Skoči na vsebino

LDS - only "y" or "n"


Broj Jedan

bom/ne bom  

124 članov je glasovalo

  1. 1. bom/ne bom

    • 1 bom volil LDS
      25
    • 2 ne bom volil LDS
      86
    • 3 sploh ne bom volil nikogar
      13


Priporočene objave

No a so že koga zaprli..in mu premoženje pobrali.....pišuka kaj pa čakajo?? :)

Cyc--ne biti tak pesimist.....

Klimbra:

Cvetke...Bohinjca pa Kebra domov pelji pa ju futri, pa Lahovnika lahko na omaro namesto Trola postaviš.

:lol1: :lol1: :lol1:

Keber mi je tako zaželjen kot želčni kamen

Bohinc pa mu sledi ....sicer malenkost niže....kot kamenček v ledvicah,sam pravjo , da boli ko ga polulaš :lol1: :lol1: :lol1:

Lahovnik..... :hmm: :hmm: :hmm: kdo pa je to :hmm: :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne cyc, tvoji bodo nam vladali. že grem po kredit za nov motor in stanovanje, ma ni vraga da se nebi zapufal, saj nam bo tako šlo na bolje in že čez 1 mesec bo moja plača dvojna :P

....če bo v enem mescu dvojna, pol si ne upam predstavljat kolokrat se ti je plača pomnožila v dvanajstil letih .... pol sigurno ne rabiš kredita jemat :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajuk........finančni minister

če bo tole res ... se nam obeta finančni pokop ... :?

Upam, da se bo Janša znal ubraniti stremuhov za položaji, ki nimajo znanja za vodenje svojih resorjev in na pomembna mesta določil ljudi, ki so predvsem sposobni in šele potem za njega politično sprejemljivi.

Želim sebi in njemu, da mu na finančno gospodarkem področju uspe vse, kar je obljubil ...

Za verouk v šolah pa še vedno nisem ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo tole res ... se nam obeta finančni pokop ... :?

ne me narobe razumet (strankarsko sem nekje drugje), ampak tale Bajuk je kot finančnik baje dokaj cenjen v SLO...

sicer pa.. Hu em aj tu đađ douz pipol?

samo, da bo kmalu spet poletje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi le bilo tako preprosto ...

Sicer pa mislim da če ne bodo spet kakega kozla ustrelili tipa Podobnik na čelu Telekoma ... bo kar dobro :D

Zdej ne več v telefonijo.

Odkar se je ukvarjal z letečimi zadevami (piščančje farme - kokobelčič Marjan)

bo prevzel kakšno pomembnejšo funkcijo v zvezi z letalstvom in bo najverjetneje prometni minister.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ne več v telefonijo.

Odkar se je ukvarjal z letečimi zadevami (piščančje farme - kokobelčič Marjan)

bo prevzel kakšno pomembnejšo funkcijo v zvezi z letalstvom in bo najverjetneje prometni minister.

:rolleyes:

če bo tasluzast podobnik minister za karkoli, pol lahk vladno palačo preštrihamo v rdeče-modro-bele cirkuške barve, da bo vsaj spodobn cirkus za videt ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa tak škoda denarja za naslednje volitve, če se že naprej ve, kako bo čez 4 leta, treba bit varčni ne?  :doze:  :)

ja, pa rajsi motodrom zgradit. :afro1: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ne več v telefonijo.

Odkar se je ukvarjal z letečimi zadevami (piščančje farme - kokobelčič Marjan)

bo prevzel kakšno pomembnejšo funkcijo v zvezi z letalstvom in bo najverjetneje prometni minister.

:rolleyes:

Ran.....a bi ti res rad,da mene spet fršlok rukne....al me tok sovražiš,da bi mi takega mentalnega degena na glavo postavu???????

Podobniki niso vredni,da se sploh pojavijo kjerkoli v ministrstvih.......še to,da en sedi v parlamentu je preveč.

Žal......jih organsko ne prenesem......pač sem sladkornik in mi tisto pocukranjo sranje , ki leti iz njegovih ust pobere mesečno zalogo inzulina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, glede tega se oba strinjava, jaz sem na oba korektneža tudi alergičen :wacko: Pravzaprav se mi zdi, da so tendence, da bodo v končni fazi samo kake štiri stranke v parlamentu. Verjetno se bo ob naslednjih rednih volitvah (ne mislim na morebitne izredne zaradi skoraj izenačenega izida) zgodilo da bosta šli tako DeSUS kot SLS po gobe. Vkolikor ne bo prvi že tokrat imel težave. No ja, izključeno ni niti to, da bi se vse Janši vrnilo kot bumerang in bi tudi SDS imela probleme s pragom ob naslednjih volitvah. To se je enkrat že zgodilo, upam da se ne bo več ... tudi zelo malo verjetno ob tokratni podpori. Poleg tega se je človek se mi zdi precej "izpilil", je postal izkušen in izjav o kakih labodjih spevih in podobno (čeprav bi marsikaj bilo upravičeno) si ne privošči več.

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Račan: Nova oblast bo za Hrvaško težavnejša

Nekaj odzivov je tudi iz političnih vrst, nekdanji premier in sedanji opozicijski poslanec Ivica Račan meni, da bo bodoča slovenska oblast za Hrvaško težavnejša, saj so pomladne stranke znane po trdnih stališčih.

