Skoči na vsebino

LDS - only "y" or "n"


Broj Jedan

bom/ne bom  

124 članov je glasovalo

  1. 1. bom/ne bom

    • 1 bom volil LDS
      25
    • 2 ne bom volil LDS
      86
    • 3 sploh ne bom volil nikogar
      13


Priporočene objave

... tut za to je krivo dooolgo vladanje Bajuka.. :?

seveda,

a nis vedla,

saj je v Novicah pisalo,

kako so začasa trimesečne nevladavine LSDja, Bajukove horde plenile po Pohorju in totem Maribori, pa v okolici Drave in odnašale vse, kar je bilo kolikortoliko vrednega na Štajerskem, v svjoja skrivališča v Postonjski jami. Ocenjena škoda na Štajerskem je blizu cela 2,5 SIT (dvainpol SIT),

zaradi česar je

"samostojnarepublikaštajerska" tedaj bankrotirala in si njeno gospodarstvo še do dandanes ni opomoglo. V kuloarjih političnega zakulisja se po temačnih vogalih s tresočimi glasovi širi šepet, da se tudi nikoli več ne bo.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lina & jur organizirajta mitinge resnice, do volitev je še dovolj časa, da vse prepričata, da je vajina opcija najbolj poštena in seveda najsposobnejša :wacko:

jur idi rajši turizem v bohinj rihtat, bomo meli vsi več od tega .)

PS: noise, a moremo res to politično propagando tu gor gledat? saj ni važno če je za črne, rdeče, prebarvane ali roza (ti se še niso oglasili, zakaj le :devil: ), mislim da motoristi nimamo stranke in dokler je splošna debata še OK, ampak ko pa gre v takšne izpade zgleda pa kot v vsaki gostilni za šankom. pride človek sem si malo spočit od celodnevnega pumpanja takšnih in drugačnih poštenjakov in rešiteljev slovenstva, pol pa še tu gor politični prenapeteži. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy

Zanimivo razmišljanje Štajerca, katerega dežela se kopa v izobilju--a ja, tut za to je krivo dooolgo vladanje Bajuka.. :?

vsak žanje kar poseje in če bi boljše poznala razmere bi vedela, da so za stanje na štajerskem krivi predvsem sami štajerci, neglede na to kdo vlada. nikoli ne bo boljše če se lokalni petelini ne bodo malo zamislili in se nehali kregat. saj so že vsi pozabili v kateri stranki so, glavno da ima vsak svoj gupček gnoja in se lahko dol kikirika.

moje izobilje pa naj vas ne skrbi, sam delam in bom delal na njem, neglede na to kdo mi bo vladal. za gospodarstvo je najboljše če se vsi pametni politiki čim manj vmešujejo.

PS: na štajerskem so glavni "ta-desni". a ne veš da so vsi pukšiči, jerovški, kanglerji in podobni ravno predstavniki hard-core štajerske scene :blink: :wacko: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lina & jur organizirajta mitinge resnice, ....

...PS: noise, a moremo res to politično propagando tu gor gledat? .... :angry:

Ti pa tudi nobenega heca ne toleriraš, kaj?

:cry:

Bohinjci so se pa brez mene znašli 10.000 let prej, pa se bodo še nadaljnih 10.000 let. :P

prowjmjepress

pies: sej bodo kmal volitve mim - potem boš mel pa spet svoj mir na MSju

panepredmanopress :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo višjo silo prosim, da me naj obvaruje pred desnico!

jur: mislim, da imaš prav glede bohinjcev da so preživeli in bojo, ampak na tak način veliko slabše kot bi lahko. Je pa res, da boš ti tudi preživel če bo na oblasti desnica ali levica, ta ali ona politična opcija,... Mogoče sploh ne boš razlike opazil, mogoče jo boš. Anarhistov pa tako ne upoštevam, ker nikoli ne bojo prišli na svojo (pa ne mislit da tebe preštevam med njih, da ne bo kake zamere pa če si ali ne).

Se mi pa res brezveze vidi, da na motosvetu take teme debatiramo. Lahko bi bila politika prepovedana (vsaj v taki obliki), konstruktivno debatiranje o razni problematiki bi komot ostalo, jasno opredeljevanje pa bi moralo biti izvzeto iz tega foruma (moje skromno menenje).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načela NSSS:

2

borba za

za človeka vredno življenje v socialnem kapitalizmu

Enka, kje pa živiš?? Pardon, Jur....

Kaj pa naj bi to bilo??

Socialni kapitalizem= ravni ovinki=suhe gate na dnu morja........ itd, bla, bla, bla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej anketi gre le za to, da LDS strmo izgublja glasove tik pred volitvami (info POP TV - včeraj).

Zanima me, koliko vas je (če sopljoh je kdo), ki bi volili to stranko, po vsem, kar so "zakuhali" državljanom SLO.

:)

Mogoce bi bilo dobro, da bi predvidel se odgovor :ne vem

Ze samo vprasanje se mi ne zdi ravno OK postavljeno, oz. te ze sili k odgovoru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, kaj hočemo

tudi taki morajo biti, ki v "kapitalističnem" zanosu volitev spregledajo, da so v

LSDju

:lol1:

sami prebarvani ex-komunisti

ergo:

največji možni hinavci in lažnivci od nekdaj.

