Skoči na vsebino

Sosed sosedu..


Marky

Priporočene objave

Meni se zdi da mu je ravno zaradi tega ker ni domenjena treba pokazat. Če mu ne bi bilo treba bi se potem lahko sklepalo da je to nikogaršnja zemlja pod nikogaršnjo jurisdikcijo - torej brez zakonov - raj na zemlji :D

In zakaj hrvaški policiji ?

Smo jim kar poklonili tisto, kar še ni dorečeno ?

Politika izvršenih dejstev na katero kroatarji redno igrajo, ima za posledico da izgubljamo košček za koščkom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Politika izvršenih dejstev na katero kroatarji redno igrajo, ima za posledico da izgubljamo košček za koščkom.

& nobenega koščka ne bomo NIKOLI dobili nazaj,

ker kroatarji igrajo "na dolgo roko" ... sedaj čimveč SLO ozemlja, pa če je potem treba čakati na EU 20 let več = pa tko useenqrac ... SLO zemlja bo njihova in oni bodo v EU, mi pa brez izhoda na morje in brez obmejnih ozemelj

ali lahko kdo od SLO politikantov razume ta način?

Ne!!

Ampak kroatarji ga pa - definitivno

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglejte si kaj so učili leta 1958!!

In, kaj je tu tako pametnega, da nekateri s tem tako vehementno mahate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, kaj je tu tako pametnega, da nekateri s tem tako vehementno mahate?

To, da do sedaj še nihče ni tu nalimal tiste strani, kjer je zemljevid z vrisanimi mejami republik in je SLO - CRO meja nekje pod Savudrijo. Pa saj verjetno sploh ne vedo zakaj to tukaj limajo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en post s hr foruma :

Definitivno se trebaju pocet zakljucavat. Pa dobro ljudi koji vam je bog.

Odkantajte vise sa tim nacionalnim spikama sa ovog foruma, kao sto su mnogi napisali, za to postoje druga mjesta. Ovdje cim se pocne o tako necemu, odmah se pocne siriti negativna vibra. Katastrofa, nije niti cudno da ljudi stalno negdje ratuju.

Zakljucavam ovaj topic i svaki koji se sa slicnim temama otvori.

:yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je očitno objavil moderator, ko je zaklenil temo. Ker nisi izdal niti naslova teme niti česarkoli drugega mi to ne pove ničesar. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je očitno objavil moderator, ko je zaklenil temo. Ker nisi izdal niti naslova teme niti česarkoli drugega mi to ne pove ničesar. :rolleyes:

Ker se ti ne ljubi slediti rdeče niti v tem topicu. Sicer bi ti bilo vse jasno. :P :P

Uzzy, tudi mene veseli, da so HR motoristi, moderatorji tistega foruma očitno razsodni ljudje. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Smo jim kar poklonili tisto, kar še ni dorečeno ?

...

Ne, niti ti RAN, niti jaz jim tega nisva poklonila. To so naredili ravno tisti, ki sedaj spet drek mešajo. Politiki. Tisti izpred 10+ let. In kolikor pomnim, je bila takrat na oblasti ravno ta desna plat naše politike, ki se je sedaj po tleh metala, oz. so jo "padali".

In kar se teh politikov tiče, imamo takšne, kakršne volimo in jih take zaslužimo, pa se lahko greva tudi midva po tleh metat. Težko da bo bolje, le obtolčena bova verjemi neprimerno bolj kot Janez.

(ZakajMedPolitikiNiNormalnihLjudiPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(ZakajMedPolitikiNiNormalnihLjudiPress)

Ker se, dragi Horjo, TI še nisi odločil, da boš kandidiral za poslanca. :004 :wub: :)

p.s.

A je odgovor pravilen ali napačen? :blink:

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ena ...

tole je oboje posebej za Manuelo poslal Rude Boy :)

Mi je všeč. :rolleyes:

Zgleda, da je nekaj narobe z mano. :hmm:

:)

Rude Boy da mi jo je poslal? :hmm:

:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) Manu :004

pa saj če ne bi blo Janeza, ja komu bi se pa režali !? :P

Ropu? :hmm:

Kebru? :hmm:

Vajglu? :hmm:

Ko na volilnem traktorju (pardon avtobusu)Cerarjevi Zdenki pojejo slovenske .... hojladijeeee, hojladijaaa, kam si šla.... ljupca mojaaaaaaa.... ( včeraj v odmehih prispevek press) .... :lol1:

Bemtiš, kaj vse morjo počet pred volitvami, a ne? :devil: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da je bilo vse skupaj po vsej verjetnosti v taki ali drugačni meri zaigrano. V upanju, da bo kdo morda vseeno volil SLS, ki se ji ne piše prav dobro ...

Ampak to ne spremeni dejstva, da bi morali do Hrvatov imeti popolnoma drugačno politiko, glede na to da smo mi v EU bi jim mi morali približevanje le-tej lepo blokirati, veleposlanika bi morali itak poslati nekam, najbolje k vragu ... protestna nota sem, protestna nota tja :SS Vize bi jim morali uvesti pa bi videli :naughty:

Zahtevati bi morali mejo na Mirni, potem bi se pa pogajali ... ne pa da se tu za Piranski zaliv dajemo, ko je bilo pa vendar našega veliko več. Najprej izgubili lep kos ozemlja (Trst) zaradi komunistov, potem še nadaljni kos zaradi komunistov (Kardelj ...) in sedaj se pa še za tisti dostop do mednarodnih voda ne znamo spogajat :wacko:

Neodločna in nesposobna diplomacija ... Slovenci pa potem še na tja dol na morje hodijo :lol1: Kot rečeno: glede na to da smo v EU imamo še kako s čim na Hrvate pritiskati ... tako pa delujemo ko eni pussyji in pošiljamo protestne note :SS

Problem je, da nimamo nikogar ki bi bil kot Jelinčič (mislim samo na vprašanja glede meje), vendar ne bi bil kriminalec in bi resno mislil. Jelinčič je navaden blefer ki govori eno, v DZ pa vseeno voli kot hoče LDS/ZLSD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!