(24ur.com)

Zanimivo kako na to gledajo bratje Hrvatje ... :hmm: Tasluzastih pri tem sicer Račan gotovo ni mislil ... :unsure: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnično me zanima od kje vam informacije koliko je nekdo dejansko sposoben...zakaj je npr: Bajuk slab finančnik, zakaj je Brejc z metuljčkom bebec...Konc koncev so vsi hudo izobraženi--enako kot LDS samo videza nimajo kot Pahor, Rop in ostali fensi imiđi..a zato so nesposobni? Al zato ker so beli pa desni pa farški in ostale pritekline, ki so jih jim vztrajno lepili 12 let.

Al pa kaj je bilo tako hudo dobro izpeljano iz strani LDS-a da so neponovljivi...kaj?...a sodstvo, al finance al zdravstvo, al socjala al KAJ? Vse kar so naredili je EU in NATO...za to si je prizadevala tudi opozoicija...Smo vstopili...izpogajali pa izredno malo...ne vem če je še kdo manj dobil....Zato res ne vem zakaj taki hvalospevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se bo ob naslednjih rednih volitvah (ne mislim na morebitne izredne zaradi skoraj izenačenega izida) zgodilo da bosta šli tako DeSUS kot SLS po gobe. Vkolikor ne bo prvi že tokrat imel težave. No ja, izključeno ni niti to, da bi se vse Janši vrnilo kot bumerang in bi tudi SDS imela probleme s pragom ob naslednjih volitvah.

Brez skrbi, Syko, sej bojo uvedli večinski sistem volitev, tko da bojo zasigurani. :) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Lina o sposobnosti oz. nesposobnosti lahko sklepaš v primeru ko je bila opozicija večini vladnim predlogom proti samo zato ker pač mora biti proti ! ne poda pa nobene utemeljene in ustrezne rešitve ! otroško rečeno "nagaja" ! velika večina zadev ki so bila v parlamentu in prenašana preko tv so bila v tem smislu ! proti zato ker moraš biti proti ! imbecilsko !

pustimo ! praviš da bo drugače ! :rolleyes:

sem pa včeraj bral Balažicev intervju ob izzidu njegove knjige, da je LDS pred volitvami bila v položaju "win - win" ! če bi zmagala na volitvah bi naprej uživala slasti oblasti, če pa izgubi pa bo jo v teh 4 letih iz trenutno levo sredinske Drnovškove zapuščine in raznih "kapitalskih priveskov" v času deratizacije zapustilo nekaj podgan in se bo tako vrnila bolj podobna prvotni ZSMS iz katere je nastala in bolj levo profilirana ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naloga opozicije je????---Vedno gledat tudi drugo stran in iskati boljšo rešitev...upam, da bo tudi sedanja opozicija počela to...predstavit to drugo rešitev. in NE niso bili vedno proti.

Ne, da pravim da BO boljše jest si želim, da bo boljše (druge izbire kot volitve zame ni).....12 let ...in iz leta v leto je slabše pa ne samo meni......vpraši kakega obrtnika, malo podjetje (ki ne dela za državo) kok mu je fino in zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnično me zanima od kje vam informacije koliko je nekdo dejansko sposoben...zakaj je npr: Bajuk slab finančnik

po njegovem nastopanju v javnosti in poznavanju tematike ... kr neki blebeta, ne da bi imel razjasnjene osnovne pojme državnih financ.

zakaj je Brejc z metuljčkom bebec...Konc koncev so vsi hudo izobraženi--enako kot LDS samo videza nimajo kot Pahor, Rop in ostali fensi imiđi..a zato so nesposobni? Al zato ker so beli pa desni pa farški in ostale pritekline, ki so jih jim vztrajno lepili 12 let.

Brejc je pa smotan ne glede na njegove sposobnosti. Ne gre za metuljča in izgled človeka, ampak za preteklo delo, način javnega nastopanja itd ...

Edini, ki se je v 12 letih o politiki kaj naučil je Janša in zato je tudi dobil toliko podpore. Ali se nikomur ne zdi čudno, da je bil edini "spokesman" SDSa v celotni volilni tekmi ... avtokratska stranka pač.

Al pa kaj je bilo tako hudo dobro izpeljano iz strani LDS-a da so neponovljivi...kaj?...

gospodarstvo, finance ... in upam, da so ponovljivi in izboljšljivi

Zato res ne vem zakaj taki hvalospevi.

Ne pojem hvalospevov LDS-u, ampak samo dvomim v sposobnosti alternative. Resnično upam, da se motim.

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz upam, da se motiš.....ker ne vem kaj bomo pa pol.

O briljantnosti gospodarstva, financ....ne gre se več....se mi ne da.... :004

Mogoče hotscho, pa samo govorniki niso...marsikdo nima smisla za javni nastop pa je drugače strokovnjak na svojem področju

Pa ne rečem da je vse slabo...sej kakšna svetla pikica je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janša je z spretno politiko uporabe sovražnikovega orožja proti njemu izigral LDS tako, da je SDS predstavil kot LDS kakršna bi ta morala bit, nasprotno, so se prenapihnjeni in vase zagledani LDS-ovski buđoti obnašali SDS-ovsko in zato zgubili. :lol: da so padli na ta trik je precej smešno, a to je cena za spanje na lastnih lovorikah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!