Lep pozdrav

Bom kratek,da nebodo ostali spet preveč zamerili,če kupi ta motor nebo nikdar več Japsa niti pogledal kaj šele vozil.

Vsi ki pljujejo po BMW-ejih si ga pač nočejo po vsej verjetnosti pa nemorejo privoščiti.Tudi jaz sam sem PREDOLGO vztrajal na Japsih, danes,pa to do neke mere obžaljujem!!!!!

Ps: samo eno,če bo kupil BMW-aja K-1200-R ali R-sport apsolutno z ESA.Tole na tej skici je amortizer,če ima motor ESA.

post-9445-1220906042_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Jaz sem iz Mb in me načeloma lahko pokličes za kavico in ogled "fürer-ja" :evilgrin: 040 473 276 - dejan

Daj povej ali sva se midva srečala pred kratkim na benzinski črpalki v Nm sva se pogovarjala in kolikor se jaz spomnim si imel motor BMW-K-1200-R z MB registracijo. :beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

Hvala Dejan, sem zdaj komaj videl in poskušal poklicat ampak si žal nedosegljiv, bom kasneje še probal al pa jutri, pa se bomo zmenli ko boš imel čas. Najlepša hvala! aja, moja telefonska 040 758 430, Jaka, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

no, z brskalnikom nisem zasledil te teme, tko de me ne križat če slučajno že obstaja, ampak dejte rajš nadgradit brskalnik tko de bo delal kot je treba :)

kolega iz avstralije si je ta motor kupil pred 1 mesecem saj mu je bil za potovanje po sloveniji zelo priročen. Ker je priletel z letalom v Anglijo, si ga je tam kupil, letnik 2005, prevoženih 15500 milj. Sedaj pa ga prodaja, in če koga zanima tukaj, ga lahko za ugodno ceno dobi.

Več info na pm :)

Popravljeno . Popravil axilon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

torej, naprodaj k 1200 r

letnik 2005

prevoženih 15500 milj

kupljen od pooblaščenega bmw prodajalca v angliji

z vsemi ključi (tudi master ključ), kompletna servisna zgodovina, logbook (ni da ni)

zraven še europe roadside assist veljavna do 04/2010

Vglavnem, motor je super ohranjen.

Kar morate opraviti je še homologacija, pa se boste lahko vozili po Sloveniji

slike:

C4MEcwW7E1ZAIX7B.v.jpg

cDo5tAhJnG9ti0QQ.v.jpg

TQeNJihDwSYnKaCj.v.jpg

UZ8epDzd4Osgm05Q.v.jpg

cena: 7000 €

info na 041 835483

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar morate opraviti je še homologacija, pa se boste lahko vozili po Sloveniji

Pol naj pa možakar naredi homolomo za 100eur, če je tako preprosto. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, naprodaj k 1200 r

letnik 2005

prevoženih 15500 milj

kupljen od pooblaščenega bmw prodajalca v angliji

z vsemi ključi (tudi master ključ), kompletna servisna zgodovina, logbook (ni da ni)

zraven še europe roadside assist veljavna do 04/2010

Vglavnem, motor je super ohranjen.

Kar morate opraviti je še homologacija, pa se boste lahko vozili po Sloveniji

slike:

cena: 7000 €

info na 041 835483

vseeno lahk napišeš kaj ma od opreme.

IMHO je ta motor smotern nakup le, če ima vso dodatno elektriko. nastavitev vzmetenja, abs in kar še ponujajo pr BMW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, motor ima nastavitev vzmetenja ESA, ogrevanje ročk

Ne vem kaj smatraš pod vso ostalo elektriko...ker BMW-jev ne poznam tolko. Vem pa da nima ABS-a.

Simonsi: glej, fant odhaja v soboto v Grčijo naprej...če upaš do sobote zrihtat homologacijo, se javi :)Prodaja ga, ker potrebuje denar za nadaljno potovanje po Evropi. In ja...cena je v takem primeru vedno stvar dogovora. Vem pa da lahko nekdo v tem primeru dobi zelo soliden motor za zelo dobro ceno...moram še kaj dodati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, motor ima nastavitev vzmetenja ESA, ogrevanje ročk

Ne vem kaj smatraš pod vso ostalo elektriko...ker BMW-jev ne poznam tolko. Vem pa da nima ABS-a.

Simonsi: glej, fant odhaja v soboto v Grčijo naprej...če upaš do sobote zrihtat homologacijo, se javi :)Prodaja ga, ker potrebuje denar za nadaljno potovanje po Evropi. In ja...cena je v takem primeru vedno stvar dogovora. Vem pa da lahko nekdo v tem primeru dobi zelo soliden motor za zelo dobro ceno...moram še kaj dodati

to mi je čudno. na k1200s je blo to dvoje, vzmetenje in abs v sovpregi. žlajfi so, z abs, servo in majo različne režime, glede na nastavitev vzmetenja. rečmo, na Sport je sistem ločen, na vseh ostalih pa integriran.

se pa popolnoma strinjam, da je to zelo dober bombnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je mel angleški model kaj drugače...vendar abs-a kolkor vem ta motor nima. Sicer bi mel tist dodaten disk z zarezicami...ta ga pa nima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Bom kratek,da nebodo ostali spet preveč zamerili,če kupi ta motor nebo nikdar več Japsa niti pogledal kaj šele vozil.