Ponoven dokaz, da je šola Edija Kardelja bila zelo uspešna. Kdor ni z nami, je proti nam. Kdor ni naš, ni pol kur.. vreden.Oni so tako in tako z one strani....

Skratka, kdor ne misli kot enka, (pa še kdo...) je ex komunist, baraba, itd....

Bla, bla, bla, enka....

Ne me razočarat še bolj. imam te za svetovljana, sicer z svojimi nazori, ampak tolerantnega. Pa se , kot kaže, malo motim?!?!

A je tako hudo, če je kdo komunist (bivši, ali sedanji) po razmišljanju oz. prepričanju.

A je sedaj samo vaša opcija prava?!?!?!?!?

Jaz sicer ne maram spreobrnjenih komunistov (a la J.Janša Dr.Rupel, itd) ,vendar jih zaradi tega še ne zmerjam. Pač drugače razmišljajo, kot jaz...

Kaj, ko bi danes, poizkusili narediti kaj državotvornega!?

Mogoče bo dovolj že to, da damo na prehodu , ali v križišču komu prednost. Ali, da se komu nasmehnemo...

Lp Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak žanje kar poseje in če bi boljše poznala razmere bi vedela, da so za stanje na štajerskem krivi predvsem sami štajerci, neglede na to kdo vlada. nikoli ne bo boljše če se lokalni petelini ne bodo malo zamislili in se nehali kregat. saj so že vsi pozabili v kateri stranki so, glavno da ima vsak svoj gupček gnoja in se lahko dol kikirika.

moje izobilje pa naj vas ne skrbi, sam delam in bom delal na njem, neglede na to kdo mi bo vladal. za gospodarstvo je najboljše če se vsi pametni politiki čim manj vmešujejo.

PS: na štajerskem so glavni "ta-desni". a ne veš da so vsi pukšiči, jerovški, kanglerji in podobni ravno predstavniki hard-core štajerske scene :blink: :wacko: :lol1:

Nevmešavanje politike v gospodarstvo :hmm: je nemogoče

saj ima vladajoča stranka razpredene lovke po vseh

vodilnih polozajih v najmočnejših podjetjih v drzavi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Se mi pa res brezveze vidi, da na motosvetu take teme debatiramo. Lahko bi bila politika prepovedana (vsaj v taki obliki), konstruktivno debatiranje o razni problematiki bi komot ostalo, jasno opredeljevanje pa bi moralo biti izvzeto iz tega foruma (moje skromno menenje).

...

Pod tole se pa takoj podpišem. Škoda Motosveta!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je čist simpl...zakaj hudiča klikate ,,politiziranje,,.....enostavno ignoriraš in se igraš v peskovniku za forumaše.

Štajerska pa desna...ja pa jade. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur,

ne vem kaj si hotel doseči s to anketo ... saj volimo 25 kandidatnih list in ne samo LDS ... <_<

Jaz jih ne bom volil, ker že od nekdaj volim enako in zaenkrat ni razloga, da bi menjal. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur,

ne vem kaj si hotel doseči s to anketo ...

statistika malih vzorcev

če hočeš dobiti jasno sliko, kaj se dogaja z eno variablo (LDS),

potem pri raziskavi, kjer ne računaš na velik vzorec,

edino na ta način lahko dobiš kolikortoliko zanesljiv podatek

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se dogaja z eno variablo (LDS),

no saj rezultat je pa tak kot v delu ... in zdaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no saj rezultat je pa tak kot v delu ... in zdaj ...

... je to dokaz, da sem s to anketico kar blizu realnosti, kenede

to pomeni, da je pravilno postavljena

"čopisDelo"ignorirampress

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je to dokaz, da sem s to anketico kar blizu realnosti, kenede

to pomeni, da je pravilno postavljena

"čopisDelo"ignorirampress

:)

ja že ... ampak kaj si pa dosegel s tem ? ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja že ... ampak kaj si pa dosegel s tem ? ...  :hmm:

nič pretresljivega, če si slučajno imel to v mislih:

- vidim kako gledajo MSovci na LSDstranko :D

- preizkusil znanje statistike pridobljeno v davnih časih študija

to je zate verjetno premalo, zame pa točno to

BTW - kaj pa držanje "pravila": jurejvo nakladanje ... - vidim, da ga močno kršiš

:D

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogled iz motoristične plati, ker je to ipak motoristični forum.

Ko je šel nov Zakon o varnosti v cestnem prometu v prvo branje v parlament, je bil notri tudi predlog, da bi lahko na eno registracijo vozili dve vozili (tako kot je to urejeno v EU). Po prvem branju zakona, tega predloga ni bilo več.... V parlamentu ima večino LDS....

Ko se je odpiral viadukt Črni kal - tik pred volitvami, je poglavar LDS prerezal trakec in govoril mi to zmoremo. A je mislil sebe, svojo stranko, svoje prijatelje? Naj mu povem kdo to zmore: zmorejo davkoplačevalci, ki smo s plačevanjem davkov zbrali denar in inženirji, ki so viadukt skonstruirali, ter delavci, ki so gradili in ne kup politikov, ki se pride slikat in kazat na otvoritev.

Sprva sploh nisem hotel iti na volitve, sedaj, ko vidim, da Janša malenkostno vodi, bom šel pa prav zanalašč njega volt, da vidim, kakšne dolge surle bodo mel pri LDS-u, ko bodo popušili.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!