Skoči na vsebino

Sosed sosedu..


Marky

Priporočene objave

Nekaj izjav glede aretacije skupine politikov iz stranke SLS in njihovih privržencev je bilo že razbrati na forumu. Po mojem je sicer ravnanje hrvaške policije naravnost za vomitorium. Ampak lahko pa da je vse skupaj le obupan poskus stranke SLS, da bi zlezla iz političnega dna. Ne vem, ne vem.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..hodili so po zemlji naši......vse ostalo je brezveze... :rolleyes: zdej se bo začelo, po volitvah pa končalo... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, za politika je odlična reklama, da te tuji policaji, na tvoji zemlji, kot odojka čez ograjo mečejo :blink: ...svašta. Da ni celo Buš za vsem tem :doze:

Kaj se bo zgodilo?...nič...se že kdaj je? Protestna nota sem protestna nota tja...bla bla ,,to ni lepo, ni evropsko,, malce užaljenosti bla bla bla in potem jim bodo spet v rit lezli in jim vestno pošiljali sporočila kdaj misli naš policijski čoln na ,,furo,,. :SS

Dejanje je izredno predrzno vendar ,,če si pussy tako s tabo tudi ravnajo,,

Če bi se to zgodilo Jelinčiču---bi pokalo.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se bo zgodilo?...nič...se že kdaj je? Protestna nota sem protestna nota tja...bla bla ,,to ni lepo, ni evropsko,, malce užaljenosti bla bla bla in potem jim bodo spet v rit lezli in jim vestno pošiljali sporočila kdaj misli naš policijski čoln na ,,furo,,. :SS

in kako bi ti ukrepala če bi imela možnost !

je pa res da istrianke orenk mešajo pamet našim političarjem ! županja je že bavčarja napizdla kje mora postaviti mejni prehod, ta načelnica policije pa bo tudi zadevo čisto formalno spravila skozi v stilu bili so na ozemlju HR in se niso hoteli legitimirati ! konec zgodbe, vsi k sodniku za prekrške !

da pa si dotore na tak način hoče zagotoviti prag vstopa v parlament pa je tudi malo :BUA:

me zanima kdo bo največ potegnil od tega predvolilnega incidenta !

stavim da janez ne ! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi ukrepala?...če bi bilo po moje...do tega ne bi pršlo (sem pametna?- a ne?)....kot sem že povedala...če si usrane se ne čudi, da te vsak poriva kakor hoče in kamor hoče, in kjer hoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CEPCI!!!!

A na vsako pravokacijo tako lepo padate? Sem vas imel za malo bolj razsodne ljudi.

Področje, kjer se je vse skupaj dogajalo, je pod Hrvaško jurisdikcijo. In ker je to področje tik ob meji in za povrhu še Schengenski, je menda jasno, da se brez osebne izkaznice tam ni kaj zajebavati.

A nekaj prepotentnih politikov misli, da si lahko vse privoščijo. Pa koji je Podobnik & co, kurac več od mene, ki se tam brez osebne tudi slučajno ne morem namalati?

Še fino bi jih morali po pičkah nalomiti, če so se karkoli upirali.

Kaj se pa to pravi drek pa nestrpnost idiotov mešati, čez nekaj časa pa sploh nobene meje ne bo več tam.

Super reklama za nekatere, da si bodo čimboljši in čimbolj plačani političen stolček priborili in vam potem z vrha kazali jezik in se lizali s tistimi, proti katerim vas sedaj hujskajo.

OVCE!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In da ne boste v dvomih. Če slučajno ne bi bilo tistega zmešanega Joškota tam kjer je in pripravljenega delati zdraho, bi si ga razni politični bučmani pa zmislili!

Vse za vas in vaše zadovoljstvo ob pičkarjenju čez sosede. Tako je začel tudi Hitler in vašemu spominu malo bližje Slobo!

(ZakajNekiSeVseToDogajaTikPredVolitvamiPress)

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa koji je Podobnik & co, kurac več od mene, ki se tam brez osebne tudi slučajno ne morem namalati?

Ima poslansko imuniteto. :devil:

Ki pa mu ne zagotavlja, da ima človek tudi ostale ''kvalitete''. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima poslansko imuniteto.  :devil:

Ki pa mu ne zagotavlja, da ima človek tudi ostale ''kvalitete''. :rolleyes:

Ki jo ima zapisano na kurcu?? In kaj briga policaja Hrvaške policije poslanska imuniteta iz Slovenskega parlamenta. Saj ni diplomat. Pa četudi, nek papir o tem rabi imeti s seboj!

Igrajo se s preprostimi ljudmi, to je to! In je pod vsako kritiko. Barabe!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkazuje se s poslansko izkaznico. Vsako posamezno sklicevanje pa mora ''odobriti'' državni zbor. Mislim, da velja tudi za tujino.

Horjo! Napisano je bilo v hecu, ker mi gredo taka sklicevanja na živce. Še bolj pa mi gre na živce ''postavljanje'' za volilne točke.

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!