Vsi ki pljujejo po BMW-ejih si ga pač nočejo po vsej verjetnosti pa nemorejo privoščiti.Tudi jaz sam sem PREDOLGO vztrajal na Japsih, danes,pa to do neke mere obžaljujem!!!!!

Kako smo si različni. trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Bom kratek,da nebodo ostali spet preveč zamerili,če kupi ta motor nebo nikdar več Japsa niti pogledal kaj šele vozil.

Vsi ki pljujejo po BMW-ejih si ga pač nočejo po vsej verjetnosti pa nemorejo privoščiti.Tudi jaz sam sem PREDOLGO vztrajal na Japsih, danes,pa to do neke mere obžaljujem!!!!!

Kako smo si različni. trance_25_naughty.gif

Sem mel R1150GS, vozil K1200S, R1200GS... pa sem po 10000km z mojim GSom prov z veslejem prešaltal nazaj na "Japsa". Ni to neka trta mrta, je pa za atete fajn (no pa tud za kake z majhnim ... tud :) pa brez zamere pebi no :naughty: ). Za normalne ljudi so pa "Japsi" neprimerno boljši! Ne rečem pa da še kdaj ne nabavim kak model BMWja, nimam tiste pripadnosti k znamki, ko je potem vse ostalo jajc.

ajd

Ta K1200R za 6500€ se mi zdi več kot poštena cena! Če bi le delu kot je treba, pa je blo preveč vsega napisanega po svetu, da bi blo vredno živce zgubljat.

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, motor se je prodal za 6300€, in sicer je odšel v Postojno...tako da za vse ostale...žal ste bili prepozni

Ta kupec bo ZELO zadovoljen :whistle: ni ga bo lahko prodal čez 3 leta za enak denar! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta K1200R za 6500€ se mi zdi več kot poštena cena! Če bi le delu kot je treba, pa je blo preveč vsega napisanega po svetu, da bi blo vredno živce zgubljat.

Bi bilo interesantno, da malo napišeš kaj je tako slabega na tem motorju.Razen tistega padca zaradi servo bremz,ki ni delovalo in to zaradi praznega akumulatorja po celodnevnem drkanju motorja na poligonu, kar se v normalni uporabi NIKOLI nemore dogoditi tako je bilo tolmačeno tudi od uradnega BMW-ejevega poročila,katerega bi si lahko tudi sam prebral. :whistle:

Ps: pa še tole mogoče tudi zaradi tega novejši modeli nimajo več tega pomagala in baje se da tudi ABS izključit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mel R1150GS, vozil K1200S, R1200GS... pa sem po 10000km z mojim GSom prov z veslejem prešaltal nazaj na "Japsa". Ni to neka trta mrta, je pa za atete fajn (no pa tud za kake z majhnim ... tud smile.gif pa brez zamere pebi no trance_25_naughty.gif ). Za normalne ljudi so pa "Japsi" neprimerno boljši! Ne rečem pa da še kdaj ne nabavim kak model BMWja, nimam tiste pripadnosti k znamki, ko je potem vse ostalo jajc.

ajd

Ta K1200R za 6500€ se mi zdi več kot poštena cena! Če bi le delu kot je treba, pa je blo preveč vsega napisanega po svetu, da bi blo vredno živce zgubljat.

Se popolnoma strinjam.worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Super cena za tak stroj. Prepis verjamem, da je šel ok, Me pa zanima kako je odjavil motor glede na to, da je registriran v Angliji, pa tudi z homologacijo bo problem, oziroma vsaj luč bo treba menjat, saj tam vozijo po levi in parabola osvetljuje kontra našim cestam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začasna registracija v angliji...samo odjaviš...pa je. Sam pa lahko opraviš registracijo v slo že prej. Potrdili z LPP-ja v Ljubljani. Drugače pa ja, luč bo treba zamenjat, pa bo! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A morda kdo pozna K 1200 R Sport kateri se prodaja na A cosmosu?? l. 07, zgleda kot nov. Sem ga včeraj gledal, sedaj pa ne morem spat - je preskočila iskrica. Sam nekaj me moti - lastnik je neka firma, ki ga je menda oddajala, sam baje samo eni osebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A morda kdo pozna K 1200 R Sport kateri se prodaja na A cosmosu?? l. 07, zgleda kot nov. Sem ga včeraj gledal, sedaj pa ne morem spat - je preskočila iskrica. Sam nekaj me moti - lastnik je neka firma, ki ga je menda oddajala, sam baje samo eni osebi.

Če je iskra preskočla je fertik trance_25_naughty.gif

Jaz sem mel dva policijska. Fural jih je xyz policajev pa je bil vsak tako kot nov. Vsaj za mene worship.gif

post-5391-125388328995.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A morda kdo pozna K 1200 R Sport kateri se prodaja na A cosmosu?? l. 07, zgleda kot nov. Sem ga včeraj gledal, sedaj pa ne morem spat - je preskočila iskrica. Sam nekaj me moti - lastnik je neka firma, ki ga je menda oddajala, sam baje samo eni osebi.

Po vsej verjetnosti kakem Tajkunu.Samo kupi nebo ti žal meni še danes po treh sezonah iskri!!! :whistle:

Mogoče se jutri vidimo v LJ.

LP Peter!

Popravljeno . Popravil Brumer
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!