Skoči na vsebino

LDS - only "y" or "n"


Broj Jedan

bom/ne bom  

124 članov je glasovalo

  1. 1. bom/ne bom

    • 1 bom volil LDS
      25
    • 2 ne bom volil LDS
      86
    • 3 sploh ne bom volil nikogar
      13


Priporočene objave

Tadej,

prav na tebe in tebi podobne računajo populistični SDS-ovci ... čestitam za čredni nagon ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lina beri natančno LDS <> LSD ... .)

yesss

:yea2:

bravo

Hočko, the first

&

Igor, the second

BTW

to zamenjavo sem začel uporabljati zato, ker je naša država

urejena tako, kot da bi v parlamentu med malico LDS

lsd poslamncem talal, da bi neopazno čimbolj hudobno

davčno zakonodajo "skozi spravili"

:ph34r: :ph34r: :ph34r:

edinaopazilamalopodrobnostpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....da vidim, kakšne dolge surle bodo mel pri LDS-u, ko bodo popušili.

Tadej

bolj malo boš videl - naredili bodo koalicijo z LSD in bo isto kot sedaj, samo da se bo verjetno Janšin buđet povečal

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej,

prav na tebe in tebi podobne računajo populistični SDS-ovci ... čestitam za čredni nagon ... :P

:lol: :lol1: :devil: :naughty:

word my man :afro1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je čist simpl...zakaj hudiča klikate ,,politiziranje,,.....enostavno ignoriraš in se igraš v peskovniku za forumaše.

Štajerska pa desna...ja pa jade. B)

štajerska ni samo maribor, kdo pa misliš da je že od osamosvojitve na obasti v vsaki vasici, ki je več kot 2 km iz urbanih središč?!?!?!?

eh lina, na trenutke se mi zazdi, da misliš, potem pa spet trmasto goniš svojo lajno. a ti točne podatke dam katera stranka ima kje župane in kdo največ dobi po katerih občinah? verjami da je pojoči in nasploh lep mlajši podobnik vnel srca štajerskega podeželja, keber pa LDS-u uničil vsako možnost za dober rezultat za nekaj generacij naprej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa kakšen moped :OK:

Pa se bencin za ta moped .... :D Ker so ravno taksni casi....

Drugace pa LDS... nein, danke... (ceprav so druge barabe mogoce se slabse... si se niso nagrebli, kar hocejo... :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men kot čist povprečnemu državljanu je itak vseen, kdo je na oblasti.

Mi gre pa na živce, ko poslušam predvolilne reke v smislu: bomo naredili socialno državo, bomo uvedli nova delovna mesta, bomo poskrbeli za neprofitna stanovanja,..bomo to in ono.

12 letna vladavina je med drugi omogočila, da so se legalno zgodile afere Zbiljski Gaj, Brod, Orion, divje privatizacije,.. in še in še, kar ni za javno pisat po forumu.

Po 12 letih na oblasti naj bi raje prepričevali volilce z dejanji preteklih let. Smo naredili to in ono. To so dejstva!

Je pa tudi res, da kdor zmaga na volitvah, pride v koalicijo in tako med drugimi postavi "svoje" ministre. Ti ministri si potem postavijo "svoje" ljudi, da zadeva klapa. Zamenjajo se razni sekretarji, direktorji, svetovalci, upravni odbori, ....

In kolk zna biti narobe, ko te po 12 letih kar zamenjajo. To se vidi že po tem, kolk tuki po forumu eni piskajo.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men kot čist povprečnemu državljanu je itak vseen, kdo je na oblasti.

Tukaj mislim da se zelo motiš...če bi bilo vsakemu povprečnemu državljanu vseeno potem volitev nebi potrebovali...se vrnemo v prejšni režim...diktaturo?anarhijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte si raj doma na steno vsak sliko svojga političnega idola, pa mirna bosna. .. pa nehite tuki se obkladat in razkladat. .. na konc bomo še strankarske zastavce mel na motorjih :)

kavasaki = SLS

yamaha = LDS

honda = ZLSD

suzuki = ?

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri me je prepričal ROP (da me ima resnično za bedaka) ,,brezposelnost bomo znižali pod 5%.,, (seveda v prihodnjih 4 letih :doze: ) ,

Ja pa flajer Združeneliste--Lj - Rudnik: ,,zavzemal se bom, da se bodo moji otroci srečno lovili po zelenicah in se nato brezskrbi odžejali v Ljubljanici,, :? . A ja pa: da ne bodo občanov strašili spuščeni psi brezbrižnih lastnikov. :blink: ,,

:SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri me je prepričal ROP (da me ima resnično za bedaka) ,,brezposelnost bomo znižali pod 5%.,, (seveda v prihodnjih 4 letih :doze: ) ,

Cool ... upam, da bom tudi jaz lahko uradno-formalni del tega načrta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kavasaki = SLS

veš kaj pizda ti materna kawasakija mi pa ne boš enačil z eno seljačko stranko, če dobro pomislim mi ga z nobeno stranko neboš enačil, ko itak pol debilov ne zna kawasaki izgovorit kaj ga šele zaštartat, tak da motore kar lepo iz politike pusti ja.

ko te bom drugače malo pukšič stajl v roke zvez, pizda saj sem pacifist samo te bom tak na gobec :angry:

aja vsi na volitve v nedeljo, juhu :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se nato brezskrbi odžejali v Ljubljanici,, :? .

To je isto, kot če bi jaz kandidiral za Motoristično stranko Slovenije in bi naložil, da se bom zavzemal, da bo registracija za motorna kolesa BREZPLAČNA.

Zaradi mene se lahko omenjeni poslanec že danes odžeja v Ljubljanici :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj pizda ti materna kawasakija mi pa ne boš enačil z eno seljačko stranko, če dobro pomislim mi ga z nobeno stranko neboš enačil, ko itak pol debilov ne zna kawasaki izgovorit kaj ga šele zaštartat, tak da motore kar lepo iz politike pusti ja.

ko te bom drugače malo pukšič stajl v roke zvez, pizda saj sem pacifist samo te bom tak na gobec :angry:

aja vsi na volitve v nedeljo, juhu :yea2:

samo osnovne barvge sem tu kombiniral (zeleno, modro, rdečo ....) :)

saj tvoj kawasaki je moder. ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!